Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(mickute7 @ 2017 08 02, 22:44)
Nuo 08.11 LNK vel pradeda rodyti PARAMPARCA. Kazin nuo pradziu ar pagaliau toliau parodys ? 

Jei neklystu 3 sezoną rodys.
Aš su rusiškais subtitrais jau 81 seriją žiūriu. Nemėgstu žiūrėti turkiškų serialų/filmų įgarsintų lietuviškai ax.gif Geriausia su subtitrais, kai gali ir orginalią kalbą girdėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 03 rugpjūčio 2017 - 07:33
QUOTE(kami_ @ 2017 08 03, 08:32)
Jei neklystu 3 sezoną rodys.
Aš su rusiškais subtitrais jau 81 seriją žiūriu. Nemėgstu žiūrėti turkiškų serialų/filmų įgarsintų lietuviškai ax.gif Geriausia su subtitrais, kai gali ir orginalią kalbą girdėti.

Tada ir kalbą pramoksti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 07 31, 01:43)
O yra tokiu serialu, nebutinai su Kivanc, kur atrodo net karstis musa kokia ugnis, aistra wub.gif O kartais tai tebuna tik susilietimas ranku arba zvilgsnis ir pan., bet muzika, kadru sumontavimas toks, kad ojojoj wub.gif
Va čia tai tikrai, sutinku!
QUOTE(kami_ @ 2017 07 31, 18:06)
Jei i tema tai mastau gal dar koki seriala pradeti ziureti ax.gif
Mano paskutinis žiūrėtas buvo Aşk Laftan Anlamaz.
Blin, gerulis, sėdėdavau iki 5h ryto žiūrėdavau, visa laimė, kad atostogos buvo ir yra.
Įtraukiau jį į savo patikusių serialų sąrašą, aktorių taip pat įpaišiau į savo favoritų sąrašą.
Mano 'Mimikų ir blakstienų princas' flirt.gif Per šį serialą kvatojau iki begalybės biggrin.gif

Murat & Hayat - Aşk Laftan Anlamaz
Murat & Hayat - Ben ona resmen aşığım
Murat - Aşk Laftan Anlamaz
Murat kıskançlık

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka




Dabar su jo vaidyba, Burak Deniz, laukiu naujo serialo Bizim Hikaye. Beje, ten vaidina ir Hazal Kaya,
bet ir vėl gi_ji iš baisulinės, problematiškos šeimos, vienu žodžiu vargo vakarienė. Pagyvensim pamatysim.

"Bizim Hikaye" Fragmani

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 08 11, 15:13)
Va čia tai tikrai, sutinku!Mano paskutinis žiūrėtas buvo Aşk Laftan Anlamaz.
Blin, gerulis, sėdėdavau iki 5h ryto žiūrėdavau, visa laimė, kad atostogos buvo ir yra.
Įtraukiau jį į savo patikusių serialų sąrašą, aktorių taip pat įpaišiau į savo favoritų sąrašą.
Mano 'Mimikų ir blakstienų princas' flirt.gif


Aha ir man patiko, visa labai greitai sužiurėjau ax.gif patiko abu pagrindiniai aktoriai smile.gif blakstienos pas ji tai tikrai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 08 11, 15:13)
Va čia tai tikrai, sutinku!Mano paskutinis žiūrėtas buvo Aşk Laftan Anlamaz.
Blin, gerulis, sėdėdavau iki 5h ryto žiūrėdavau, visa laimė, kad atostogos buvo ir yra.
Įtraukiau jį į savo patikusių serialų sąrašą, aktorių taip pat įpaišiau į savo favoritų sąrašą.
Mano 'Mimikų ir blakstienų princas' flirt.gif Per šį serialą kvatojau iki begalybės


