Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(mauliene @ 2016 10 23, 11:32)
pakeiciau visa vandeni.nuplikiau dekora,akmenukus.pripyliau is kito akva vandens,dar geruju bakteriju ipyliau.vel parsiveziau 4 aauksines.laikiau 23temperatura,nes parduotuvej maciau25laike.is po nakties viena nugaisiuse  radau.dar viena pries pusvalandi krito.kitos 2 dugne gulineja ir ziopcioja.ir ka blogai darau pasakykit.jau parduotuvej maciau viena dugne gulineja,kita tokia pasnudus.gal jos sergancios kokios.filtras naujas-nesenai pirkau.

Normali auksines zuveles temperatura yra 16-18 laipsniu. Pernesa nuo 12 iki 21. Toliau jau bedos! O pardej kazka ne taip nuziurejot, nes prie 25 jau ir ten butu zuviene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2016 10 20, 21:10)
Dziauguosi jei patalkinau  4u.gif
Bet klausimas tai is serijos: "Gelbekit dvesiam. SOS. SOS. SOS"!!  Nu ka galima pasakyt pagal tamstyes aprasyma? A??? Gupijos skesta??? Nieks nesikeite??? O kodel tada man atrodo, kad cia yra temperaturinis sokas??? O gal deguonies badas??? Nu kaip pasakyt???
Kaip zuvys elgiasi pries uzsilenkdavos turbut irgi nezinai???
Dabar reiktu sliukstelt i akva siek tiek kalio permanganato skiedalo; panasiai nedaug, kad spalva kaip kudikeli bemaudant vonelel spalva atsirastu, bet turi but is anksto praskiestas ir leeeetai supiltas. Praverstu ir siek tiek druskos jei apart ancitrusu nera kitu samuku. Tik nedaug!!
(Pries nakti margancofke butu neprosal ir tikrai nepakenks. Paskui matysis. Tik visu paleistuviu(-u) vardu prasau nurodyt koks akvas, kas gyvena, kas burbuliuoja, kokio sudo pylet, kuom svieciat, kokia flora ir fauna ir t.t. ir t.t.
Pas Tave ryskiai texnine problema!
Akvas - gyvas daiktas tai neperlabiausiai lengva net ir labai gudriai homosapensei su juom susitart. Siulyciau labiau negu kempinyte pasitiket pacia taja kudra; jis pats su visom zarazom susidoros jei tik savo lakuotu naguciu kas pusvalandi nekaisiosit  smile.gif  tongue.gif


aciu Arvydai 4u.gif patarimu klausau ir vykdau mirksiukas.gif ko gero jus teisus... atidziai paziurejau kazkas negerai su burbuliarotium...turbut jau atgyveno savo...
va mano akvo 60 L foto ...
user posted image
Atsakyti
O as skaitau apie sitas auksines ir nesuprantu, jos nuo chemijos pamire?
Gal kazko ir like dar tam akvariume kas mirtina jom.
Buvom savaitgali megoj, kikoj vaistu pas auksines privaryta, matesi plaukioja su manais... Bet jau silpnai ir atrode...
Atsakyti
QUOTE(*Carma @ 2016 10 24, 15:40)
O as skaitau apie sitas auksines ir nesuprantu, jos nuo chemijos pamire?
Gal kazko ir like dar tam akvariume kas mirtina jom.
Buvom savaitgali megoj, kikoj vaistu pas auksines privaryta, matesi plaukioja su manais... Bet jau silpnai ir atrode...

