Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Fragą ar mačiau? Buvau nemačiusi, va dabar perskaičiau ką parašei ir pažiūrėjau mirksiukas.gif
Kaip suprasti Visada stipriau, kad dvi priešininkų stovyklos susimyluoja? Iš kur tu tai supratai?
Aš matyt kažko nesupratau arba nepagavau kampo rolleyes.gif unsure.gif V ž nesupratau ką tu turi omeny, prašyčiau apšviesti mane biggrin.gif
Papildyta:
Tu čia apie serialą "Azize" turėjai omeny?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 11 29, 10:56)
Fragą ar mačiau? Buvau nemačiusi, va dabar perskaičiau ką parašei ir pažiūrėjau mirksiukas.gif
Kaip suprasti Visada stipriau, kad dvi priešininkų stovyklos susimyluoja? Iš kur tu tai supratai?
Aš matyt kažko nesupratau arba nepagavau kampo rolleyes.gif unsure.gif V ž nesupratau ką tu turi omeny, prašyčiau apšviesti mane biggrin.gif
Papildyta:
Tu čia apie serialą "Azize" turėjai omeny?

Jo, čia apie Azize biggrin.gif Įdomu, kada įvyks meilė, kai tokios priešingos bareikadų pusės.
Atsakyti
Kitoj serijoj Hercai nusimato veiksmas bigsmile.gif


___

Atėjo vyras šalia, net kokių 30 min teko jam susipažinti su vakarykšte serija. Ir pataikė ant to momento, kai Jusufas su Nasuchu porino, po to virtuvės seniokai.. Taip ir nesuprato, kodėl man turkų senoliai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 29, 19:46)
Jo, čia apie Azize biggrin.gif Įdomu, kada įvyks meilė, kai tokios priešingos bareikadų pusės.
Aaaa, supratau biggrin.gif
Nežinau, bet keistas man labai jausmas su naujokais serialais "Azize" ir "Ferhatu Shirin" ax.gif Lygiai taip pat kaip man su "Carpisma" buvo, t.y. žiūri ir galvoji_kaip ir viskas neblogai, kaip ir aktorių pagrindinių neblogų ir pakankamai žinomų yra, bet nesiriša mazgu unsure.gif
Azizė su tuo tokiu plaukų surišimu ir kaspinu plaukuose tai man Malviną iš Buratino primena biggrin.gif

"Sevgili gecmis" 6-tą seriją pažiūrėjau šiandien ryte su įgarsintu online vertimu. Labai faina ir įdomi serija rolleyes.gif
Atsakyti
Visgi, Hercai nematei?
Atsakyti
Video "Hercai maratonu" biggrin.gif
https://www.instagra.../p/B5gK1mDl8Gb/ vartotojo įkelta nuotrauka biggrin.gif biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

_________________________________
_________________________




Žalia Rūta, vakar vidudienį pažiūrėjau, kai sulaukiau įgarsintos serijos.
Jooo, tikrai, veiksmo bus, bus įdomu ką Azatas į tai Elif, kaip sureaguos į prisipažinimą rolleyes.gif
(ypatingai laukiamas momentas man, kai Reyan teks atsiprašyti Mirano)
Hercai 24. Bölüm Fragmanı

Laimingas bus Hazaras, nes kaip ir dvigubas tėtis- ReyMir.
Iki šeimos idilės tik to ir trūksta- pilna, didelė ir graži šeima, su nuosavais vaikaičiais...

vartotojo įkelta nuotrauka


Likimo ironija, Reyan kaip liūtė kovoja dėl Mirano tėvo, kad žūtbūt įrodyti tėvo nekaltumą sūnui.

vartotojo įkelta nuotrauka


Gyvenime nebūčiau pagalvojus, kad sulauksiu Nasucho ašarų, savigraužos, sąžinės balso, širdgėlos ir apgailestavimo dėl elgesio su Reyan.
Būna gi kartais taip, kad jautiesi savas tarp svetimų ir svetimas tarp savų. Aš čia apie Reyan ir Yaren. Sava anūkė netikrai anūkei nelygi.

vartotojo įkelta nuotrauka


Patiko, kad Geniul Fyratui truputi kitokią Azize parodė, kai ką papasakojo.
Fyratas toks sakyčiau teisingas gerietis, bent pastarosiose serijose tai ypatingai.

