Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 26, 22:37)
O yra lietuviu kalba kazkokie, pvz Linkomanijoj? Rusu kalba labai jau vertimai tokie ne kazka..  unsure.gif


Tai kaip tik atvirksciai,lietuviai siaubingai igarsina,tik su rusu vertimu ziurekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 21, 15:57)
Merginos, kuris serialas yra pats paciausias? As nemacius ne vieno.


Pabandyk pažiūrėt Ezel, jis prie kriminalo, suktas velnioniškai. Aišku, yra ištemptų vietų, visgi serialas, bet jei praleisi seriją, nieko nesuprasi, rebusas kaip reikiant. Mes jį su vyru žiūrėjom, ir kiek žinau, daug vyrų žiūrėjo smile.gif muzikos dar lig šiol pasiklausau mašina važiuodama.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 26, 20:37)
O yra lietuviu kalba kazkokie, pvz Linkomanijoj? Rusu kalba labai jau vertimai tokie ne kazka.. unsure.gif
Dėl Linkomanijos nžn. Sutinku, kad rusiškas įgarsinimas dažniausiai yra prastas,
o kai kur toks, kad net aušššyš linksta nuo tokio vertimo doh.gif
Nooors... turiu pasakyti, kad turiu aš vieną mylimiausią vertėją smile.gif
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 26, 23:09)
Kis Gunesi paziurejau jau. Paskutines serijas prasukinedama, nes norejau pabaigti vakar. Siaip patiko is tiesu, bet manau gerai, kad tik tiek seriju, nes bent man uzteko.
Man irgi patiko ir pakako serijų. Labai saikingai ir konkrečiai.
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 27, 09:19)
Man, pradejus nuo Dzezyro, dabar Kuzey Guney labai sunku ziureti, nes toks jau pasenes atrodo, viskuo pasenes. O del Kivas, tai net grizdavau i IMDB pracekinti, ar cia tikrai tas pats aktorius abejuose serialuose blink.gif Man kaip ir nepatinka grubesniu bruozu, bet Dzezyras - viskuo nerealus ir pirma karta vyro nenoriu nei kirpti, nei skusti biggrin.gif Kuzey tai toks perkares piemenukas man. Aktorius labai pasikeites, suvyriskeje bruozai, prasipletes toks biggrin.gif Vis tik 5 metai praejo ir tokiam amziuj labai reiskia vyrui daug.
Mane taip pat tenkina ir patinka jo išvaizda, nič nieko nenorėčiau keist.
Man labiau pasisekė, pirmiau Kuzey žiūrėjau, dabar Džesurą.
Tačiau turiu pripažinti, jei ne Kuzejus, tai Ask i Memnu net nebučiau žiūrėjus, tikrai.
Bežiūrint Džesūrą buvau pradėjusi žiūrėti Ezel, pažiūrėjau ir atidėjau į šalį.
Panaši pagrindine mintis, sumanymas_Ezel atvažiuoja kerštauti, jo nieks nebeatpažįsta ir pan. ir t.t.

Todėl dabar žiūriu Güneşi Beklerken
Čia žiūriu. Kai tiek komentarų vadinas abejingų nepalieka
Labai patiko 10-oje serijoje vienas fragmentas, kaip jis patenkintas šoko biggrin.gif

Žiūrėti nuo 3.00 min

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 26, 20:35)
Man tai mistika su šiuo serialu. Kaip ir nebelieka jau jokios intrigos (o tokių dalykų aš labai nemyliu). Negaliu suprast kaip tokie aktoriai, ne pradedantys,
o labai gerai žinomi ir su patirtimi, pasirašė tokiai avantiūrai. Ką jie abu įžvelgė šiame scenarijuje (paskubom rašytam) mįslingo ir intriguojančio?
Pradedu tikėti, kad jie ėjo va bank, koks skirtumas jei sutrumpins serijų skaičių, vis vien jiems išmokas išmokės pagal susitarimą_vos ne taip galima suprasti.
Bet kita pusė medalio_rizikuot savo vardu taip, Tuba ir Kivančius...irgi nepanašu. Sunku patikėti ką ten tokio naujo galima sukurti intriguojančio, jei jau išsibarstė...
Gal aš ir klystu, bet man kažkodėl labai sunku patikėti, kad ištemps iki numatytų 39 serijų. Kitą vertus_ir žinomi aktoriai klysta pasirinkime, ką padarysi, yra kaip yra.

biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Pati pradžia prasideda koledžu/koledže.
Güneşi Beklerken

Nebereikalo ko gero pradėjau jį žiūrėti, matyt pasistiprinimas prieš pasirodysiantį biggrin.gif
QUOTE(Visgi @ 2016 12 10, 12:22)
"Bu Şehir Arkandan Gelecek" - Teaser

Kerem Bürsin man toks visas išgražėjęs grįžta ax.gif
Leyla Lydia Tuğutlu man nelabai patinka schmoll.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 27, 14:37)

Todėl dabar žiūriu Güneşi Beklerken
Čia žiūriu. Kai tiek komentarų vadinas abejingų nepalieka
Labai patiko 10-oje serijoje vienas fragmentas, kaip jis patenkintas šoko biggrin.gif

