Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew

QUOTE(LaimingaMergina @ 2019 04 05, 09:43)
Dzinsovke irgi beja Jcrew. Berods sis modelis, tik kitos spalvos.

https://www.jcrew.co...-in-indigo-wash

Atrodot puikiai! O kokį dydį pirkot džinsinio švarkelio? Ar atitinka ir kaip su pečiais?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2019 04 07, 18:25)
Atrodot puikiai! O kokį dydį pirkot džinsinio švarkelio? Ar atitinka ir kaip su pečiais?

dekui smile.gif dydis S. Mano peciai platus, tinka idealiai, tik rankoves 3/4, bet gal toks modelis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2019 04 08, 11:01)
dekui smile.gif dydis S. Mano peciai platus, tinka idealiai, tik rankoves 3/4, bet gal toks modelis  unsure.gif

Dėl dydžio nudžiuginot, nes ir mano pečiai platūs, o va dėl rankovių tai nusišauk! Reiškias, nėr ko man žiūrėt į kriu džinsovkes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2019 04 08, 15:45)
Dėl dydžio nudžiuginot, nes ir mano pečiai platūs, o va dėl rankovių tai nusišauk! Reiškias, nėr ko man žiūrėt į kriu džinsovkes  biggrin.gif

Mano rankos ilgokos, taciau rankoves placios ir as jas uzsitempiu, man super bigsmile.gif
Papildyta:
Dydis tall 2. Glamzosi, bet patogumas thumbup.gif

https://www.jcrew.com/p/K2769

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2019 04 08, 22:20)

wow wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2019 04 09, 10:59)

merci wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2019 04 09, 19:25)

Laaabai NICE! ❤️❤️❤️
Aš nusididinau maikute blink.gif ... reikėjo vis dėlto XS imti, o ne S

Ir suknutė pasakaiškai atrodo, ta žalsva. Mane irgi lb gunde ji, tik suabejojau dėl audinuko... Kaip manai, kaip ji dėvėsis/plausis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 10 balandžio 2019 - 13:49
QUOTE(lauryna50 @ 2019 04 10, 14:49)
Laaabai NICE! ❤❤❤
Aš nusididinau maikute  blink.gif ... reikėjo vis dėlto XS imti, o ne S

Ir suknutė pasakaiškai atrodo, ta žalsva. Mane irgi lb gunde ji, tik suabejojau dėl audinuko... Kaip manai, kaip ji dėvėsis/plausis?

Dekui wub.gif Medziaga pakankamai standi, taciau jeigu nesiojamas dydis ant ribos ir ner dideles kuno disproporcijos, galima imti dydziu mazesne, nes sedimoji vistiek su laiku siek tiek issisedi ir prasitampo smile.gif Ir medziaga geriau tempiasi beja smile.gif

del skalbimo easy, +30 cotton programa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMergina: 10 balandžio 2019 - 14:55