Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Simbulis @ 2019 06 28, 22:05)
As Halka ir baigiau, uzskaitau. Dabar Kuzgun pradejau ziuret, bet kazko nezinau, nepatinka man Arduc, o ir pats serialas kol kas dar nekabina, nu bet gal isivaziuosiu, seriju nedaug...

O Carpisma tai prasukau, nesuprantu kodel jo anksciau neuzdare  doh.gif  Ziurejau ir galvojau kodel ta Elcin ten tokia populiari? Nu visiskai nei charizmos, nei talento as joje nemaciau, visiska medine statula, ar ji juokiasi, ar ji verkia, ar dar ka bando isspausti, visai jokio jausmo as jos vaidyboje nemaciau, o tuo labiau netiko ji su Kivanc poroje, labiau manau butu su Melisa ziurejesis jis... Ziurejau pagrinde vien Dzemre ir Keremo pora ir dar va patiko Vili personazas  ax.gif 

Ai, ziurejau dar dvoika, bet ties viduriu ir meciau, pirmos serijos atrode nieko, bet paskui jau ...

O va man Ardučių vaikis nepalyginamai visaip kaip geresnis už tą vyšnią, kur Halke vaidina. O apie tą pagrindinę Handę tai išvis tyliu. Čia skonio reikalas, ir nieko su tuo nepadarysi, aš jau įsitikinau biggrin.gif Nors kartais vis tiek žiūri į kokį visų numylėtą žvaigždę ir protu nesuvoki kaip KAIP jis gali kam nors patikti biggrin.gif O gi alpsta tūkstančiai, milijonai biggrin.gif Pirmu numeriu man čia būtų Burak Ozcivit šitam sąraše biggrin.gif Nu medis visiškas, anei jokios emocijos išspaust nesugeba, o dar ir baisus kaip karas, narcizas, fui biggrin.gif Arba Cagatay Ulusoy, man jis tešlinis kažkoks, visiškai nepatrauklus, o gi irgi grožio reitingų princas biggrin.gif Nu ir dar yra visa eilė tų princų, kurie atstumia ir rankos pačios griebia pultelį, kad galima būtų juos nuo vaizdo patraukti biggrin.gif Va tokie mes visi skirtingi smile.gif
Va, dar prisiminiau Can Yaman su ta Demet, nugi apsaugok viešpatie bijau.gif biggrin.gif

Dėl Elcin, tai jo, ne vieta jai prie tokių aktorių kaip Kivo, oi ne vieta. Nors aš ją labai mylėjau kaip Defne, ir dabar myliu, dažnai grįžtu ir prasuku Kiralik Ask. Man Omeras su Defne yra tikrai viena geriausių turkų porų ever. Jie ten tobuli buvo. Tiesiog viskas taip sutapo - vaidmenys, scenarijus, fizika, chemija, biologija ir visa kita biggrin.gif Vaidybos kaži kokios ten nereikėjo. O kur reikėjo, tai jos nebuvo. Prasukdavau scenas, kur Defne verkdavo, nes svetimos gėdos jausmas apimdavo. Carpismoj pasimatė visas talentas, nes nebebuvo tos chemijos, paslepiančios ir užglaistančios visus trūkumus. Kur tik kokia rimtesnė scena ir kapiec. Mačiau pora scenų, tai man užteko.
Barikas Kuzgune principe irgi neblizga, t.y. jis lygiai toks pats kaip ir KA, temperamentas, išvaizda, energetika ir tt. nu bet man patinka į jį žiūrėti, nieko negaliu padaryti biggrin.gif Čia tas skonio reikalas biggrin.gif Tos jo akys kaip angliukai, lūpos, tobulas kūnas wub.gif biggrin.gif Ne veltui jis vis rengiasi ir rengiasi lotuliukas.gif Jei serialas būtų visiškas š, aišku, nežiūrėčiau, bet dabar viskas ten super! Burcu mano meilė, scenarijus geras, pateikimas geras. O muzika wub.gif Mane ta pagrindinė daina nuneša kažkur toli toli, einu va paklausysiu, seniai jau klausiau biggrin.gif
Atsakyti