Žiūrėti nuo 3.00 min

Oi, sitas serialas man nerealiai patiko. Isimylejau Kerem Bursin nuo jo wub.gif Del jo ir Seref Meselesi ziurejau, ir nors is pradziu sunkiai ejosi, bet paskui labai patiko ir sitas ax.gif O naujojo laukiu nesulaukiu irgi su juo, tikiuos po Nauju jau prades rodyti unsure.gif

Ir siaip, Gunesi Beklerken man labai patiko nes buvo daug tokiu vietu, kur pasijuokti galima, bet ir rimtesniu vietu yra. Ir visa seriala rodys apie koledza, pacioj pabaigoj tik parodys jau kaip jie po keliu metu gyvena.
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 27, 16:20)
Oi, sitas serialas man nerealiai patiko. Isimylejau Kerem Bursin nuo jo  wub.gif Del jo ir Seref Meselesi ziurejau, ir nors is pradziu sunkiai ejosi, bet paskui labai patiko ir sitas ax.gif O naujojo laukiu nesulaukiu irgi su juo, tikiuos po Nauju jau prades rodyti unsure.gif
Man jis Şeref Meselesi labai patiko, ir ne tik jis, tačiau ir visa chebra patiko,
ypač Derya (Şükran Ovalı), na žinoma ir pats serialas žiauriai patiko.

vartotojo įkelta nuotrauka

Aš irgi laukiu, bet mane taip nervina kai reik laukt į savaitę po seriją, na negaliu, taip neįdomu.
Apima toks jausmas, kad daug kas nublanksta per savaitę. Koks gėris, kai yra sukeltos visos jau serijos.
Pati save užjaučiu, dievaži, nes jau senka resursai ir nebeliks ką žiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 27, 15:44)

Aš irgi laukiu, bet mane taip nervina kai reik laukt į savaitę po seriją, na negaliu, taip neįdomu.
Apima toks jausmas, kad daug kas nublanksta per savaitę. Koks gėris, kai yra sukeltos visos jau serijos.
Pati save užjaučiu, dievaži, nes jau senka resursai ir nebeliks ką žiūrėti.

Mane irgi nervina, bet ka darysi smile.gif Uztat ir as labai megstu tuos, kurie jau pabaigti ir yra visos serijos, arba bent jau daug seriju biggrin.gif Del to mano sarasas nemazas nauju, kuriuos ziuriu, o ir taip po viena serija vistiek neuztenka. Tai dar vis ziuriu koki nors pilna, bet jau tikrai labai sunku surasti toki, kuris patiktu. Nes jei man nepatinka aktoriai, tai net nepradedu ziureti siaip jau. Va, dabar su Sukru Ozyildiz dar viena radau, reiks paziureti manau. Nes visai patiko jis man rolleyes.gif

O toliau nezinau ka reikes ziureti. Galvoju gal bent epizodais perziureti savo mylimiausius serialus, prisiminti muzika ir siaip epizodus, kurie patiko.

Beje, tarp ziurimu siuo metu yra ir Иногда жизнь прекрасна / Hayat Bazen Tatlidir - siaip nieko ypatingo, kai kurie veikejai ypatingai nervina, tai juos prasuku ax.gif Taciau sitam seriale man labai patinka viena daina https://www.youtube....h?v=dSOUe-EBJG0
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2016 12 27, 17:07)
Tai dar vis ziuriu koki nors pilna, bet jau tikrai labai sunku surasti toki, kuris patiktu. Nes jei man nepatinka aktoriai, tai net nepradedu ziureti siaip jau.

O toliau nezinau ka reikes ziureti. Galvoju gal bent epizodais perziureti savo mylimiausius serialus, prisiminti muzika ir siaip epizodus, kurie patiko.
Aš taip pat nebežiūriu, net nepradedu. Yra tokie keli aktoriai
į kuriuos tik pažiūrėjus nupurto, dziedai tikra ta žodžio prasme, brrr.

Nežinau, nežinau ką čia mes toliau žiūrėsim, jaučiu vargsim abi kaip rūpužės molyje biggrin.gif

Mačiau per LNK reklamuoja, kad greitu laiku rodys Gecenin Kraliçesi
Baisi kaip karas man ši aktorė, nors ruputi jos man net ir gaila.
Momentinė ryškiai sužibusi ir užgesusi žvaigždė (turiu omeny Didingasis amžius).
Velkasi jis kaip šleifas iš paskos ir pabandyk dabar pateisint lūkesčius ir pranokt save.
Patyrė fiasko Gecenin Kraliçesi serialas, reitingai prasti, tipo uždarė,
kaip aš visad perfrazuoju_neuždarė o serijų sumažino, štai ir viskas.
Bet tai tie turkai tikrai kažkokie maniakai su tais reitingais, išlepę kaip reikalas.
Taip, suprantu, kad pasiūla didesnė nei paklausa. Visai nelabai seniai skaičiau,
kad šiuo metu yra rodomi 43(?) turkiški serialai. Tai pabandyk išsilaikyt tarp tokios gausos doh.gif

Dabar galvoju, vargu ar aš lietuviškų serialų išvardinčiau nors 10 šiuo metu rodomus.
Spėju, kad gal tiek net nerodo, nėra mastau.gif Nežiūrėjau ir nežiūriu lietuviškų, todėl galiu ir klysti.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 12 27, 17:08)
Aš taip pat nebežiūriu, net nepradedu. Yra tokie keli aktoriai
į kuriuos tik pažiūrėjus nupurto, dziedai tikra ta žodžio prasme, brrr.