vartotojo įkelta nuotrauka


Gaila buvo Sultan man. Gerai, kad Elif pamatė kaip Azize su ja elgėsi, nakčia.

vartotojo įkelta nuotrauka


Įdomu, kas čia juos seka mastau.gif
Mažum ne iš Azizė operos, gal kažkas naujai kitas, nes jei būtų iš Azizė pusės, tai ko gero tai būtų patikėtinis jos Mahmutas mastau.gif

vartotojo įkelta nuotrauka



V ž po peržiūros serijos nemažai minčių galvoje. Garbės žodis man serija labai patiko. Patiko kai kurių pagrindinių personažų žvilgsnis į save, savianalizė. Patiko labai, kad nebuvo didelės įtampos ir galėjau ramiai žiūrėti mėgaujantis tuo kaip link jie suka link paslapčių ir priešistorės. Norėčiau, kad ir toliau taip būtų.
Nežiūrint į Reyan ožiavimus, patiko, kad abu rankomis sukirto, kad Miranas vis vien šalia, kad ir kaip ji jį pradžioje skaudžiai žeidė, bet apsitrynė jie abu ir taip sakant vis vien_ir džiaugsme ir varge kartu.

vartotojo įkelta nuotrauka




_________________________________
_________________________

Kai turi tokį gražų balsą, tai suprantama, kad jos silpnybė - dainavimas, kad negali nedainuoti wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 01 gruodžio 2019 - 19:51
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 01, 16:13)
Atėjo vyras šalia, net kokių 30 min teko jam susipažinti su vakarykšte serija. Ir pataikė ant to momento, kai Jusufas su Nasuchu porino, po to virtuvės seniokai.. Taip ir nesuprato, kodėl man turkų senoliai patinka biggrin.gif
Vieną kartą pamenu kaip vyrui bandžiau paaiškinti kas yra kas (prisėdo šalia pažiūrėti ką žiūriu) biggrin.gif
Įsitikinau, kad lengviau nupiešti ir parodyti genealoginį medį nei papasakoti biggrin.gif
Pamenu, kol aiškinau, tai beveik puse serijos praleidau, nemačiau, beaiškindama biggrin.gif
Na bet realiai, turiu padariusi savo ir vyro (per spec. programą), mūsų šeimos genealoginį medį, tai galiu pasakyti atsakingai, kad tai žymiau lengviau padaryti nei kartais žiūrimo serialo turkiškas peripetijas perpasakoti kitam žmogui biggrin.gif
Atsakyti
Man šita serija irgi patiko, kad ir vėl ištęsta, bet buvo gražių momentų. Patiko Giuniul pokalbis taip pat, nes buvau nesupratus (nelabai ir galvojus), ką jai Azizė pažadėjo. Keista, kad ji mamai nesako.. Gal, kad nesuteikti bereikalingų vilčių mamai?
Vis dar manot, kad Fyratas? Išoriškai labai netinkamas aktorius. Jis man labai tinka Esma, tikrai atrodo, kaip šeima. Ir Esma elgesys parodė, kad jai reikia Fyrato. Ne gi tikisi, kad Azizė 'atiduotų' savo vienintelį anūką?

Ir dar - kas tas M jos telefone? Nu ne gi Mahmudą M vardintų? Netikiu.. Nes Hazaras pas ją H. Mehmedas? Jis gal gyvas? Gal Fyratas jos ir Mehmedo?


Kaip manot, kaip bus su Zehra? Ne gi ji tai galės slėpti, juk tai ŽIAURU. Kodėl ji nenori, kad žinotų tėvas? Tegu kartu sprendžia. Neįsivaizduoju, kai Hazaras sužinos, kad ji žinojo ir nesakė. Išdavystė bele kokia, mano manymu. Tai tikrai parodo, kokia ji niekinga. Ir šiaip aš ja netikiu!!!

Tai ką slepia Nasuchas, ką pamiršęs Hazaras? Pradeda atsiminti.. bigsmile.gif


Mane net sugraudinimo Nasucho ašaros. Visi jie vargšai toj šeimoj, pasirodo, kad ne šiaip ir Irena tokia. Kaip auklėjo, taip turi. Auga tarp sienų, su iškreipta realybe, tikrai protas pasimaišo. Nei vaikystės, nei draugų.