Man jau reikia atsirinkti kas yra kas, seniai žiūrėjau, pamiršau vardus biggrin.gifŠitam seriale nelabai ką ir nuspėsi. Man tik su Behramu nuo pirmos minutės viskas aišku buvo, o toliau tai susukta, prisukta, kad niekaip galai nesusiveda. Šiaip labai nelogiška būtų, jei toks aukštos moralės žmogus, tobulas policininkas, kuris dėl teisingumo atsisakė savo tėvo, ir kuris šitaip myli savo šeimą, žmoną, vaikus, būtų galėjęs slapta šitiek metų gyventi ir juo labiau manipuliuoti savo sūnumi, rizikuoti jo gyvybe ir tuo pačiu skandindamas jį tame purve, nuo kurio pats bėgo. Na, nebent jam kokia amnezija. Bet čia jau būtų neįdomu. Aš kažkaip, pamenu, po pirmo seyono pasilikau prie nuomonės, kad kažkas manipuliuoja Kuzės jausmais su tuo Yusufu. Labai jau akivaizdžiai jam leidžia "surasti" info apie jį.
Man ta boba policininkė įtartina ax.gif
O dar labai juokiausi iš tos nuotraukos tėvo, kur Kuzia rado. Nu toks lievas fotošopas, kad aš gal net be vargo geriau padaryčiau biggrin.gifTai ir galvoju ar čia turkai tokį grybą supjovė, ar čia tokia ir buvo mintis, kad suklastota.

Dėl antro sezono daug vilčių nededu, nes keičiasi režisierius, scenaristai, o tai nieko gero nežada. Reitingas ir taip neblizgėjo, tai jei dar pradės š.. malti, praras ir tuos kelis procentėlius varganus, išgalabys visus tupai ir uždarys per savaitę.

Man tas siuvėjas ir is karto itartinas buvo, kad senelis biski abejojau, nes lyg ir per jaunas butu arba Yusuf'as per senas kai rode flashback;us  :D ... as vis ta 12 serijos gala kelis kartus ziurejau, kad iziureti ta Fermana kai sauna i Bora ir ar ten Yusuf'as ar ne. Nu padariau isvada kad nepanasus  :D ... Na bet ant puodelio gi rado tevo pirštų antspaudus. Jei vis tik jis mires, kaip jie ten atsirado? Arba kazkas suklastojo tuos tyrimus... O ta Kudret (ta komisare) ziauriai mane erzino, jauciu necista dusia joje ir kad ji turi kazkokiu ketinimu...

Man tik idomu kodel reitingas ju neblyzgejo, juk Arducis populiarus, vien moteriska auditorija turejo imti  :D o ir siuzetas toks kitoniskas, is pradziu biski ir man reikejo isivaziuoti, bet nuo vidurio jau pradejo vezti ir mane  :lol:

 

 

Del Arducio na kaip ir sakei skonio reikalas  :lol:  Neziurejau Kiralik, nepatiko nei jis man nei Elcin tad laiko negaišau ir nesikankinau  :D . Na isvaizda jo taip yra, pripažįstu, na bet ne viskas ant jos laikosi, dar charizma turi zavet... pvz. man labai patinka prancūzų aktorius Vincent Cassel  :rolleyes: nu ne grazuolis, jokiais budais  :D  nu bet charizma ir zavesi tai turi, ziauriai patinka man jis  :D

 

Halka man patiko, irgi isejo i 2 sezona, dabar ziuriu Vuslat... Kazko nebenoriu meiliu seiliu, todel ir Hercai vis dar neprisiruosiu perziuret... Veza mane dabar action serialai   :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbulis: 02 liepos 2019 - 16:56

O va man Ardučių vaikis nepalyginamai visaip kaip geresnis už tą vyšnią, kur Halke vaidina. O apie tą pagrindinę Handę tai išvis tyliu. Čia skonio reikalas, ir nieko su tuo nepadarysi, aš jau įsitikinau biggrin.gifNors kartais vis tiek žiūri į kokį visų numylėtą žvaigždę ir protu nesuvoki kaip KAIP jis gali kam nors patikti biggrin.gifO gi alpsta tūkstančiai, milijonai biggrin.gifPirmu numeriu man čia būtų Burak Ozcivit šitam sąraše biggrin.gifNu medis visiškas, anei jokios emocijos išspaust nesugeba, o dar ir baisus kaip karas, narcizas, fui biggrin.gifArba Cagatay Ulusoy, man jis tešlinis kažkoks, visiškai nepatrauklus, o gi irgi grožio reitingų princas biggrin.gifNu ir dar yra visa eilė tų princų, kurie atstumia ir rankos pačios griebia pultelį, kad galima būtų juos nuo vaizdo patraukti biggrin.gifVa tokie mes visi skirtingi smile.gif
Va, dar prisiminiau Can Yaman su ta Demet, nugi apsaugok viešpatie bijau.gifbiggrin.gif


