Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2019 03 12, 23:52)
Ne, "Söz" /Обещание/ nėra trumpinys.
Papildyta:
Šiuo metu eteryje 'eina' III-čias sezonas, t.y. žiūriu aš jau 3-čią sezoną.

Ačiū, matau, kad ne visos serijos išverstos unsure.gif
Atsakyti

Na, bet ačiūD, kad pavyko vieną dar polengvį susirasti, aleliuja, tai va jį žiūriu kada tik įsigeidžiu, nes visos serijos yra.

Nagi nagi, idomu koki, gal ir mane sudomins  :rolleyes:​ 

Atsakyti
kol kas aš nieko naujo įdomaus neradau sau
tad apsistojau ties serialais "Halka" ir "Kuzgun"
tikiuosi juose nebus imtasi pilstyti iš tuščio į kiaurą
ir nesugadins patrauklaus siužeto,
nes kaip tik taip nutiko su "Erkenci Kus"
Atsakyti
Sveikos smile.gif Baigiau žiurėti Fatih Harbiye patiko, bet labai norėjosi gale sužinoti kaip susiklostė antraplanių gyvenimas. Kadir su Neslihan labai tiko į porą, neveltui jie ir realiame gyvenime kartu wub.gif

Dabar žiuriu Aslan Ailem tokių juokingų scenų yra, užsikabinau gerai biggrin.gif labai patinka Burcu vaidyba, ja pirma karta mačiau Gunesin Kizlari ir tada ji mane sužavėjo. Akin matau pirma karta, bet tikrai ne paskutinį wub.gif labai simpatiškas ir vaidina puikiai, tiesa visi man ten tokie nerealūs, dar karta isitikinau Turkai labai gerai vaidina, ir taip juokingai biggrin.gif

Vis dar žiuriu Erkenci Kus nebėgu kaip seniau žiurėti, bet sužiuriu savaitės begyje, Halka su Kuzgun apleidau nes tuos senukus isikabinau, bet ir juos sužiurėsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 13 kovo 2019 - 20:58
QUOTE(daibava @ 2019 03 13, 13:13)
kol kas aš nieko naujo įdomaus neradau sau
tad apsistojau ties serialais "Halka" ir "Kuzgun"
tikiuosi juose nebus imtasi pilstyti iš tuščio į kiaurą
ir nesugadins patrauklaus siužeto,

nes kaip tik taip nutiko su "Erkenci Kus"


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2019 03 13, 20:55)
Dabar žiuriu Aslan Ailem tokių juokingų scenų yra, užsikabinau gerai biggrin.gif labai patinka Burcu vaidyba, ja pirma karta mačiau Gunesin Kizlari ir tada ji mane sužavėjo. Akin matau pirma karta, bet tikrai ne paskutinį wub.gif labai simpatiškas ir vaidina puikiai, tiesa visi man ten tokie nerealūs, dar karta isitikinau Turkai labai gerai vaidina, ir taip juokingai biggrin.gif
Tikrai pozityvus tas Aslan Ailem. Man asmeniškai, jį žiūrint, buvo atgaiva. O tai mamai tai ten 10 balų, ir ne tik mamai.
Gal jau matei tą vietą kur Burdžu vieną gražią dieną nusprendė pašeimininkauti, pasitvarkyt namuose? biggrin.gif O kur miške? biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Aha, pamenu ir aš ją iš ten, iš Gunesin Kizlari. Visa ten ta dar labai jauna gvardija; ir ji, ir Hande, ir Irem, ir Tolga...

Faina kartais taip netikėtai atrasti naujus veidus, naujai. Su Akin Akinozu va trečią jau žiūrėsiu. Mažum patiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 03 14, 13:06)
Tikrai pozityvus tas Aslan Ailem. Man asmeniškai, jį žiūrint, buvo atgaiva. O tai mamai tai ten 10 balų, ir ne tik mamai.
Gal jau matei tą vietą kur Burdžu vieną gražią dieną nusprendė pašeimininkauti, pasitvarkyt namuose? biggrin.gif O kur miške? biggrin.gif

Aha, pamenu ir aš ją iš ten, iš Gunesin Kizlari. Visa ten ta dar labai jauna gvardija; ir ji, ir Hande, ir Irem, ir Tolga...

Faina kartais taip netikėtai atrasti naujus veidus, naujai. Su Akin Akinozu va trečią jau žiūrėsiu. Mažum patiks ax.gif


Tikrai, po tų visų mafijų, policinikų, man jis tokia atgaiva ax.gif Ne aš dar tik 7 serija baigiau, bet isivaizduoju kokių perliukų dar prieš akį bus biggrin.gif
Akin pasižymejau, tikrai žiurėsiu ir kitus filmus su juo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 03 12, 18:43)
Na, bet ačiūD, kad pavyko vieną dar polengvį susirasti, aleliuja, tai va jį žiūriu kada tik įsigeidžiu, nes visos serijos yra.
QUOTE(mazuliux @ 2019 03 13, 12:59)
Nagi nagi, idomu koki, gal ir mane sudomins rolleyes.gif​ 

https://www.2vidyo.c...gman-1-fragman/

Pirmoje serijoje iškart parodė kaip vienas vakaras kardinaliai pakeitė kelių žmonių gyvenimus. Tą vakarą automobiliu važiavo jauna pora, ir vairuotojas (jis - advokatas), pražudė kelyje moterį (besilaukiančią).

Jo pakeleivė, sužadėtinė, prisiima kaltę (gelbsti jo karjerą), juolab jos kavalierius ją patikina, kad gaus ji kalėti viso labo 3 mėn. Ir bingo! Jis jai įpaišo 8 metus (išėjo ji į laisvę, nekalėjo tiek, rodė to labai nedaug).

