Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Первый фрагмент к 12 серии:

— Это твоё последнее слово?
— Что ты сможешь изменить за один день?
— Много всего. Если через 24 часа ты скажешь, что хочешь уйти, то я больше никогда не появлюсь перед тобой. Всё кончится.
— Моему терпению настал конец, г-н Миран!
— Я никому не отдам Рейян. Ты забрал у меня мою мать. Я не отдам тебе Рейян!
— В конце концов ты сделаешь меня убийцей!
— Почему?!
— Сынок!


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




«Это твоё последнее слово?»

vartotojo įkelta nuotrauka



«Я никому не отдам Рейян. Ты забрал у меня мою мать. Я не отдам тебе Рейян!»

vartotojo įkelta nuotrauka



«Почемуууу?!?!?!»

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Panašu, kad Reyan paėmė tėvas, o gal ji išėjo dėl Azaro, arba Miaranas kažką baisaus sužinojo/pasakė jam, na, arba aplinkybės, kad niekaip kitaip, tik šitaip, arba kažkas baisaus nutiko, vienu žodžių daug arba... Įdomu tik, čia tas Почемуууу?!?!?! bus po viešbučio ar po tos trobelės...
NeduokD taip serija pasibaigs... arba dar baisiau... vartotojo įkelta nuotrauka tada laukt rugsėjo bus dar sunkiau.
Kaip norėčiau, kad serijos pabaigoje pabaiga susifokusuotu va šitaip:
_Miranas ir Reyan sužinotų, kad jis ne Aslanbey o ji ne Šadoglu, ir abu išeitų/išvyktų (tik nežinau kur) kaip Miranas ir Reyan Aksoy. O tai bent gražiai čia užsisvajojau ir prisisvajojau, kaip tas svajoklis, sėdintis topos viršūnėje, kuris pamatęs žibantį daiktą pagalvojo, kad tai jo žvaigždė, o pasirodė, tai tik skubanti, skriejanti lėkštė. Taip ir man su ta pabaiga, juolab drama čia, tad, nėr čia ko man svajot einu aš turbūt miegot. Rytas už vakarą protingesnis, gal dar kitaip versijos ir mintys man susifokusuos. Įdomu net pačiai ar nors kiek sutaps/pataikys.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Na čia jau tikrai apie ReyMir

Судьба нас свела друг друга как враг и любовь, где душа не знает границ.

Мы как будто враги, но и одновременно любовь не хочет отпускать руки наши.

Наша история как книга, наша любовь как "Ветреный".

Вчера враг, сегодня друг, любовь не понимает слов.

И чувства у нас только два, любовь и ненависть сплелись.

Чувства угасает от ненависть и боль разжигает любовь, от любви до ненависти лишь один шаг...



vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O aš nepatikėjau Rajan, man atrodo, kad ji specialiai vaidins laimingą (ir vaidint nereikia), po to jį paliks po paros..

Man vis tiek Mirano nepalyginamai labaiu gaila, nei Rajan. Ji abu mylinčius tėvus turi, mūru stojančius. O Miranas neturiu NIEKO. Abosliučiai NIEKO. Žiauru iki negaliu.. Aj, tėvą turi, kuris jo nekenčia ir laiko jį blogiausiu ever biggrin.gif Ner vi na.
Atsakyti
Hercai 12. Bölüm 2. Fragmanı - Sezon Finali


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 29 gegužės 2019 - 20:10
Na ar čia fragas?? biggrin.gif Oi gudročiai biggrin.gif Norėjo gerbėjai ir štai, tipo prašau, imkit, atgnybtą gabalėlį romantikos nuo I-mo frago biggrin.gif Man labai sočiai užteko tik pirmo, taip sočiai, tokią emociją paliko, kad aš to pirmo frago net nedrįsau antrą kartą žiūrėti, niekaip. Vieną kartą pažiūrėjau ir gana, baisu, lyg šiol nesu antrą kartą žiūrėjusi, nes pajutau, kad geruoju nekvepia.
Oi ne, nenorėčiau aš taip, kad va šitaip ant romantinės bangos baigtųsi, man nepatiktų, nusivilčiau. Gudri sakyti taip, gi žinau, kad taip nesibaigs, tikrai ne taip bus, kad viskas čiki piki. Neįdomu būtų laukti. Laukiu penktadienio adrenalino dozės, gi faktas, kad kitaip bus.
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:


— Знаешь, что это?
— Что?
— Дерево желаний...
— Может и мы загадаем желание?
— Что ты загадала?
— Скажу, когда сбудется.
— Откуда знаешь, что сбудется?
— Что значит "Откуда знаешь"?
— Рейян!
— Миран! Если бы всё сложилось не так...
— Если бы... Всё, что ты не уничтожаешь, можно восстановить. Всё, что в моём сердце, также...

