Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Visgi @ 2019 12 13, 22:40)
Kaip supratau Azizė norėjo Esmą deportuoti kartu su Elif ir Geniul... Fyratas paprieštaravo jai.
O kaip paaiškinti, kad ant Fyrato viską Azizė užrašiusi, o ne Miranui ar pvz Machmutui ir pan,.? Kad Esmą 'prisirišti'? Kaip ir nelabai logiška...

Papildyta:
Gal Machmutas jos sūnus? mastau.gif Man jie panašūs.

Fyratas pvz su Džichanu man panašūs biggrin.gif

Aš iš viso nesuprantu to turto užrašymo, suprasčiau, kad dar paslaptis būtų. O čia - VISI žino...
Aš tik vieną matau - Aslanbėjų vyrai nebuvo geri. Tai ir sūnus gal neturėtų būti geras (man Fyratas vis tie iš geresnių...)
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 13, 22:34)
Aš iš viso nesuprantu to turto užrašymo, suprasčiau, kad dar paslaptis būtų. O čia - VISI žino...
Aš tik vieną matau - Aslanbėjų vyrai nebuvo geri. Tai ir sūnus gal neturėtų būti geras (man Fyratas vis tie iš geresnių...)
Kas čia supras tą Azize, kai ji su savo anūkėmis taip elgiasi bezbožnai, tai net nežinau ką jau ir galvoti dėl to Fyrato... Kaip ir panašu į anūką, kaip ir ne... Man jis taip pat prie geriečių.
Atsakyti
Dar kartą pažiejau tą naujoką.. nosis smaila, kaip Geniul biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 13 gruodžio 2019 - 23:40
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 13, 23:37)
Dar kartą pažiejau tą naujoką.. nosis smaila, kaip Geniul biggrin.gif
Sakai panašus atitikmuo į brolius? biggrin.gif Oi geras draivas būtų, kad jau atsirastų tas jos brolis.

Sevgili Gecmis paskutinės serijos dar nežiūrėjei?
Einu žiūrėt, yra su online vertimu įdėta.
Atsakyti

Negaliu dar atsižiūrėti serijos. Iki šiol gumulas gerklėje. :angel_sadangel:  Fantastinė serija :wub:  

Man taip abiejų gaila iki negalėjimo, bet tikrai Rajan darė viską tikrai viską :angel_sadangel: 

Kodėl ta močiutė Miranui iškart nepasakė, nu nesupratau tikrai. Buvo įtarimų - kokia kaimynė kambarį, asmeninius daiktus būtų išsaugojusi. Nu žodžiu.... :hmm: 

Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 12 13, 23:50)
Negaliu dar atsižiūrėti serijos. Iki šiol gumulas gerklėje. angel_sadangel.gif Fantastinė serija wub.gif Man taip abiejų gaila iki negalėjimo, bet tikrai Rajan darė viską tikrai viską angel_sadangel.gif Kodėl ta močiutė Miranui iškart nepasakė, nu nesupratau tikrai. Buvo įtarimų - kokia kaimynė kambarį, asmeninius daiktus būtų išsaugojusi. Nu žodžiu.... hmm.gif 
Aš vos spėjau po darbo namo į online, įžengiau į namus 19:58h biggrin.gif Taip skubėjau, taip skubėjau, ir beveik minute į minutę pataikiau.
Serija buvo stipri. Serijoje buvo ir 'pasadoblio' elementų, ir rožių žiedlapiais snigo, ir bumerangą skriejantį mačiau, ir 2 sezono teaser'io pristatymo vieną elementą įžvelgiau.

Ir tas epizodas, kai net baisiai šalta man pasidarė žiūrint į Reyan... pagalvojau- aš čiaudėčiau kaip užtėvynę, sloga, gerklė....

Įtempta serija buvo.
Gaila Reyan, gaila Mirano, bet kai prisimenu paskutinėse serijose tą apkaltinimą Hazaro ir Reyan jo atžvilgiu, tai...

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Kokį 2 sezono teaseri įžvelgiai įdomu?

Man labai patiko ta scena kai jie kambaryje, tas Mirano žvilgsnis išeinant užmušė mane :angel_sadangel:​ 

Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 12 14, 11:34)
<p>Kokį 2 sezono teaseri įžvelgiai įdomu?</p><p>Man labai patiko ta scena kai jie kambaryje, tas Mirano žvilgsnis išeinant užmušė mane angel_sadangel.gif​ </p>

Ar šiam sezone bus dar serijų?
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2019 12 14, 19:43)
Ar šiam sezone bus dar serijų?

Bus bus iki vasaros planuoja, bet aišku bus šventės, bus pertraukų.... ax.gif
Atsakyti
Keistas posūkis su bobule. Labai jau rami buvo, kai pirmą kartą jį pamatė.. Ir visą istoriją sudėliojo, kaip ne močiutė...

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Hercai 26. Bölüm 1. Fragmanı

- Один, два. Быть ребенком играя с ребенком, вот так значит бывает. Когда ты с ним, как будто все твои проблемы стираются. Не поверишь,но, я думаю о том, когда очередь дойдет до меня, где же мне спрятаться.
- Эта сестра кто? Женщина с черными глазами? Я боялась женщину с черными глазами. Но, эту сестру я совсем не испугалась.
- Если ты хоть немного меня уважаешь, ничего не скрывайте от меня.
- Рйян, мы можем немного поговорить? Ты тоже можешь подойти Миран? Я хочу чтобы ты услышал, то что я скажу.
- Рейян...


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka





_______________________________________
________________

vartotojo įkelta nuotrauka

Doğduğun Ev Kaderindir 2 Teaser!

- Человек все чувства познает в доме, в котором он родился. Любовь, сочувствие, доверие. Всё это мне не суждено было испытать. Жизнь вообще не очень любила меня, не баловала. Судьба...
Вот она не раз, давая мне по голове, в итоге научила меня. Те, кого ты любишь, уходят. Огорчают тебя, оставляют тебя одного. Любовь или как ее там — всё это большая ложь. Я говорил себе не влезать вообще в эти дела, сбегал. Говорил, говорил, но...
Сегодняшние дела не так просты.
А теперь вы скажите мне: того, кого не любила собственная мать, может полюбить другая девушка?



Labai ir labai patiko man jų monologai; jos praeitą kartą, jo- dabar. Trauka kažkokia yra kai klausai, kad sunku apsakyti. Kitoks. Toks jausmas, kad man patiks. Suintrigavo. Labai noriu pažiūrėti kas ir kaip. Laukiu.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labai tikiuos, kad Azizė toliau rodys. Ne šedevras, bet smagiai man žiūrisi bigsmile.gif
Atsakyti