Žiūrėjau ir aš šį serialą. Deja, bet į mėgstamiausiųjų sąrašą jis man nė pro kur neįsipaišo. Labai patiko pagrindinė pora - abu per tobulai gražūs smile.gif Burak blakstienos kažkas wow! Bet mano smegenys nesugebėjo suvokti to žeminimosi prieš vyrą momento, leidimosi taip elgtis su savim, tas telemundo presenta naivumas . O dar antraeilių aktorių "juokeliai" tokie meh ir vaidyba meh. Visumoje lengvas, gražus seriialas su prasukimais, kai smegenys nori atostogų.
Ech, Hazal... Tikriausiai po Ask i Memnu taip ir nebežiūrėsiu su ja serialų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 08 11, 21:34)
Ech, Hazal... Tikriausiai po Ask i Memnu taip ir nebežiūrėsiu su ja serialų smile.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Radau su Hazal Kaya, Hakan Kurtas ir Kaan Urgancioglu 2013 seriala A.Ş.K tik 13 seriju tai greičiausia buvo nutrauktas. Pradejau žiureti, nieko toks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2017 08 11, 21:02)
Aha ir man patiko, visa labai greitai sužiurėjau ax.gif patiko abu pagrindiniai aktoriai smile.gif blakstienos pas ji tai tikrai wub.gif
Man taip pat labai greitai, net norėjosi dar kokių porą serijų papildomų.
QUOTE(Fjella @ 2017 08 11, 21:34)
Žiūrėjau ir aš šį serialą. Deja, bet į mėgstamiausiųjų sąrašą jis man nė pro kur neįsipaišo. Labai patiko pagrindinė pora - abu per tobulai gražūs smile.gif Burak blakstienos kažkas wow! Bet mano smegenys nesugebėjo suvokti to žeminimosi prieš vyrą momento, leidimosi taip elgtis su savim, tas telemundo presenta naivumas . O dar antraeilių aktorių "juokeliai" tokie meh ir vaidyba meh. Visumoje lengvas, gražus seriialas su prasukimais, kai smegenys nori atostogų.
Ech, Hazal... Tikriausiai po Ask i Memnu taip ir nebežiūrėsiu su ja serialų smile.gif
Aš mėgstamiausiųjų sąrašo nebeturiu net, tik patikusių, kaip ir rašiau, nes nei vieno serialo nesu žiūrėjusi antrą kartą.
Nieko nuostabaus, beveik visuose tas leidimasis elgtis su savimi taip kaip nori ir tas žeminimasis daugiau ar mažiau dominuoja.
Ir tas telemundo presento naivumas irgi beveik visuose yra, ir dar kokio baisesnio yra, kad oho ho,
o ir man nėr baisiau jei kokiam tipo rimtam seriale labai rimtu veidu tas telemundo presenta naivumas rodomas, pateikiamas.
Rimtai? Geras… Man nėr taip skausminga, nedėkingas personažas ir tiek, na bet neneigsiu, kad priplot momentais tai tikrai norėjosi biggrin.gif
Tai tikriausiai todėl taip yra (dėl Hazal... kad neutrali aš jai), kad nekelia man labai didelių sentimentų tas Aşk-ı Memnu smile.gif
QUOTE(otea @ 2017 08 12, 13:42)
Radau su Hazal Kaya, Hakan Kurtas ir Kaan Urgancioglu 2013 seriala A.Ş.K tik 13 seriju tai greičiausia buvo nutrauktas. Pradejau žiureti, nieko toks ax.gif
Nieko? Sakau gal reiks žvilgtelt kai grįšiu į LT.

Kai buvo badas, žiūrėjau Aşka Sürgün. Norėjau pažiūrėti į jaunutės Beren Saat vaidybą.
Tai va šį žiūrėjau paskui jau su prasukimas, va čia tai total telemundo presento.
Neįsivaizduoju, kaip galėjo Beren Saat tookį baisų senį duot į partnerius, košmaras.

