Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių džiovyklės - 9

QUOTE(neikas @ 2019 12 24, 10:54)
Sveiki . Pribrendo reikalas džiovyklei , bet reikalinga 45cm gylio , Pranaršiau daug , bet radau tik Dziovykle-Hoover-DXW4-H7A1TCE

bus statoma ant skalbyklės Skalbimo-masina-Bosch-WLT24440BY

Ar bus reikalingas koks sujungimo padas ?

o gal kas nors dar gamina dziovykles 45cm ? Gal blogai ieskojau ;)

Dekui už patarimus.

Bus reikalingas sujungimo rėmelis STK KIT Standart ir žiūrėkite tada HOOVER DXW4 H7A1TCEX-S
Atsakyti

Sveiki. Pagal Jusu visu atsiliepimus renkantis dziovykle buvau issirinkusi :

Skalbinių džiovyklė Bosch WTW855R9SN


Džiovyklė su šilumos siurbliu 9 kg
WTX8HKL9SN. 

Taciau mums rekomenduoja AEG t8dc49bs

Ka manot apie tai? 
Busiu dekinga uz patarimus ;)
Atsakyti
QUOTE(JJ.B @ 2019 12 27, 12:46)
<p>Sveiki. Pagal Jusu visu atsiliepimus renkantis dziovykle buvau issirinkusi :
</p><p>Skalbinių džiovyklė Bosch WTW855R9SN</p><div>
</div><div>Džiovyklė su šilumos siurbliu 9 kg</div><div>WTX8HKL9SN. </div><div>
</div><div>Taciau mums rekomenduoja AEG t8dc49bs</div><div>
</div><div>Ka manot apie tai? </div><div>Busiu dekinga uz patarimus ;)</div>

Geriau bus WTX8HKL9SN 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JJ.B @ 2019 12 27, 14:46)
Sveiki. Pagal Jusu visu atsiliepimus renkantis dziovykle buvau issirinkusi :
Skalbinių džiovyklė Bosch WTW855R9SN
Džiovyklė su šilumos siurbliu 9 kg WTX8HKL9SN.
Taciau mums rekomenduoja AEG t8dc49bs Ka manot apie tai?

Jei užtenka fantazijos, kur išleisti atlikusius pinigus, pirkite pigesnę. Jei tie keli šimtai eurų dzin, tada brangiausią.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 27 gruodžio 2019 - 13:55
Atlikusius pinigus reik investuoti į papildomą garantiją.
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2019 12 27, 17:02)
Atlikusius pinigus reik investuoti į papildomą garantiją.

Bet tik į tokią, kuri grąžina dalį įmokos, jeigu Jums tos papildomos garantijos paslaugos neprireikė. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2019 12 27, 15:08)
Bet tik į tokią, kuri grąžina dalį įmokos, jeigu Jums tos papildomos garantijos paslaugos neprireikė. mirksiukas.gif

...apie grąžinimą nei viena firma negrąžins ...tik tie keleta % pereis kitam prietaisui jai vėl perkate ir draudžiate tuo pačiu draudimu.Kaip sakoma tave pririša prie vieno ir to pačio draudimo,o jai atsisakai tokliau draustis tai tie % lieka draudime
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2019 12 27, 18:00)
...apie grąžinimą nei viena firma negrąžins ...tik tie keleta % pereis kitam prietaisui jai vėl perkate ir draudžiate tuo pačiu draudimu.
Visais atvejais, tai geriau už "nieko" biggrin.gif
Atsakyti

Sveiki, išsirinkau Bosh skalbyklę it Bosh džiovyklę. Ketinu statyt vieną ant kitos. Bet tik dabar atkreipiau dėmesį į tai kad abiejų durelės atsidaro į priešingas puses. Kadangi su tuo nesu susidūręs, nežinau ar nebus taip kad bus nepatogu iš skalbyklės drabužius perdėt į džiovyklę?  :hmm:​  Gal kas turite patirties?

Atsakyti
QUOTE(Aurimas Lz @ 2019 12 31, 02:04)
Sveiki, išsirinkau Bosh skalbyklę it Bosh džiovyklę. Ketinu statyt vieną ant kitos. Bet tik dabar atkreipiau dėmesį į tai kad abiejų durelės atsidaro į priešingas puses. Kadangi su tuo nesu susidūręs, nežinau ar nebus taip kad bus nepatogu iš skalbyklės drabužius perdėt į džiovyklę?  hmm.gif​  Gal kas turite patirties?
Kiek patogiau būtų, jei atsidarytų į vieną pusę. Bet labai nepatogu nėra, jei priėjimas iš priekio pakankamas.
Atsakyti
QUOTE(Aurimas Lz @ 2019 12 31, 00:04)
<p>Sveiki, išsirinkau Bosh skalbyklę it Bosh džiovyklę. Ketinu statyt vieną ant kitos. Bet tik dabar atkreipiau dėmesį į tai kad abiejų durelės atsidaro į priešingas puses. Kadangi su tuo nesu susidūręs, nežinau ar nebus taip kad bus nepatogu iš skalbyklės drabužius perdėt į džiovyklę?  hmm.gif​  Gal kas turite patirties?</p>

Nekils jokių nepatogumu 4u.gif
Atsakyti

Pas mane atsidaro i skirtingas puses tingejau persidet dureles dziovyklej,  man taip net patogiau atrodo. Bet cia pagal save turi ziuret ir priklauso kur stovi jei prie pat sienos gali but niuansu

Atsakyti