Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

QUOTE(juratux2004 @ 2016 10 04, 18:17)
Ar vitacost.com parinktumėt iki nemokamo siuntimo ?

Galime
Atsakyti
jcrew vel labai mazai truksta iki free shipo, prisijunkiteee

taip pat labai nedaug truksta is calvinklein

ir labai laukiu uniqlo


10$ off kodukas mk laikrodziams ir akiniams

Ugg Classic Tall Navy Boots, dydis 8-39eur dydzio kojai, kaina 99eur

user posted image

user posted image

Nuoroda

Odiniai tobulo grozio ir kokybes Vince Camuto Rena Womens Riding Boot, dydis 8US, kaina 120eur
user posted image

user posted image

Nuoroda

UNIQLO Women Ultra Light Down Volume Collar Coat, pukinis paltukas, pilkas/gray, Size XS, kaina 69eur

user posted image

Uniqlo tapkytes, pirktos su nuolaida, dydis L - tiktu nesiojancioms 40-41, vidpadis - 27-27.5cm, kaina po 10eur

user posted image
Nuoroda
ir

user posted image
Nuoroda
Papildyta:
Gap ziemine striukyte Baby Gap Field Puffer jacket, dydis 12-18men, kaina 35eur.
Visas ilgis- 33cm, peciai nugaroje - 27cm, vidine rankoce - 21cm+is apacios megztas pasiltinimas, kad neprapustu vejas, papildomai 3cm


user posted image

Landsend Girls Squall Parka, dydis S-small (7-8metams), kainele 39eur

user posted image

Nuoroda

Jcrew Stadium-cloth majesty peacoat.

Melynai violetinis, dydis 4, kaina - 70eur

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kate25: 04 spalio 2016 - 21:13
Labas rytas,

Sios dienos pasiulymai:

Jcrew - 30% nuolaida pazymetoms prekems ir papildoma 40%-50% nuolaida final sale styles su koduku YESPLEASE

Jcrewfactory - ispardavimas iki 40 proc ir free shipas. Krepselio kainos galutines

Anntaylor - papildoma 30 proc nuolaida sale skyreliui

Loft - papildoma 40 proc nuolaida sale

Wilsonsleather - Columbus day sale iki 70 proc ir papildoma 50 proc nuolaida kai kurioms prekems krepselyje. Krepselio kainos galutines

GAP - papildoma 25 proc nuolaida su koduku. Yra isimciu

Oldnavy - papildoma 30 proc nuolaida su koduku ENJOY, negalioja Everyday Steals, Hot Deals, Today Only Deals, Jewelry and Clearance merchandise (merchandise ending in $.97 and $.99)

Banana Republic - papildoma 40 proc nuolaida sale prekems krepselyje. Krepselio kainos galutines

Joesnewbalanceoutlet - papildoma 10 % nuolaida

Yoox - ispardavimas iki 90 proc

Colourpop - lupdaziai, kurie "nenusivalgo"

Michaelkors. - free shipas visiems uzsakymams, perkame iskart

Armaniexchange - dzinsu akcija perkant 2 ir daugiau poru 50 proc nuolaida krepselyje

Bluefly - ispardavimas iki 95 proc ir papildoma 30 proc nuolaida pazymetoms prekems su koduku EXTRA30, ar galioja jusu prekems reiketu pasitikrinti krepselyje

Gymboree - spec pasiulymai uz 16.99 $ ir maziau ir free shipo kodukas

Crazy8 - nuolaidos ir spec pasiulymai

Sierratradingpost - papildoma 25 proc nuolaida su koduku, negalioja clearance

Theperfumespot - papildoma 20 proc nuolaida su koduku, populiarieji Arden dezodorantai geromis kainomis

Carters - Columbus day ispardavimas iki 50 proc ir papildoma 20 proc nuolaida su koduku SAIL20, negalioja doorbusters ir clearance

Landsend - papildoma 40 proc nuolaida 1 prekei su koduku

AE - ispardavimas iki 60 proc

Lordandtaylor - papildoma 20 proc nuolaidas prekems uz pilna kaina ir sale prekems su koduku COLUMBUS

Starbucks - metas ruostis kaledoms - papildoma 30 proc nulaida su koduku iki 10.10


Perkame ir is kitu cia neisvardintu parduotuviu mirksiukas.gif

Paryskinu, kad Macys - puikioji batu akcija - 40 proc nuolaida su koduku perkant 3 poras ir daugiau thumbup.gif thumbup.gif


Laukiame kompanijos is stockngo sioms priemonems:

