Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(otea @ 2019 02 09, 11:18)
Koks serialas ? biggrin.gif
Tiesą pasakius tuomet du esu žiūrėjusi.

Vienas iš jų - šis (atmosfera faina, muzikos intarpai faini, jaunatviškas, vasariškas: gražios spalvos, vaizdai, na, su jaunatvišku polekiu toks).

"Arkadaşlar İyidir" (Друзья - это хорошо) 2016

Arkadaşlar İyidir 1.Tanıtım
Arkadaşlar İyidir 2.Tanıtım
Pradžia serijų tokia

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Viena iš aktorių man kažkuo užneša į italų aktorę Michela Quattrociocche matytam italų filme (Niki) „Scusa ma ti chiamo amore“
(iškart prisiminiau ją; nuo vaikystės man kažkaip italų muzika, filmai, kalba, be vargo). Esi mačiusi tą filmą (yra dvi dalys)?
Sugarfree - Scusa ma ti chiamo amore (Official Video)


P.S. vėliau parašysiu apie tą antrąjį, db nlb laiko turiu.
Papildyta:
Mano dėmesys buvo į ją ir jį... ir neapsirikau ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Ai, dar patiko šis jų chebros
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 02 09, 20:24)
Tiesą pasakius tuomet du esu žiūrėjusi.

Vienas iš jų - šis (atmosfera faina, muzikos intarpai faini, jaunatviškas, vasariškas: gražios spalvos, vaizdai, na, su jaunatvišku polekiu toks).

"Arkadaşlar İyidir" (Друзья - это хорошо) 2016


Nėra su vertimu, tik titrai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2019 02 09, 11:18)
Koks serialas? biggrin.gif
Šis, "Aslan Ailem" Семья Аслан (2017)

vartotojo įkelta nuotrauka

Pozityvas geras_bežiūrint tiek prisijuokiau vartotojo įkelta nuotrauka kad maža nepasirodė.

Tad, iš pradžių jį žiūrėjau, o tuomet jau, po jo, tą, kurį vakar įkėliau (bet tai gerai man gavosi, pradėjau žiūrėt iš lempos ir tik paskui žiūriu oplia! čia tas pats aktorius vartotojo įkelta nuotrauka kuris vaidins seriale "Hercai" (Ветреный) 2019, t.y. tas serialas kurio aš ir laukiu).

Nenuobodus tikrai, juolab, kaip man ir patinka, nesisuka vien tik visas veiksmas ties pagrindine pora, yra ir kitų porų, pvz du žurnalistai_konkuruojantys tarpusavy darbo srityje ir nekečiantis vienas kitą, ir čia oplia, sutuokė juos tikrų tikriausias ceremonmeisteris (pamiršau kaip anas vadinas, kuris tuokia), o turėjo sutuokt falšyvas (taip buvo sutarta, mat abu vykdė žurnalistinį tyrimą) bet neišdegė, netyčia gavos.



Aslan ailem burcu murat kadere bak


Aslan ailem burcu murat melekler seni bana yazmış sokiai.gif


Burcu & Murat // Kırk Yılda Bir Gibisin


Burcu kıskançlık krizinde p.s. jei jis taip kalbės akių kalba ir "Hercai" kaip štai čia, tai turėtų būti uch vartotojo įkelta nuotrauka


Burcu Murat - Despacito vartotojo įkelta nuotrauka uoj jau tas despacito


Topas buvo, kai senimui nusibodo ta jaunimo tusofkė jų kieme ir ta muzika bezbožna, tai atėjo ir pavarė savo liaudiška, na ir ką, ir patiko chebra. Kitaip tariant_jei neišeina nei geruoju nei bloguoju susitart, tai reik pavaryt jų metodu, na ir suveikė vartotojo įkelta nuotrauka
Aslan Ailem 7. Bölüm - Aslan Çiftliği'nde Ankara'nın bağları


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




O čia štai tie mano minėti žurnalistai biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 02 09, 17:51)
Aš jau seniai pastebėjau, kad šioje temoje visoms labiau patinka blogiukai.
Man kaip tik jis labai gerai padarytas gerietis, kuris neerzina. Man patinka geriečiai biggrin.gif

___

Peržiejau porą anonsų - Hercai ir dar kažką. Laukiu bigsmile.gif
Na, bent jau man tai ne visada, bet pasitaiko, pasitaiko išimčių biggrin.gif

Aš irgi "Hercai" laukiu, noriu kažko tipo Šachrazados pasakos; rūmai, gamtovaizdis, žirgai, ilgos suknelės ir t.t...
Noriu tiesiog žiūrėti ir matyti aşk, tai viskas ko aš dabar noriu ax.gif bo įgriso detektyvai, kriminalai, nuovados ir pan,.

Первый тизер к сериалу "ВЕТРЕНЫЙ" в озвучке

Hercai yakında atv'de!

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka


Skaičiau, kad vieniems "Hercai" akimirkai priminė serialą "Sila", kitiems - "Asi", dar kitiems serialą "Bir bulut olsam"
Man tai į trečią variantą užneša, bet tik regionu, kraštovaizdžiu ir tais rūmais-namais. Kiek žmonių tiek prisiminimų. Įdomu kaip iš tiesų bus.