Nežinau, nežinau ką čia mes toliau žiūrėsim, jaučiu vargsim abi kaip rūpužės molyje biggrin.gif

Mačiau per LNK reklamuoja, kad greitu laiku rodys Gecenin Kraliçesi
Baisi kaip karas man ši aktorė, nors ruputi jos man net ir gaila.
Momentinė ryškiai sužibusi ir užgesusi žvaigždė (turiu omeny Didingasis amžius).
Velkasi jis kaip šleifas iš paskos ir pabandyk dabar pateisint lūkesčius ir pranokt save.
Patyrė fiasko Gecenin Kraliçesi serialas, reitingai prasti, tipo uždarė,
kaip aš visad perfrazuoju_neuždarė o serijų sumažino, štai ir viskas.
Bet tai tie turkai tikrai kažkokie maniakai su tais reitingais, išlepę kaip reikalas.
Taip, suprantu, kad pasiūla didesnė nei paklausa. Visai nelabai seniai skaičiau,
kad šiuo metu yra rodomi 43(?) turkiški serialai. Tai pabandyk išsilaikyt tarp tokios gausos doh.gif

Dabar galvoju, vargu ar aš lietuviškų serialų išvardinčiau nors 10 šiuo metu rodomus.
Spėju, kad gal tiek net nerodo, nėra mastau.gif Nežiūrėjau ir nežiūriu lietuviškų, todėl galiu ir klysti.

vartotojo įkelta nuotrauka

Aha, kai kurie tai neduok dieve aktoriai blink.gif

O jau kaip sujuokino tas pasakymas apie rupuzes lotuliukas.gif Grynai taip ir bus, nes ir siaip jau visus perziurejau.

Ir sita Gecenin Kraliçesi ziurejau, nes Muratas man patinka. Su juo viska man rodos esu perziurejusi. Visai patiko, ne kazkas labai ispudingo, bet laikui praleisti neblogai.

O Didingasis Amzius gal tik 20 koki seriju paziurejau, nervinti pradejo ir numeciau. Idomesniu radau.

Jei neziurejusi, pabandyk paziureti Adanali su Mehmet Akif Alakurt. As su juo Sila ziurejau - tai buvo mano pirmas turku serialas paziuretas, nuo kurio ir iklimpau i sita pelke rolleyes.gif Ir kitus esu maciusi su juo ax.gif Tik Adanali irgi yra pora veikeju, kuriuos nuo puses serialo kaip minimum visad prasukinedavau, nes nervindavo ju nesamones blink.gif

Arba Разбивающая сердца / Gönülçelen jei nematytas. Su Tuba wub.gif Vien del jos pradejau ziureti, ir tikrai patiko. Irgi toks su humoro doze . Buvo ir nervinanciu vietu, bet nieko, suejo pakankamai gerai. Ir Asi su Tuba gerai man suejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 27 gruodžio 2016 - 20:28
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 12 27, 09:19)
Man, pradejus nuo Dzezyro, dabar Kuzey Guney labai sunku ziureti, nes toks jau pasenes atrodo, viskuo pasenes. [.........] Aktorius labai pasikeites, suvyriskeje bruozai, prasipletes toks biggrin.gif Vis tik 5 metai praejo ir tokiam amziuj labai reiskia vyrui daug.
Vis negalėjau prisimint ką norėjau pasakyti. Bingo! Prisiminiau! Ta jo aktorinė išvaizda yra labai apgaulinga.
Tai vienintelis aktorius kuris teleportuojasi šviesmečio greičiu į vis kitokią personažo išvaizdą.
Aš daugiau tokio nei vieno aktoriaus nežinau, nei vieno, prisiekiu.
Visi kiti vis tie patys, su ta pačia šabloninę, trafaretinę išvaizda.

Patikslinsiu pavyzdžiais ką turiu omeny.

Pvz šių 2016 metų vasario mėnesį jis savo vestuvėse Paryžiuje štai toks

vartotojo įkelta nuotrauka

Šių metų lapkričio mėnuo ir jis Cesur ve Güzel staiga jau štai toks

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Tai čia dar niekis.

Va pvz Ezel jis toks

vartotojo įkelta nuotrauka

Paskui jau Kuzey Guney jis jau vėl kitoks

vartotojo įkelta nuotrauka

Va čia tai buvo galima ir infarktą gauti biggrin.gif Šitaip nerealiai keisti savo išvaizdą...

Atsakyti
Aš irgi mačiau, kad reklamuoja Gecenin Kraliçesi ir nežinau čia pradėti žiūrėti ar ne. Maždaug siužetą nupasakokit, kuri jau matėt..
Atsakyti