Vėl gi, rezidenciją mačiau matytą_šeimyninės dinastijos namą iš Gümüş ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Paskui žiūrėjau Güneşin Kızları.
Pagrindinių aktorių pora apskritai nesižiūrėjo, netiko viens kitam.
O ir tas neadekvatumas jau kai kur net užknisdavo. V ž abu serialai nepatiko.

vartotojo įkelta nuotrauka

Bet nėr to blogo kas neišeitų į gerą, nes visai atsitiktinai užsiroviau ant to Aşk Laftan Anlamaz.
Oi, man čia buvo gėris ir atgaiva po visų tų prieš tai žiūrėtų nesąmonių. Patiko viskas, viskas.
Dabar galvoju, gal tai vienas vienintelis kuris man ir yra patikęs labiausiai iš tų lengvųjų.
Norėčiau dar ko nors panašaus_lengvo ir paprasto, ir kad nedaug serijų būtų.
Atsakyti
Visgi sudomino nes aktoriai žinomi, jau beveik ipusejau. Bet man kažko jame truksta, nepasakyčiau kad labai nusisekes projektas ax.gif

Per TV8 žiuriu Meile ir Kerštas - Cesur Ve Guzel bet ir Kivancas su Tuba nepasakyčiau kad labai kartu žiurisi, truksta man ugneliu kaip senesniuose abieju filmuose su kitais parteriais ax.gif

P.S su Beren Saat man patiko Intikam ( US Revenge paremtas) Fatmagul Sucu Ne ir Ask I Memnu žinoma biggrin.gif jis tai pirmoje vietoje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 13 rugpjūčio 2017 - 19:17
QUOTE(otea @ 2017 08 13, 20:13)
Visgi  sudomino nes aktoriai žinomi, jau beveik ipusejau. Bet man kažko jame truksta, nepasakyčiau kad labai nusisekes projektas ax.gif

Per TV8 žiuriu Meile ir Kerštas - Cesur Ve Guzel bet ir Kivancas su Tuba nepasakyčiau kad labai kartu žiurisi, truksta man ugneliu kaip senesniuose abieju filmuose su kitais parteriais ax.gif

P.S su Beren Saat man patiko Intikam (US Revenge paremtas)
Aha, aišku.

Ten tai man gavosi kaip pasaka kokia, ypač pabaiga.

Va šito aš vienintelio su jos vaidyba ir nesu žiūrėjusi, turiu mintyse kada pažiūrėti jį,
juolab US Revange aš nesu žiūrėjusi, tai sakau gal man turkiškas variantas gal visai ir patiktų.
Atsakyti
Visgi pažiurekite o gal patiks mirksiukas.gif Beren puikiai vaidina,istorija taipat gera ir kiti aktoriai taipat patiko. Tik va nebuvo labai gražiu vyruku mano akiai biggrin.gif

Kalbant apie vyrukus, Kiralik Ask man tope su Bariş Arduç, jau toks jis charizmatiškas, ir stilius geras ir pats gerai atrodo, o ir visos manieros wub.gif youtube kai nueinu vis pažiureti video tai taip ir norisi vel ta seriala pažiureti biggrin.gif Kai pabaigsiu Içerde ir Cesur Ve Guzel jaučiu antra karta žiuresiu ax.gif šis video puikus ! wub.gif bigsmile.gif

kiralik ask - Omer & Defne
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2017 08 13, 23:25)
Visgi pažiurekite o gal patiks  mirksiukas.gif Beren puikiai vaidina,istorija taipat gera ir kiti aktoriai taipat patiko. Tik va nebuvo labai gražiu vyruku mano akiai  biggrin.gif

Kalbant apie vyrukus, Kiralik Ask man tope su Bariş Arduç, jau toks jis charizmatiškas, ir stilius geras ir pats gerai atrodo, o ir visos manieros  wub.gif youtube kai nueinu vis pažiureti video tai taip ir norisi vel ta seriala pažiureti  biggrin.gif Kai pabaigsiu Içerde ir Cesur Ve Guzel jaučiu antra karta žiuresiu  ax.gif šis video puikus !  wub.gif  bigsmile.gif

kiralik ask - Omer & Defne

Man tai jis toks saldainio tipo su berniuko veidu. Barzda suaugusiu atrodyti nepadeda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lux: 14 rugpjūčio 2017 - 10:14