Sampunas - po 7.06 $
Kauke - po 6.69 $
Silkas - po 10.11 $
Aragano aliejus - po 2.34 $


Turime vienkartini Wallgreens 15 proc nuolaidos koduka. Kodukas galioja iki 10.08. Renkame didesni krepseli

Labai laukiu kompanijos is Yoox - nedaug truksta iki free shipo, puikios kasmetines rudens kainos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vamzdis: 05 spalio 2016 - 08:36
prasau patarimo, jei usa kelnes perku 10-12 dydi, yoox verta rizikuoti su 10 dydziu raso 46 italian, klubai apie 110 cm, kojos ne sakaliukai :) esu nuziurejus su vilna kelnes nu ir tik 10 dydis :(
Atsakyti
Jcrew - vos 4 $ truksta iki free shipo

Tippis su garbanom - 29.99 $
Dryzuotas megztukas - 14.99 $

Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2016 10 05, 08:56)
prasau patarimo, jei usa kelnes perku 10-12 dydi, yoox verta rizikuoti su 10 dydziu raso 46 italian, klubai apie 110 cm, kojos ne sakaliukai smile.gif esu nuziurejus su vilna kelnes nu ir tik 10 dydis verysad.gif

4u.gif sveiki
Pasižiūrėjau į yoox prekes - praktiškai nukainotos vien kelnės ir priežastis aiški - sunku nuspėti dydį ax.gif
Skirtingų firmų bei skirtingų modelių- skirtingi ir dydžiai 4u.gif
Galima tik rizikuoti (aš nešioju 6-8- jei netiks, galit man pasiūlyti) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurine @ 2016 10 05, 11:48)
4u.gif sveiki
Pasižiūrėjau į yoox prekes - praktiškai nukainotos vien kelnės ir priežastis aiški - sunku nuspėti dydį  ax.gif
Skirtingų firmų bei skirtingų modelių- skirtingi ir dydžiai 4u.gif
Galima tik rizikuoti (aš nešioju 6-8- jei netiks, galit man pasiūlyti) smile.gif


Bet kooookio ten gerio merginos randa ax.gif Man kazkaip nesiseka ten ieskoti biggrin.gif Bet ka esu pirkus, tai kokybe super, o kaina puiki per siuos geruosius ispardavimus


Paryskinu, kad starbucks - papildoma 30 proc nuolaida su koduku, galioja ir sale puodeliams, gaunasi super kainos:
Puodeliai



Grazios CK basutes gera kaina: nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vamzdis: 05 spalio 2016 - 11:25
QUOTE(Vamzdis @ 2016 10 05, 11:13)
Bet kooookio ten gerio merginos randa ax.gif Man kazkaip nesiseka ten ieskoti biggrin.gif Bet ka esu pirkus, tai kokybe super, o kaina puiki per siuos geruosius ispardavimus

Jei dydis tinka - tada gėris, jei netinka - problema 4u.gif
Variantai: jei per didelis galima sumažinti, bet džinsams netinka; jei per mažas - tik parduoti arba lentynoje laikyti kol nukris svoris 4u.gif
ax.gif sunku....
Atsakyti
Gal kas pirkot COLORPOP lūpų dažus ir pvz. netiko / nepatiko spalva smile.gif ieškau Times Square matinės spalvos, gal kas turit perleist? nereikėtų užsakymo laukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vamzdis @ 2016 10 05, 12:13)
Bet kooookio ten gerio merginos randa ax.gif Man kazkaip nesiseka ten ieskoti biggrin.gif Bet ka esu pirkus, tai kokybe super, o kaina puiki per siuos geruosius ispardavimus
Paryskinu, kad starbucks - papildoma 30 proc nuolaida su koduku, galioja ir sale puodeliams, gaunasi super kainos:
Puodeliai

Grazios CK basutes gera kaina: nuoroda


O kokias ten kakavas panos pirkdavot is Starbucks ? ar as cia sapnuoju kazka 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurine @ 2016 10 05, 11:21)
Variantai: jei per didelis galima sumažinti, bet džinsams netinka; jei per mažas - tik parduoti arba lentynoje laikyti kol nukris svoris 4u.gif
ax.gif sunku....

as visai neisivaizduoju kaip yooxa pirkt ne paciai... nes 90% uzsakytu prekiu vaziuoja atgal smile.gif minusas nerealus butu biggrin.gif per rugseji 3 siuntos ir visos virs 150e O
O vyras mano yooxinis standartas 90% drabuziu tinka biggrin.gif kostiumus tik ten perku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 05 spalio 2016 - 12:47
Parodykit ką Yoox randat..
Atsakyti