Tos žuvusiosios vyras ne iš kelmo spirtas, pradėjo įtarti, kad ne ji kalta, kad ir kaip tuo metu visa širdimi jos nekentė; mat jos akivaizdoje net jos namus padegė ir sudegino, tik žinoma, džentelmenas jis visur džentelmenas, nepaliko jos viduje degančiose namuose, ištempė už rankos laukan, o kai Meryem vėliau įlėkė į vidų gelbėti papūgos, kad ir kaip jis tvardėsi jos negelbėti, bet vis vien, neištvėrė, įsijungė žmogiškasis faktorius...

P.S. dar gerai, kad vienas turėjo gerą draugą, o kita - gerą draugę. Jų vaidmens nuopelnas didelis.

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka


Ir galiu patikinti, kad bučinių čia tikrai yr biggrin.gif

Pvz pirmasis love.gif
https://www.youtube....h?v=QaBeN4m0VhE

https://www.youtube....h?v=ivF76gu387c

https://www.youtube....h?v=J6CO88zpX00

https://www.youtube....h?v=DxBfCUzy91Y

https://www.youtube....h?v=8POKSe1DjE4

Papildyta:


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Na ir savaime suprantama, kaip gi be šiupelio, kur tik kas biški ir kaukšt biggrin.gif
Ir kur aš tai jau ne kartą mačiau

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Vakar atsirado laisvo laiko, tai permečiau Kuzgun. Pirmąją seriją sunku buvo žiūrėti, nes neapleido jausmas, kad Omer Iplikci pasiklydo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Paskui pripratau, supratau, kad turbūt čia jo broliui dvyniui taip nepasisekė biggrin.gif Bet šiaip grynai fiziškai, jis man vis tiek patrauklus ir malonus akiai, ką dabar padarysi, kad kaip aktorius ne kažką ax.gif Ir kaip ir priklauso, reitingo užtvirtinimui Barišą jau nuo pirmos serijos į dušą įkišo biggrin.gif Aš, aišku, nieko prieš, bet... biggrin.gif

Burcu Biricik - fantastiška! Viena iš geriausiai ir įtikinamiausiai emocijas perteikiančių aktorių, mano akimis.

Siužetas visumoj įdomus ir daugiau mažiau prikaustantis dėmesį, nors atskirai paėmus viskas jau kažkur matyta. Išsisėmę visiškai turkų scenaristai, rūko kažką nebe tą biggrin.gif Praktiškai kiekviena ryškesnė scena, kiekvienas personažas jau kažkur matytas. Ir paskutinėj serijoj jau dinamikos pritrūko, pradėjo tempti gumą, pusę serijos tą bobelę vargšę kankino, nei pirmyn, nei atgal, nei pirmyn, nei atgal, kaip kašpirovskiai sako biggrin.gif
Na bet sėkmės jiems bet kuriuo atveju, tegul ištraukia bent iki sezono pabaigos. Užmesiu akį gal karts nuo karto, nes daugiau nieko nebežiūriu.

Ai, ir dar užmečiau akį į Carpisma paskutinę seriją, kur a la romantika. Nu nekažką nekažką... Matosi, kad Kivo dirba, stengiasi žmogus, o Elcin medinė.. Visiškai poros nematau, jokios. Siužetas irgi apgailėtinas, tas pats diedukas visagalis, tas pats blogietis tykantis už kampo. Bučinio scena praktiškai identiška kaip Kuzey su Cemre bučiavosi, o Guney iš už kampo žiūrėjo biggrin.gif Tik ten bent jau mintis gilesnė buvo, o čia? biggrin.gif Na, bet aš per daug ir nesigilinau, tiesą sakant.

Džiaugiuosi pasveikusi ir visiškai atsisakiusi priklausomybės, su kuo save ir sveikinu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 15 kovo 2019 - 12:55
https://www.youtube....h?v=d8zmOkMTspI

sveikos, sio niekas neziurite? mane tai labai uzkabino, pirmoji serija tokia kraupoka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 03 15, 12:30)
Vakar atsirado laisvo laiko, tai permečiau Kuzgun. Pirmąją seriją sunku buvo žiūrėti, nes neapleido jausmas, kad Omer Iplikci pasiklydo
Siužetas visumoj įdomus ir daugiau mažiau prikaustantis dėmesį, nors atskirai paėmus viskas jau kažkur matyta.  Ir paskutinėj serijoj jau dinamikos pritrūko, pradėjo tempti gumą, .

Sutinku pirmoje serijoje ir mane apėmė keistas jausmas,
vis laukiau iš kurio kampo ta ryža bestija išlys tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Na dėl siužeto originalumo tai manęs nestebina,
nes turkai tiek kepa tų serialų, kad tikėtis kažko įpatingo nereikia rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
"Kuzgun" pažiūrėjau 5 serijas ir mane kol kas seiužeto eiga tenkina
tik labai jau herojus parodytas sumanus,
nes vienas žmogus surezga tokį sudėtingą keršto planą,
jis atrodo numatė visus priešininkų ėjimus
net keletą į priekį, kurių patys priešininkai dar net nežino...
QUOTE(Milagra @ 2019 03 15, 12:30)
  Ai, ir dar užmečiau akį į Carpisma paskutinę seriją, kur a la romantika. Nu nekažką nekažką... Matosi, kad Kivo dirba, stengiasi žmogus, o Elcin medinė.. Visiškai poros nematau, jokios. Siužetas irgi apgailėtinas

su šituo serialu atsiveikinau pažiūrėjusi pirmas dvi tris serijas
man visiškai nederėjo, kaip pora Kivo ir Elcin,
o ir siužetas man pasirodė nepatrauklus ir gal net ištęstas
Atsakyti