Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 19, 13:03)
Bet kraujo rysys su dedes seima yra?

Taip
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 17, 18:00)
Nors jei dirbtines meskos lakstys, kazi kaip cia bus biggrin.gif
Tą lokį parodys tik kartą ir vos 10 sekundžių, vos spėsit sužiūrėt. Patikinu, rimtai biggrin.gif
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2017 01 17, 21:55)
Aš puikiai pamenu ją ir Kpa ir 20 min. Ji MAN kuo puikiausiai ten vaidino. [.....] Nors Dzesure ji man irgi pasyvoka ir melancholiska...
Nors mano favoritai aktoriai vien vyrai, aktorės aš nei vienos favoritės neturiu, bet Kara Para Aşk ji man patiko.
Dzesure ir pats Kyvanc ne ką mažiau pasyvus ir melancholiškas personažas, nei energijos, nei temperamento.
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 18, 17:49)
Man pvz. Kivanc nera mano skonio vyras. Kai kuriuose epizoduose/serialuose gana patrauklus, bet tik tiek 4u.gif O kaip Cezuras man isvis ne itin patinka, ypac del ilgesniu plauku ir barzdos rolleyes.gif
Man visad ta pati mintis sukasi galvoje, kad kaip džiaugiuosi ir kaip man pasisekė, jog iki šio serialo esu peržiūrėjus jo visus geriausius.
Tad, dėl šio širdies neskauda_kaip sakoma galiu žiūrėt, galiu nežiūrėt. Kažkaip abejingai į tai žiūriu.
QUOTE(noir1 @ 2017 01 19, 12:34)
AČIŪ tai,kuri užrodėt šį serialą Aşk Yeniden',sunkios dinoes,sergu vaikai serga,tai naktimis pažiūriu,pasijuokiu.Labai smagus.
Nėr už ką smile.gif Smagu, kad patiko.
Aš 22-ą seriją žiūriu, tai vitamino C sočiai kiekvieną dieną su lyg kiekviena serija, patikėkit manim biggrin.gif
Atsakyti
Man įdomu ar Nakties karalienė ne tame pačiame name kaip ir Uždrausta meilė filmuotas? Kažkaip labai panašu..Laiptai, valgomasis. Ir viskas šiek tiek panašu į UM. Tėvas, dukra su mylimu vyru, kuris myli kitą, tėvas už dukrą, uždrausti santykiai. Žinoma nėra ko lyginti, bet paralelių turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 19, 12:06)
Tą lokį parodys tik kartą ir vos 10 sekundžių, vos spėsit sužiūrėt. Patikinu, rimtai biggrin.gif
Aš 22-ą seriją žiūriu, tai vitamino C sočiai kiekvieną dieną su lyg kiekviena serija, patikėkit manim biggrin.gif

Speju prasukau ta epizoda su lokiu kazkaip unsure.gif Nes nemaciau biggrin.gif Siaip liuks serialas, o kai truputi isterisku nesamoniu uznesa, tai prasuku siek tiek ax.gif Jau iki 11 serijos dasikasiau rolleyes.gif Ir vis valdausi, kad nepaziureciau kaip baigsis, nes kai pilni serialai taip ir niezti rankos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 19, 17:50)
Jau iki 11 serijos dasikasiau rolleyes.gif Ir vis valdausi, kad nepaziureciau kaip baigsis, nes kai pilni serialai taip ir niezti rankos biggrin.gif
Oho, kokios mintys, man tokių minčių nekyla (pažiūrėt pabaigą) smile.gif
Galiu tik tiek pasakyt, dasikasėt beveik jau iki nemirtingiausios 12 serijos biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2017 01 19, 19:00)
Oho, kokios mintys, man tokių minčių nekyla (pažiūrėt pabaigą) smile.gif


Aš retai susilaikau nuo pabaigos pažiūrėjimo. Jei ne pačią pabaigą pažiūriu, tai bent 10 serijų iki pabaigos biggrin.gif Bet čia jau nieko su savim negaliu padaryti - knygas pradedu irgi nuo galo skaityti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 01 19, 18:08)
Aš retai susilaikau nuo pabaigos pažiūrėjimo. Jei ne pačią pabaigą pažiūriu, tai bent 10 serijų iki pabaigos  biggrin.gif Bet čia jau nieko su savim negaliu padaryti - knygas pradedu irgi nuo galo skaityti  ax.gif

As irgi, beveik visad paziuriu biggrin.gif Zinoma, pilnos serijos neziuriu, prasukdama, kad suprasciau bent jau gerai ar blogai baigiasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2017 01 19, 19:08)
Aš retai susilaikau nuo pabaigos pažiūrėjimo. Jei ne pačią pabaigą pažiūriu, tai bent 10 serijų iki pabaigos biggrin.gif Bet čia jau nieko su savim negaliu padaryti - knygas pradedu irgi nuo galo skaityti ax.gif
Eina sau, geras, net ir knygas bigsmile.gif Aš taip negaliu, nemoku. Man dažniausiai rūpi pabaigos_gera ar bloga.
Jei jau baisiai, neišpasakytai, įdomu pasidaro, tada jau sąmoningai internete paskaitau komentarą vieną kitą,
bet tik vieną kitą, ne daugiau, ir jei sužinau, kad bus bloga pabaiga, vis vien į pabaigą žvilgtelėti nesusigundau.
Nežinau kaip man čia taip pavyksta, bet pavyksta kol kas dar vis kažkaip, ačiūdievui biggrin.gif
Atsakyti
turkai Anne nesutalpino į 11 serijų
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2017 01 19, 22:23)
turkai Anne nesutalpino į 11 serijų
vartotojo įkelta nuotrauka


Dabar ziuriu si seriala is cia:
http://kinozal.tv/de....php?id=1488679
Atsakyti
Na va, patys turkai FB varo, kad Tuba grazi moteris, bet vaidinti nemoka.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 20, 00:00)
Na va, patys turkai FB varo, kad Tuba grazi moteris, bet vaidinti nemoka.

Tai Jūs vk.com galit paskaityti, dar ne to apie ją suzinosit biggrin.gif
Praktiškai apie kiekvieną to paties galima pasiskaityti...
Atsakyti