Tai daug laiko Handei ir neskyre   :lol:  Tik man idomu buvo kas ja renge  :oh:  :oh:  nu isvazida ji turi, nu bet jau kaip aprengta kartais budavo, tai griuk negyvas  :D 

O Cagatay irgi nesu gerbeja, ne mano skonio  :D bet va Icerdej jis man nekliuvo  :D  O paie Ozcivit tai geriau nekalbek, nesuprantu uz ka jis toks, kaip ir pvz. Elcin yra tokie populiarus.  :blink:​ 

Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2019 07 02, 16:56)
Man tas siuvėjas ir is karto itartinas buvo, kad senelis biski abejojau, nes lyg ir per jaunas butu arba Yusuf'as per senas kai rode flashback;us ... as vis ta 12 serijos gala kelis kartus ziurejau, kad iziureti ta Fermana kai sauna i Bora ir ar ten Yusuf'as ar ne. Nu padariau isvada kad nepanasus  ... Na bet ant puodelio gi rado tevo pirštų antspaudus. Jei vis tik jis mires, kaip jie ten atsirado? Arba kazkas suklastojo tuos tyrimus... O ta Kudret (ta komisare) ziauriai mane erzino, jauciu necista dusia joje ir kad ji turi kazkokiu ketinimu...
Man tik idomu kodel reitingas ju neblyzgejo, juk Arducis populiarus, vien moteriska auditorija turejo imti biggrin.gif o ir siuzetas toks kitoniskas, is pradziu biski ir man reikejo isivaziuoti, bet nuo vidurio jau pradejo vezti ir mane  lotuliukas.gif

Del Arducio na kaip ir sakei skonio reikalas  lotuliukas.gif  Neziurejau Kiralik, nepatiko nei jis man nei Elcin tad laiko negaišau ir nesikankinau  . Na isvaizda jo taip yra, pripažįstu, na bet ne viskas ant jos laikosi, dar charizma turi zavet... pvz. man labai patinka prancūzų aktorius Vincent Cassel  rolleyes.gif nu ne grazuolis, jokiais budais    nu bet charizma ir zavesi tai turi, ziauriai patinka man jis 

Halka man patiko, irgi isejo i 2 sezona, dabar ziuriu Vuslat... Kazko nebenoriu meiliu seiliu, todel ir Hercai vis dar neprisiruosiu perziuret... Veza mane dabar action serialai  

Kad ten nerode Fermano. Sove kitas visai. Fermano tik batus parode ir kojas lotuliukas.gif Man tai klausimas kur Borka dingo biggrin.gif

Butent, as galvoju, kad suklastojo. Nes nu per lengvai jis rado viska. Cia viskas taip sustyguota, visi keliais zingsniais priekyje, nesuprasi kas kuri ir kur prigaus. O cia paeme mat iejo i nama, rado puodeli, nuotrauka, paeme antspaudus. Tiesiog per paprasta man pasirode bendrame serialo fone.

Turkam nepatinka kitoniski dalykai. Jiems reikia kaimo, prievartos pries moteris, tupu bajeriu, tada reitingai uzia.

Na, Arducis man pakankamai charizmatiskas, ne tik grazus biggrin.gif ax.gif Tiesiog aktorinio meistriskumo reikia dar pasimokyti. Realiai nelabai jis ir turi tos patirties. Siaip tai as pirmiausia jo kostiuma issimylejau, o ne ji pati lotuliukas.gif KA man patiko VISKAS. Jo stilius, manieros, personazo charakteris.

Man patinka Nicolas Cage, kuris ne tik kad ne grazuolis, bet netgi baisuolis lotuliukas.gif Va ir Celikkoliui toli iki grazuolio pagal mano standartus, nu bet kaip jis mane veza. Nors susibjaurojo ant tiek savo kuna, kad veza vis maziau, baigiu jau ji issimylet biggrin.gif Nebaigiau ziuret nei SBA, nei dvoikos.

Man Hercai eilinis kaimieciu dziaugsmas su visais mano auksciau minetais elementais, plius aktoriai irgi toli grazu ne mano. Nesuprantu to hype del jo. Bet cia nieko naujo. Mano nuomone retai sutampa su daugumos biggrin.gif

Pvz is vasariniu pasilikau prie Benim Tatli Yalanim. Su prasciausiu reitingu lotuliukas.gif Nu gal istemps vasara. Toks lengvas, mielas, be jokiu atsilikeliu.