Jos broliu (?) vaidins Serdar Özer buvęs pusiau blogiečiu seriale "Bana Sevmeyi Anlat" (Расскажи мне как любить).
Patiko jis ten man, jų pora (Engin ir Ezgi) ax.gif
Bana Sevmeyi Anlat 12. Bölüm - Sen Benim Sevgilimsin

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka





Ir dar aš laukiu Artvinili, t.y. "Zalim Istanbul" (pakeitė pavadinimą) rolleyes.gif

Ta avarija čia tai baisi unsure.gif
(Artvinli) "Zalim Istanbul" 3.Tanıtım


"Сюжет сериала: Агах (Агях) Карачай, который является влиятельным и богатым человеком,
прикажет найти для своего племянника Недима, прикованного к инвалидному креслу,
девушку с малой родины. Девушка, которую выбрали для замужества,
вместе со своей семьёй придёт в особняк и разместится в доме для прислуги.
События начнутся развиваться. ...'



vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 02 09, 21:46)
Nėra su vertimu, tik titrai verysad.gif
Deja, nėra schmoll.gif
Atsakyti
Aš irgi žiauriai laukiu meilės žiauriai wub.gif . Jeigu užmatysi kokį serialą Visgi , kur viskas liepsnos parašyk būtinai ax.gif
Atsakyti
Bet ką man primena tas aktorius iš Hercai, be taaaaip primena kažką hmm.gif
Atsakyti
Visgi oho atrodo faini abu bigsmile.gif nesu mačiusi, pasižymėjau, tik gaila vertimo nėra man skaityti rusiškai sunku unsure.gif
Idomus nauji projektai nusimato, ištiesų jau atsibodo tie policininkai, šaudo gaudo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 02 10, 14:05)
Aš irgi žiauriai laukiu meilės žiauriai wub.gif Jeigu užmatysi kokį serialą Visgi, kur viskas liepsnos parašyk būtinai ax.gif
Aš taip pat žiauriai žiauriai wub.gif
Indrijan, ok ax.gif

Nesvarbu, kad beveik visur intikam, bet gal sakau bent šis bus toks (?), kad ir su intikam, dzin,
svarbu didelė aşk būtų, ir kad gražiai ir gerai parodytų, kad net virpintų širdies stygas...

"Hercai" (Ветреный) /2019/ 2. Tanıtım

Канал АТВ в скором времени представит свой новый сериал "Ветреный" снятый по роману «Hercai meftun».
История трагической смерти девушки в честь, которой названа книга.


Перевод 2 фрага

- Однажды я улечу отсюда... Я всего лишь жду какое-нибудь чудо. То, что заберёт меня, и отведёт в наш дом. Отпусти!
- Она и слов не понимает! Я говорю, чтобы их не видели вместе!
- Что произойдёт, если увидят вместе? Мне придётся жениться на тебе?
- Кто ты такой, что женишься на мне?!
- Я соорудил качели у небес. Ты же сказала, что только так доверишься мне. Интересно, а у тебя есть смелость, чтобы сесть в них? Насколько далеко ты бы не ушла, я всегда буду находить тебя. Когда ты начнёшь падать, я буду тебя поддерживать. Вот так, крепко-крепко.
- А если не сможешь удержать? Что, если я упаду?
- Я прыгну следом за тобой. Я тоже упаду с тобой.


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(otea @ 2019 02 12, 00:47)
Visgi oho atrodo faini abu bigsmile.gif nesu mačiusi, pasižymėjau, tik gaila vertimo nėra man skaityti rusiškai sunku unsure.gif
Idomus nauji projektai nusimato, ištiesų jau atsibodo tie policininkai, šaudo gaudo rolleyes.gif
otea, antras yra su įgarsinimu, tik pirma ar dvi serijos ten įgarsintos baisuokliškai, bet paskui pasikeitė vertėja ir žiūrėt galima smile.gif




Ar žiūrėjot šiandien kas premjerą "Kuzgun" (Ворон)? Ir kaip?

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Visgi, tai aisku biggrin.gif suplanuotas vakaras jau buvo . Patiko, kad veiksmo buvo, visai gerai, kai praeiti ir dabarti rode, o ne atskirai. Abu pagrindiniai aktoriai dar labiau patinka, o Dilos teva kur vaidina aktoriu tik is balso pazinau. Zodziu pirma serija man nebloga pasirode ax.gif
Atsakyti
Bet koooooks man gražus Akin Akinözü wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif jaučiu, kad gražiausias turkų aktorius, kurį mačiau.
Tik Hercai šukuosena tokia ne kažką..
Atsakyti
Dėmesį nubloškė į kitą pusę, kitądien grįšiu, o šiandien, apie tai, ką mačiau šiandien wub.gif

Buvau tikra, kad per Valentino dieną taip ir bus, tas video_dovana žiūrovui.
Seniai nieko panašaus nemačiau, bet, kad taaaip_jergau margau... wub.gif
Kur anas ratatiurkas kuris bauduoja biggrin.gif ax.gif
Çarpışma 10. Bölüm - Ateş Bacayı Sarıyor

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 02 15, 01:40)
Dėmesį nubloškė į kitą pusę, kitądien grįšiu, o šiandien, apie tai, ką mačiau šiandien wub.gif

Buvau tikra, kad per Valentino dieną taip ir bus, tas video_dovana žiūrovui.
Seniai nieko panašaus nemačiau, bet, kad taaaip_jergau margau... wub.gif
Kur anas ratatiurkas kuris bauduoja biggrin.gif ax.gif
Çarpışma 10. Bölüm - Ateş Bacayı Sarıyor

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Persiprašau, bet iš giftų nesuprantu už ką čia bauduot biggrin.gif
Nei laižiakas, nei ką ax.gif
Atsakyti