Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių džiovyklės - 9

QUOTE(famille @ 2020 05 20, 19:50)
<p>Sveiki, nelabai į temą, bet gal kas patarsit. Aš Siemens WT47W568DN džiovyklę turiu jau apie 5 metus, bet ji pradėjo skalbinius LABAI ilgai džiovinti. Jei anksčiau išdžiovindavo per 2 val., tai dabar tai trunka 10 val. Nerandu meistro, kad sutvarkytų. Kas galėtų jai būti? Gal kam taip buvo? Gal kas turit gerą meistrą? </p><p>Ačiū.</p>

Kai pastebiu, kad mano džiovyklės darbas užsitęsia ilgiau nei įprasta, išvalau susikaupusias dulkes iš visur kur tik galiu prieiti ir pasiekti. Mano džiovyklei tai padeda grįžti prie įprasto ritmo.
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2020 05 23, 08:21)
Kai pastebiu, kad mano džiovyklės darbas užsitęsia ilgiau nei įprasta, išvalau susikaupusias dulkes iš visur kur tik galiu prieiti ir pasiekti. Mano džiovyklei tai padeda grįžti prie įprasto ritmo.

Užsikemša filtai.Pažiūrėkite ar tiktai visi jie išsiema.Yra tokių kur apsisiurbia , bet neišsiema.Ir ten kemšasi.Tenka keisti filtrus.
Atsakyti
Sveiki,
Ar verta moketi uz Bosch WTX8HEL9SN HomeProfessional, ar uztenka ir paprastesnes?

Aciu uz atsakyma
Atsakyti

Sveiki,

turime dilemą. Reikia pasirinkti ar siaurą džiovyklę iki 53cm gylio (būtų dedamas ant skalbenkės viršaus) arba normalaus dydžio 2in1.

Gal galite patarti koks variantas būtų protingesnis ir kokie modeliai galėtų būti? Norėtųsi atskiros džiovyklės, bet pasirinkimas siaurų baisiai menkas. O gal jau yra 2in1 vertų dėmesio, kad ir brangesnių.

Atsakyti

Sveiki,

Kuo skiriasi BOSCH WTU876S9SN nuo BOSCH WTU876B9SN

Lausiu atsakymo, ačiū.

Atsakyti
QUOTE(sanaira @ 2020 07 07, 22:08)
Kuo skiriasi BOSCH WTU876S9SN nuo BOSCH WTU876B9SN
Skalbinių įkrovos liuko dangčio spalva skiriasi.
Atsakyti

Sveiki,

pribrendo reikalas nusipirkt džiovyklę. Noriu,kad būtų pūkų surinkimas, nesiglamžymas, garai, vilnonių, pūkinių rūbų džiovinimas. Kad skystį galima būtų išpilt arba prijungt, nes nežinau,ar tikrai yra galimybė prijungt prie skalbimo mašinos nubėgimo. Statysiu džiovyklę ant skalbyklės AEG L&FEE68S. Biudžetas +-900e. Žiūrinėjau AEG T8DC49BS, bet gal yra каžkas dar alternatyvai? Gal kažkas net pigesnio su panašiom funkcijom? Kokio reikėtų rėmelio?

Ačiū 



Atsakyti

Renkamės tarp BOSCH WTU876B9SN ir Bosch WTW855R9SN Kaina panaši o kokie skirtumai?

Atsakyti
QUOTE(sanaira @ 2020 07 14, 23:02)
<p><span style="font-style:italic;background-color:rgb(249,249,249);">Renkamės tarp BOSCH WTU876B9SN ir </span>Bosch WTW855R9SN Kaina panaši o kokie skirtumai?</p>

Bosch WTU876B9SN - naujos kartos išsivalantis kondensatorius, be garų.
Bosch WTW855R9SN - senos konstrukcijos (kartais linkęs užsikimšti) išsivalantis kondensatorius, su garais.
Atsakyti

Speedy ar visos dabar Bosch džiovyklės surenkamos Lenkijoje? Ar yra dar modelių, kuriuos renka Vokietijoje?

Nes kiek žiūriu rašo Lenkija arba nieko nerašo apie surinkimą. :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2020 08 06, 11:47)
Speedy ar visos dabar Bosch džiovyklės surenkamos Lenkijoje?
taip, bent jau tos, kurios skirtos Europos ir Afrikos rinkoms.
QUOTE(Dodže @ 2020 08 06, 11:47)
Ar yra dar modelių, kuriuos renka Vokietijoje?
Tai gal nei nebuvo - Miele renka Čekijoje, AEG, Bosch, Electrolux - Lenkijoje.
Atsakyti
Pasufleruokite kokius 2in1 modelius gamina su pūkų filtrais
Atsakyti