QUOTE(Simbulis @ 2019 07 02, 17:02)
Tai daug laiko Handei ir neskyre   lotuliukas.gif  Tik man idomu buvo kas ja renge    nu isvazida ji turi, nu bet jau kaip aprengta kartais budavo, tai griuk negyvas  biggrin.gif O Cagatay irgi nesu gerbeja, ne mano skonio  biggrin.gif bet va Icerdej jis man nekliuvo   O paie Ozcivit tai geriau nekalbek, nesuprantu uz ka jis toks, kaip ir pvz. Elcin yra tokie populiarus.  blink.gif​ 

Mane Icerde ne tiek Cagatay kiek tas kitas jo brolis erzino. Va to tai isvaizda ant tiek atstumianti, kad niekaip negaleciau i ji ziureti irgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 02 liepos 2019 - 22:06

Kad ten nerode Fermano. Sove kitas visai. Fermano tik batus parode ir kojas lotuliukas.gifMan tai klausimas kur Borka dingo biggrin.gif

Butent, as galvoju, kad suklastojo. Nes nu per lengvai jis rado viska. Cia viskas taip sustyguota, visi keliais zingsniais priekyje, nesuprasi kas kuri ir kur prigaus. O cia paeme mat iejo i nama, rado puodeli, nuotrauka, paeme antspaudus. Tiesiog per paprasta man pasirode bendrame serialo

Va ir Celikkoliui toli iki grazuolio pagal mano standartus, nu bet kaip jis mane veza. Nors susibjaurojo ant tiek savo kuna, kad veza vis maziau, baigiu jau ji issimylet biggrin.gif

Sakai nerode ? As tai supratau kad ten Fermanas sove, gi parode kojas ir Bora gi sako - Ferman bay  :hm: 

https://youtu.be/v5s4lfO009g

O Bora kuna gi paslepe, paskutineje sezono serijoje gi "atseit" surado jo kuna, del to ir vaziavo Kuzguno suimti 

Nu su tuo tevu paliko intriga rudeniui, bet jei keiciasi kurybine grupe tai kazin kaip cia susuks viska  :mastau: 

O ka Celikolis pasidare? Tatuiruociu prisidirbo kad baigi jo issizadet?  :D 

Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2019 07 02, 22:46)
Sakai nerode ? As tai supratau kad ten Fermanas sove, gi parode kojas ir Bora gi sako - Ferman bay  g.gif </p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://youtu.be/v5s4lfO009g'>https://youtu.be/v5s4lfO009g</a></p><p></p><p>O Bora kuna gi paslepe, paskutineje sezono serijoje gi "atseit" surado jo kuna, del to ir vaziavo Kuzguno suimti </p><p></p><p>Nu su tuo tevu paliko intriga rudeniui, bet jei keiciasi kurybine grupe tai kazin kaip cia susuks viska  mastau.gif </p><p></p><p>O

ka Celikolis pasidare? Tatuiruociu prisidirbo kad baigi jo issizadet?  biggrin.gif </p>

Nu tai sove vienas is tu, kur Kuzia su Dila uzmigde, o kojos tai naujos atejo lotuliukas.gif

As matyt neatidziai ziurejau, nes supratau, kad rado visus tuos senesnius lavonus, kur Borka vis pakasdavo, ir ta jo patiketini, kur Kartalas nusove, o jo paties kaip ir nerado. Bet gal klystu.

Nu persikacalino, tatuskiu baisiu prisidare, nebeveza manes, nemalonu ziuret. Anksciau laukdavau kada nusirengs, dabar laukiu kada apsirengs lotuliukas.gif lotuliukas.gif Juokauju, nera man taip svarbu tie nusirengimai biggrin.gif Bet i grazu kuna ziureti man labiau patinka, nei i baisu biggrin.gif Va Arduciaus tatuiruote man grazi, o Ibo kaip kaimietis apsiterlino belekaip, baisu baisu... Rozes, kaukoles, spygliai... Nu nera turbut nieko baisiau uz vyra su tatuiruote roze lotuliukas.gif O dar kazkoks a la Jordanas gerokai pavalges ant nugaros biggrin.gif Baisesnes tattoo gal tik pas Kasabali, bet tas bent jaunas durnas prisidare, tai kazkiek suprantama ir atleistina.
Jei gris su kokiu geru projektu, tai, aisku, paziuresiu.

