Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbinių džiovyklės - 9

QUOTE(bertita @ 2020 09 08, 20:29)
Sveiki,turime Aeg L8FEC68S skalbimo masina,kokia dziovykle rekomenduotumete?stoves salia.Gal galima ir kitokius brand pirkti nebutinai AEG.Neturejau niekad dziovykles tai net nezinau kokiu funkciju reikia.Tai prasau  patarimu ;) dekui
Pažiūrėkite aukščiau "wonder" aprašė nusipirktą AEG T8DEA68S - gal patiks.
Jei kito gamintojo, pažiūrėkite Bosch WTU876S9SN/WTU876B9SN
Atsakyti

Laba diena 

Gal galėtumete patarti jau ir galva susisuko  :D  ieškau džioviklės kainos apie kokius 650 (+150) ir nežinau kokia pirkti visiškai. Kas ta garų funkcija ar ji reikalinga? niekada neturejau džioviklės  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(jurgita8206 @ 2020 09 09, 16:35)
Gal galėtumete patarti jau ir galva susisuko  biggrin.gif  ieškau džioviklės kainos apie kokius 650 (+150) ir nežinau kokia pirkti visiškai. Kas ta garų funkcija ar ji reikalinga? niekada neturejau džioviklės 
Garų funkcija džiovyklėje pagrinde skirta užsigulėjusių spintoje rūbų atšviežinimui. Bene pigiausia iš klasikinių gamintojų su garais bus Bosch WTW855R9SN. Tik jos senos konstrukcijos savaime išsivalantis kondensatorius kartais kelia nemažai problemų.
Atsakyti

Renkuosi iš :WTX8HKL9SN, WTX8HEL9SN kuo jos skiriasi ir kokia pasirinkti ar verta tiek moketi?:)

Atsakyti
QUOTE(jurgita8206 @ 2020 09 10, 10:39)
Renkuosi iš :WTX8HKL9SN, WTX8HEL9SN kuo jos skiriasi ir kokia pasirinkti ar verta tiek moketi?smile.gif
Kuo skiriasi, galite rasti Bosch lt puslapio palyginimo sistemoje - palyginimas gerai veikia.
Ar verta mokėti? Vieniems verta, kitiems neverta - priklausomai nuo to, ką Jums asmeniškai reiškia išleidžiama suma. "Susispausti" kad nupirkti tokią džiovyklą, sakyčiau, neverta.
Atsakyti

Bosch WTW855R9SN. Rašote kad kelia nemažai problemų  savaime išsivalantis kondensatorius kokios tos problemos?

Atsakyti
QUOTE(jurgita8206 @ 2020 09 10, 11:59)
Bosch WTW855R9SN. Rašote kad kelia nemažai problemų  savaime išsivalantis kondensatorius kokios tos problemos?
Užsikemša ir be meistro neina išvalyti. Paskaitykite čia - būtent apie tokias, tada populiarios buvo.
Atsakyti

Sveiki, padėkit išsirinkti džiovyklę. Reikalinga 9 kg. Esu nužiūrėjus WTU876S9SN, WTU876B9SN, kuom skirias? Ir AEG T8DBC495S. Kuri iš jų verta dėmesio. Galit ir kitus variantus siūlyti. Pagrindinis man privalumus noriu sausų rūbų, gali ir pasiglamžę būti, bet ne drėgni. Daba turiu Siemens bet jau sena, kai džiovina visos sienos vonios šlapios būna ir rūbai drėgni.

Atsakyti
QUOTE(indranesa @ 2020 09 16, 18:25)
Sveiki, padėkit išsirinkti džiovyklę. Reikalinga 9 kg. Esu nužiūrėjus WTU876S9SN, WTU876B9SN, kuom skirias? Ir AEG T8DBC495S. Kuri iš jų verta dėmesio. Galit ir kitus variantus siūlyti. Pagrindinis man privalumus noriu sausų rūbų, gali ir pasiglamžę būti, bet ne drėgni. Daba turiu Siemens bet jau sena, kai džiovina visos sienos vonios šlapios būna ir rūbai drėgni.
WTU876S9SN ir WTU876B9SN vienodos.
Atsakyti
QUOTE(Tamsi Bijūnė @ 2020 08 21, 00:40)

<p>Kuo skiriasi AEG T8DEA68S nuo AEG T8DEC68S? Kad skydelis valdomas pirstu, o kitos ne? </p>


Ir mane domina šitos dvi džiovyklės.
Ar išsiaiškinot, kokių dar skirtumų yra?
Aš taip pat nerandu esminių skirtumų, tik kaina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Banga @ 2020 09 21, 11:22)
Ir mane domina šitos dvi džiovyklės.
Ar išsiaiškinot, kokių dar skirtumų yra?
Aš taip pat nerandu esminių skirtumų, tik kaina  unsure.gif

Jau radau atsakymą į savo klausimą blush-anim-cl.gif
Dabar renkuosi tarp AEG T8DEA68S ir Electrolux EW8H259ST.
Kurį labiau verta dėmesio?
Atsakyti

Sveiki!  gal galit patarti/pasakyti, kas čia darosi, kad pačioje apačioje, prie grotelių, visada būna vandens (duobutėje)?  Džiovyklė Electrolux EDH3897SDE. 
m9NbL.jpeg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryžiukė: 03 spalio 2020 - 15:47