Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 10 22, 21:25)
Nu ot, dar tik su titrais, akivaizdu, kad nebus prioritetinis.

Visgi, tai kokie tie reitingai, geri ar blogi???
Turkai dabar žiūri tuos visus psichologinius, jie dabar ant bangos, prioritetiniai. Buvo banga policininkų, vėliau sekė gydytojų, dabar ant bangos psichologiniai. Kitaip tariant kažkas naujesnio, šviežesnio (Zeynep iš Dogdugun ev Karerindir prisiminiau, ten irgi į save, psichologiškai nemažai, tik gerai, kad po pirmo sezono mečiau, bo žiūriu ten dabar prastai, sakau mažum paliks pagal 'faktus', nepakeisdami_vyras virsta į nuožmų, o ji serialo gale lieka su kitu, su tuo advokatu (Engin Oztiurk). Geri tie dabartiniai psichologiniai, bet aš nenoriu tokių grūzinančių žiūrėti, ne dabar, emociškai sunku ir tarytum energetiškai išsunkia, nes žiūrėjau tą Raudoną kambarį, tikrai labai stiprus, neina atsitraukti, įtraukia. Tai va, jo taip pat yra įgarsinta tik porą serijų, o visos kitos likusios tik subtitrai.

Nekokie.
1-os serijos 2.12% ir 1.48%
2-os serijos 3.43% ir 1.26%

Aš nepatikliai žiūriu, atsargiai. Dažniausiai pažiūriu kas, kaip, apie ką, ir tadum stebiu ar įsitvirtins, ar verta pradėti, nes tik paleidžia į eterį ir jau žiūrėk ne už ilgo defol git.
Atsakyti
Visgi, ačiū!

Aš to namo iš pat pradžių nesupratau. Man ištęsti serialai su minimaliai veiksmo - neįveikiami. Galiu filmą pažiūrėti, bet nu seriaaaaaaaaaaalą...

Doč paslą irgi mečiau, irgi tapo per nuobodu. Jau seniai mečiau.

Dabar pradėjau žiūrėti Paskambink mano vadybininkui. Tik labai erzina, kai pagrindinė mergaitė laižo lūpas pastoviai.
Atsakyti

O man Sefirin Kizi stabiliai gerai važiuoja, buvo gal momentų, kai jau nuobodoka darėsi, bet vėl išmeta kažką toookio ir vėl įdomu žiūrėt. O svarbiausia, kad aš tikiu jausmais tarp Sancar ir Nare, nu labai, labai gerai jie man žiūrisi kartu. Pvz Kara sevda Neslihan su savo partneriu man visai nesižiūrėjo ir man tarp jų niekas nekibirkščiavo ir aš galvojau, kad čia Neslihan kaltė, bet kai dabar ją matau su Enginu, tai suprantu kad tiesiog ana pora netiko vienas kitam, o ne vaidyboje problema.

 

O dar yra be manęs žiūrinčių Zumruduanką? Nu šitas tai stabiliai normaliai važiuoja. Nėra superinis, bet tikrai žiūrimas ir nenusivažiuoja į lankas. Labai patinka aktorė vaidinanti Zumrut motiną, iš serijos cirkas išvažiavo, o klouną paliko, nu žiauriai man ji charizmatiška ir juokinga. Nors aišku, labiausiai žiūriu dėl Alp Navruz   :lol: kaip suprantu aš vienintelė jo gerbėja čia  :ax:

 

Antra serija Seref Sozu man jau truputį silpnesnė, bet vis tiek gera. Patinka scenarijus ir labai daug ten galima viso iš jo pridaryt, tai tikiuosi, kad darys gerai. Pagrindinė aktorė dieviško grožio, neabejoju, kad šitas vaidmuo jai bus tramplinas į turkiškų serialų rinką ir pamatysim dar ją ne viename seriale, nes amžius jaunas, galės dar vaidint ir vaidint. IMDB reitingai įspūdingi  :bigsmile:  O turkų kaip supratau jau nereikia bandyt suprast, nes kas patinka mums, gali visai nepatikti turkams. Nors dėl to kad turkai nemyli to aktoriaus nesiparinčiau, nes užraukiami serialai su tais, kuriuos turkai atrodo kad myli, pvz Elcin, Can Yaman. Manau siužetas turkams nelimpa, diena rodymo negera ir nežiūri, o kur dar ir mados kaip sakot, kad dabar psichologiniai ant bangos.