Ir ko jau Nasuchui slėpti, kad žiedas buvo Hazaro?

Labiausiai intriguoja, kas TIE KITI bigsmile.gif Kažkas iš 'mirusių' unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2019 12 01, 21:44)
Vieną kartą pamenu kaip vyrui bandžiau paaiškinti kas yra kas (prisėdo šalia pažiūrėti ką žiūriu) biggrin.gif


Tikiu biggrin.gif

Nustebau, kad 'atpažino', jog Miranas ex policininkas. Matęs gal vieną minutę, rodžiau, kad gražus aktorius biggrin.gif
Atsakyti

Kaip manot ką tas diedas pasakys apie žiedą? Aš jaučiu, kad Mirano tėvas užsakė arba neatsimena. Nes šio kadro nebuvo seriale, toks jausmas, kad jis ją guodžia :huh2:

Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 12 01, 23:56)
<p>Kaip manot ką tas diedas pasakys apie žiedą? Aš jaučiu, kad Mirano tėvas užsakė arba neatsimena. Nes šio kadro nebuvo seriale, toks jausmas, kad jis ją guodžia huh.gif​</p>

Tai Mirano tėvas ir sako, kad čia jo žiedas.
Bet Nasuchas gi bando užbėgt įvykiams už akių, jam gi Jusufas pasakė, kad jie vyksta pas juvelyrą. Tai va čia klausimas - ką pasakė Nasuchas juvelyrui, jei spėjo greičiau, nei Miranas su Rejan..


---

Iš manęs vyras tyčiojasi, kad gal jau indų serialus pradėsiu žiet bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 01 gruodžio 2019 - 23:28
QUOTE(Indrijan @ 2019 12 01, 22:56)
Kaip manot ką tas diedas pasakys apie žiedą? Aš jaučiu, kad Mirano tėvas užsakė arba neatsimena. Nes šio kadro nebuvo seriale, toks jausmas, kad jis ją guodžia huh.gif
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 01, 23:27)
Tai Mirano tėvas ir sako, kad čia jo žiedas.
Bet Nasuchas gi bando užbėgt įvykiams už akių, jam gi Jusufas pasakė, kad jie vyksta pas juvelyrą. Tai va čia klausimas - ką pasakė Nasuchas juvelyrui, jei spėjo greičiau, nei Miranas su Rejan...
Nepasakys to ko Reyan tikisi schmoll.gif Ko gero ten gal Nasucho žmogus seka ReyMir
Kaži ką tokio nori nuslėpti Nasuchas apie tą naktį mastau.gif Bet tai Hazaras vis vien vieną dieną tos nakties įvykius prisimins unsure.gif Aš sakau, man kartais toks jausmas, kad pati babane Azize ne visą tikrą tiesą žino apie tą naktį mastau.gif
Mačiau vakar instagrame gedulingą nuotrauką, kur juodai apsirėdę stovi- Yaren, Handan, Nasuchas ir ta senutė tarnaitė (kur tas senuka ir ji simpatiją vienas kitam jaučia).




Matėt "Azize" paskutinį fragą? Balkanas atsibudo blink.gif Va čia tai bent. Kaži, jis čia pilnai atsibudo ar čia tik trumpalaikis šokas toks iš komos unsure.gif Ar čia Azize košmaras sapne...
Bet kaip baisu buvo, taip netikėtai jis stvėrė ją, kad aš pati net kruptelėjau unsure.gif

Azize 3. Bölüm Fragmanı - 2
Na bet moteros čia tai savo vyrams nenusileidžia su tais kriminalais, dukra užsako savo tėvą nudėt, taip sakant nuo pirmų serijų prie esminių reikalų iš karto biggrin.gif

Vizualiai bežiūrint jausmas man toks, kad Azize labiau tiktų į poras Balkanas, o Banu_Sadikas ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Visgi, kokiam instagamo profily matet ta nuotrauka gedulinga? As kiek ziurinejau,niekur neuzmaciau. Beje, prisiskaiciau cia jusu detektyviniu speliojimu,rebusu sprendimu, ir uzsikrecisu Hercai ziurejimu. Nors ir nekabino is pradziu, labai jau istempta, ties 10 serija padariau ilga pertrauka, bet susirgus,turint biuleteni vel pradejau ziureti. Ir dabar jau laukiu 24 .....😉😊
Atsakyti