Neee, nuo chemijos, permaitinimo ar ligos taip greit ir dar masiskai nemirstama. Koks zioplas bebutum, bet vis tiek ka nors negero pastebetum; o Mauliene turi 2 didelius akvus tai tikrai nera darzelinuke. Aisku, chemija, savo ruoztu, sveikateles irgi neprideda, bet matomai ne karta bande visokio sudo pilt tai si syki irgi neturejo tvot veidu i purva. Bent jau ka jin ruosesi daryt ir padare, tai (isskyrus pagerintojus) viskas cikiska bandant sunaikint zaraza ir pilnai nerestartuot. Tik jokio uzkrato ten NERA!!!
Cia temperatura!!! Bus taip: senesnes auksines kazkokiu budu isipratino prie sau neatleistinai aukstos temperaturos ir kuri laika gyveno, o namie isijungus sildymui temperatura dar pakilo tai ir isvire. Gi naujai nupirktos nebuvo suletintai pratintos prie kur kas daugiau celciju negu priklauso tai irgi zuviene patapo vos imerktos.
Be to visai imanomas ir temperaturinis sokas! Mauliene negalejo atsaldyt akvo iki 18C ir po truputi pratint karosus, nes kitaip butu neonai su samukais susale. Galima buvo per pora dienu suleist meginant po laaaabai letai tas auksines pratinant prie tropinio karscio, bet cia butu tik labai daug teliavimosi su visiskai neaiskiu rezultatu.
Siuom atveju auksiniu reiktu atsisakyt kaip nesuderinamu. Ir dar dabot, ka veiks neonai; jie nera tie padarai kurie itin megsta nauja vandeni mirksiukas.gif
Sutarkim taip: jei klausiat, gaunat atsakyma, o padarot savaip,- tada geriau is viso neklauskit! (O ypac to pacio per antra karta) biggrin.gif
Atsakyti
prie mano akiu pardaveja ir dar suprantu kad savininke idejo termometra.ir po 3min.rode 25laipsnius.visada laikau auksines prie 24.prasidejus sildymo sezonui juk nekilo temperatura akvariume-stebiu ir palaikau ta pacia temp.- termometras stiklinis.praita ziema gyvenom prie 24,o jau dabar isvirem.pacias pirmasias kai pirkau prie 1,5 metu-palaikiau 18-19.kaip mat uzpuole manu liga.o dabar perkant pardaveja pasake-laikykit 24-25,nes 18 per salta.jos jau yra priprate prie didesnes temperaturos-islepe.pasiutimas tik ima-nezinai ko klausyt.
Atsakyti
QUOTE(mauliene @ 2016 10 24, 19:32)
prie mano akiu pardaveja ir dar suprantu kad savininke idejo termometra.ir po 3min.rode 25laipsnius.visada laikau auksines prie 24.prasidejus sildymo sezonui juk nekilo temperatura akvariume-stebiu ir palaikau ta pacia temp.- termometras stiklinis.praita ziema gyvenom prie 24,o jau dabar isvirem.pacias pirmasias kai pirkau prie 1,5 metu-palaikiau 18-19.kaip mat uzpuole manu liga.o dabar perkant pardaveja pasake-laikykit 24-25,nes 18 per salta.jos jau yra priprate prie didesnes temperaturos-islepe.pasiutimas tik ima-nezinai ko klausyt.