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ar žiūrėjote vakar kuri Kuzgun? Nesitikėjau tokios pabaigos, gal kažko panašaus, bet tikrai ne tokios blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2019 05 30, 09:05)
Ar žiūrėjote vakar kuri Kuzgun? Nesitikėjau tokios pabaigos, gal kažko panašaus, bet tikrai ne tokios blink.gif

Sezonas, ar visas serialas baigėsi?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 05 31, 00:03)
Sezonas, ar visas serialas baigėsi?

Sezonas
Atsakyti
kami_, o tu "Carpisma" žiūrėjai? Kiek pamenu tai rašei, kad žiūrėjai. Iki galo žiūrėjai? Tau buvo tikėtina tokia pabaiga? Na, aš mačiau kas buvo rašoma bendrame sraute, kad štai taip, bet aš vis vien nenorėjau tikėti... Vyliausi, kad ne taip bus, kad pavyks išgelbėti ir viskas bus gerai, kad čia tik žiūrovų saviapgaulei

vartotojo įkelta nuotrauka

Aš žiūrėjau apie 10 ar 12 serijų, vėliau praleidau likusias serijas ir vakar sau pasakiau, kad būtinai pažiūrėsiu paskutinę seriją (juolab iš naujų startavusių praėjusių metų jo vienintelio tiek serijų pradžiai nemažai pažiūrėjau, aktoriai pažįstami ir patinka), ir žiūrėjau, net ir šiandien dalinai pažiūrėjau priešpaskutinę ir paskutinę vėl. Man taip Zeynep buvo gaila, ir jos dukrytės, labai, net graudenausi vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Aš tiesą pasakius galvojau, kad arba su jais visais keturiais bus amen serialo pabaigoje arba tik su Kadyru (čia matyt potekstė tokia, kad autoįvykis nulėmė vienos poros susitikimą būti kartu, o kitą porą_geriau nei nebūtų susitikę, suvedė ir išskyrė). Tikrai taip galvojau nuo pat pirmos serijos, bet kad Zeynep, net nebūčiau pagalvojusi. Ir va, dabar, tą saulėlydį akyse matau, tą vaizdą kur jie visi kartu, o jos nebėr tarp jų, ir tas garso takelis toks dvejopas_liūdnai geras liūdnas.

Šis sezonas kažkaip daugmaž su kontroliniais šūviais užsibaigia (na, ne visai gal), prėjusiais metais prieš vasros sezoną kažkaip lepino happy end, kiek pamenu...
Atsakyti
Visgi, paziurejau 18 seriju, tada del laiko stokos tik prabegom turkiskai paziuredavau, naujienas sekiau, dabar vel pradejau ziureti ax.gif
As skaiciau, kad bus tokia pabaiga, bet nenirejau tiket, kad bus tokia pabaiga blink.gif
Bet paskutines serijos uzkulisiai kokie wub.gif
Atsakyti
Na, aš tikiuosi, kad šūvis kuris bus (kaip kad deklaruojama) į nesvarbu ką, tik ne į Reyyan, kad ir į patį Miraną tegu būna, nes nenoriu, kad ir vėl Miranas turėtų išgyvenimų dėl Reyyan.
Iš visų fragų man vienintelis nepatiko pastarasis, vienintelis, ir ne todėl kad nugnybtas nuo pirmojo, bet tiesiog, nepatiko_nei dainos intarpa, nei pačių ReyMir_neįtikino manęs, bet, kad serija bus su siurprizais, tuo tai labai tikiu.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Sveiki kas nors yra matę kad ir lt su titrais   gunesin kizlari ????

Atsakyti