Va Kivo maciau savo feniksa jau naikina po truputi. Vieni su metais protingeja, kiti atvirksciai, ka padarysi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 02 liepos 2019 - 23:19
Man tai kol kas Ardučis vis dar pirmoje vietoje iš vyrų aktorių biggrin.gif Vaidyba tikrai jo nebloga, nors praktikos dar reikėtų, išvaizda wub.gif Ir jau daugiau nei pusantrų metų nedingta nuo mano telefono ekrano biggrin.gif Iš vasarinių serialų tik tą kur per FOX turkiškai prabėgom peržiūriu kol kas ir Kimse Bilmez ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2019 07 03, 10:53)
Man tai kol kas Ardučis vis dar pirmoje vietoje iš vyrų aktorių biggrin.gif Vaidyba tikrai jo nebloga, nors praktikos dar reikėtų, išvaizda wub.gif  Ir jau daugiau nei pusantrų metų nedingta nuo mano telefono ekrano biggrin.gif Iš vasarinių serialų tik tą kur per FOX turkiškai prabėgom peržiūriu kol kas ir Kimse Bilmez ax.gif

Nu as sakau, man jis tikrai patinka, bet ziuriu objektyviai. Kai jis ateis su kardinaliai pasikeitusia isvaizda ir personazo temperamentu, energetika, tada pakalbesim apie jo vaidyba ax.gif Kolkas nieko idomaus ir isskirtinio as nematau, tas pats bicas, santurus, be emociju, skvarbiu zvilgsniu. Scenos, reikalaujancios daugiau emociju, gerokai perspaustos ax.gif

Kai pamatysiu kazka panasaus, patikesiu juo biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
Beje, kad neatsibosciau su tuo Kivo, tai paminesiu kita aktoriu, kuris mane WOW kaip nustebino.
Kalbu apie Omero dede KA ir Rifata is Kuzgun. As tik po keliu seriju supratau, kad cia tas pats zmogus. Ir ne tik del isvaizdos. Visiskai kita personazo energetika. Nerealu tiesiog.
Atsakyti


Nu persikacalino, tatuskiu baisiu prisidare, nebeveza manes, nemalonu ziuret. Anksciau laukdavau kada nusirengs, dabar laukiu kada apsirengs lotuliukas.giflotuliukas.gifJuokauju, nera man taip svarbu tie nusirengimai biggrin.gifBet i grazu kuna ziureti man labiau patinka, nei i baisu biggrin.gifVa Arduciaus tatuiruote man grazi, o Ibo kaip kaimietis apsiterlino belekaip, baisu baisu... Rozes, kaukoles, spygliai... Nu nera turbut nieko baisiau uz vyra su tatuiruote roze lotuliukas.gifO dar kazkoks a la Jordanas gerokai pavalges ant nugaros biggrin.gifBaisesnes tattoo gal tik pas Kasabali, bet tas bent jaunas durnas prisidare, tai kazkiek suprantama ir atleistina.
Jei gris su kokiu geru projektu, tai, aisku, paziuresiu.

Va Kivo maciau savo feniksa jau naikina po truputi. Vieni su metais protingeja, kiti atvirksciai, ka padarysi biggrin.gif

Sakai  :lol:  :lol: 

Maniškis irgi jau artėja prie keturiasdešimt, tai irgi jau pradėjo kalbėt apie tatuiruotę ant nugaros ir motociklą   :hihihi: Vidurio amžiaus krizė matyt artėja ir pas Celikolį ir pas jį :hihihi: 

O buvo čia žiurinčių Vuslat ? Ne itin populiarus serialas, bet gal vis tiek kas žiūrėjo?  :)​ 

Atsakyti
Nu jūs duodat, mirė Milek, sakot, gera nata baigėsi cray.gif
Atsakyti

Nu jūs duodat, mirė Milek, sakot, gera nata baigėsi cray.gif

Na as irgi maniau kad kurejai galejo jos nezudyti, o i kokia koma paguldyti ir pan., bet kiek teko soc. medioj skaityti aktore tuo metu nebegalejo filmuotis, tad matyt ir buvo nuspresta jos personaza numarinti.

Atsakyti

O buvo čia žiurinčių Vuslat ? Ne itin populiarus serialas, bet gal vis tiek kas žiūrėjo?  :)​ 

 

Pradejau ziureti, kol kas pusantros serijos paziurejau. Dar nenusprendziau patinka ar ne, bet neblogas, visai ziurisi, kankintis ziurint kol kas nereikejo  :D​  matysiu kaip cia toliau bus.

Atsakyti