Hmmm, griauni visas mano filosofijas ir karosu prigimti unsure.gif
Nebent galiu apeliuot i tai, kad tarp akvariumu pardese siulomu termometru yra iki 4 laipsniu skirtumai. (Pats maciau, kad isrikiuota visa eile ir visi skirtingai rodo. Bet ten buvo tie ant stiklo priklijuojami. (Kaip pas mane). Stikliniai neturetu tiek daug "grybaut").
Prasidejus sildymo sezonui temperatura akve uzkilo iki tiek pat kaip kambary. (Daugiau negu 18 - visai logiska). Nieko nesakai apie sildytuva: Jis automatinis? Ar is viso yra? O jei nera tai kaip zinai kokia temperatura stabiliai pasilaiko? bigsmile.gif
Pardavejams tai mazdaug numanai kas svarbiausia? bigsmile.gif O vat kai visokius sudus prymygtinai siulo tai taip ir norisis paklaust: "O jus bent akvariuma turit"?
-----------------------------------
Ta proga anekdotas is gyvenimo. Kazkur panasiai 1990 metais atsirado koperatyvu pardes kur alxoholi pardavinedavo 10 kartu brangiau, bet budavo ko tik nori, o valdiskose pardese parduodavo dozuotai, ir tik "Vodka". Ir eiles budavo kaip nuo cia iki Cincinacio ir atgal) blink.gif (Dabartine "MAXIMA", beje, nuo to ir pradejo kaupt kapitala. Isgirtojoj "Vilniaus prekyboj" 96 proc. elitiniu gerimu buvo pagaminta is pilstuko. Iskaitant konjakus, likerius, kolekcini vyna ir net sampana).)). Tai vat mano draugelis tokioj pardej dirbo. Tu visokiu gerimu pas ji pririkiuota kur kas daugiau negu iki Cincinacio ir dar sesiom eilem. Ir pats jis toli grazu nebuvo blaivininkas, bet ziaaauriai piktindavos kai kas nors paklausdavo ar vat va tas konjakas skanus?? bigsmile.gif
Sake: "Tai negi tie debilai mano, kad as cia viska isragavau?". "Grerai dar neklausia, ar ant poryt nebeskauda galvos kai va sita suda su vat va situom vynu sumaisai" blink.gif
------------------------------------
Manai yra uzkreciama (aciu Dievui jau pagydoma) liga, bet tos bacilos neturi nieko bendro su temperatura. (Nu nebent jau begydant reikia pora laipsniu uzkelt, bet cia jau reiktu pasikliaut vaistu instrukcija).
-----------------
Pardaveja sake "Iprate"? Tai arba duok adresa ir as ja nekulturingai isprievartausiu, arba snekam ne apie auksines zuvytes. Ju, beje, yra gan daug porusiu. (Kitas labiausiai mums girdetas turbut teleskopas), bet visos islaiko karoso prigimti ir jei nebutu lydekiniu/eseriu, kaciu ir kitu zuvedru - beveik galetu vietinej kudroj perziemot. ax.gif Niu cia gal biski ir padauginau, bet kazkas panasaus. Auksines (teroriskai) gali isbut netgi -prie 4 laipsniu, o vanduo pora centimetru po ledu butent tokios temperaturos ir yra! 4u.gif
---------
Nezinau. Man cia atrodo viskas paprasta... Tu, Makauliene, bent jau pagoglink ko toms (ar kitoms) zuvytems reikia jei manim netiki. OK?
Laikykis!! wub.gif
Atsakyti

Priedas  20161025_093043_001.jpg   71,61KB   0 Parsiųsta kartų

 

Kaip manot: mergaite ar berniukas? Zuvyte Molinezija. Kaip pirkau, pamirsau paklausti  :rolleyes:

Atsakyti
QUOTE(fufute @ 2016 10 25, 09:49)
<p>Priedas  20161025_093043_001.jpg   71,61KB   0 Parsiųsta kartų</p>
<p> </p>
<p>Kaip manot: mergaite ar berniukas? Zuvyte Molinezija. Kaip pirkau, pamirsau paklausti  rolleyes.gif</p>

Neatsivercia potke. Bet ir nereikia, nes as tu molineziju vis tiek neskiriu biggrin.gif
Atsakyti

Neatsivercia potke. Bet ir nereikia, nes as tu molineziju vis tiek neskiriu biggrin.gif
keista, man atsidaro  :D​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fufute: 25 spalio 2016 - 11:25
Nerodo ir man. Matytusi pagal analini peleka g.gif
Atsakyti
QUOTE(fufute @ 2016 10 25, 11:24)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="arvydas." data-cid="71155222" data-time="1477386461"> Neatsivercia potke. Bet ir nereikia, nes as tu molineziju vis tiek neskiriu user posted image</blockquote> keista, man atsidaro  biggrin.gif​ 

Gal Tavo kompas paturbintas su glazetais ir pozamentais? bigsmile.gif Mano tai paprastas (is pusiniu lentu). ax.gif Uz tai senai niekas nebesistebi jei man kazko nerodo. Bet si karta ir nuoroda kitokia nei iprasta, ir spygute... ne tik neuzkimba, bet net neatsiranda unsure.gif

Atsakyti

Priedas  20161025_093043_001.jpg   71,61KB   0 Parsiųsta kartų

As is telefono keliu. Gal dabar matysis?

Atsakyti