 

Sen Cal Kapimi atsigavo! Pagaliau nemiegu žiūrėdama  :lol:  darosi įdomu po naujų siužeto vingių, o ir naujas herojus Eli Ersan Duru ooo koks gražuolis, man jis už Keremą simpatiškesnis ir tikiuosi nepadarys jo blogiečiu. Man kažkodėl atrodo kad gal jis Selin įsimylės pabaigoje, jeigu aišku jo nepašalins anksčiau nei užbaigs serialą.

 

Atsakyti

Dar kalbant apie Zumruduanką, tai man dabar įdomiau ne pagrindinių herojų santykiai, o Suhandan ir Hamito. Labai netikėtai jausmai tarp jų atsirado, nenumačiau šito todėl nustebino ir labai įdomu kaip toliau viskas plėtosis tarp jų. Fainas man tas Hamitas, teisingas ir geras, o Suhandan uzsipyrus ir ne gražuolė, bet tame ir fainumas, kad ne tipine gražuolė.

 

https://www.youtube....el=EditDefterim

https://www.youtube....el=EditDefterim

 

Ai dar pamiršau pasijuokti iš Sen Cal Kapimi įkritimo į duobę paskutinės serijos pabaigoje. Nu duoda bajerių turkais su tais kritinėjimais į duobes miškuose ir sąmonės praradimais, nu negi nieko kito nesugalvoja  :lol:  :lol:  :lol:  Kas antram seriale pagrindinė herojė į duobę įkrenta, baisu ir į Turkiją važiuot jei ten tiek gerai užslėptų duobių  :lol:  :lol:  :lol:

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 10 23, 10:34)
Visgi, ačiū!

Aš to namo iš pat pradžių nesupratau. Man ištęsti serialai su minimaliai veiksmo - neįveikiami. Galiu filmą pažiūrėti, bet nu seriaaaaaaaaaaalą...

Doč paslą irgi mečiau, irgi tapo per nuobodu. Jau seniai mečiau.

Dabar pradėjau žiūrėti Paskambink mano vadybininkui. Tik labai erzina, kai pagrindinė mergaitė laižo lūpas pastoviai.
Žalia Rūta, jau yra įgarsinta Слово чести / Seref Sozu 2 serija, matei? Kokia graži lokacija, gamtovaizdis, peizažas. Et, norėčiau, kad būtų turkams žiūrėtinas, pvz 12 serijų būtų per akis. Kaži kada fragas bus 3-čios serijos...
Dabar kai tuos laikus persuksim, tai pasiankstins laikas bent, kaip kad kartais online žiūriu, vis valandą anksčiau bus.


Jis ten su herojės skauduliais prasidėjo, analizė ir gilinimasis į save, pirmas sezonas bent jau apie tai. Tai jau tikrai, o jei dar virš 2-jų valandų serija, tai prailgsta juodai... Tas va Новая жизнь / Yeni Hayat, kad ir dinamiškas, bet irgi toooks pasyvus, jokio tempo.


Aš irgi seniai, po 12-ktos serijos man regis. Dėl Neren ir Gedizo personažų žiūrėjau, o paskui supratau, kad nieko ten nebus.


Jo, turi ji tokį nevalingą įprotį, pastebėjau ir aš. Man jos tą tėvą kartais na taip norisi papurtyti...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2020 10 23, 15:09)
Žalia Rūta, jau yra įgarsinta Слово чести / Seref Sozu 2 serija, matei?


Man jos tą tėvą kartais na taip norisi papurtyti...

Mačiau, žiūrėsiu vakare, laikau desertui bigsmile.gif

Oj, tėvas... perspausta, aišku, realybėj neįsivaizduoju tokio dalyko.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 10 23, 14:57)
Mačiau, žiūrėsiu vakare, laikau desertui bigsmile.gif

Oj, tėvas... perspausta, aišku, realybėj neįsivaizduoju tokio dalyko.
Gerulis desertas, ir pabaiga tokia paturbinta. Norėčiau kai ko tavęs paklausti, bet negaliu kol kas, kol nepažiūrėjai.

Ji taip nori nesąmoningai ir sąmoningai įsitvirtinti ir turėti svorio jo akyse ir būti panaši į jį; kad gebu-galiu-pasieksiu ir tu tuo įsitikinsi, pamatysi, o jis tarytum_aš tave vos ne sąmoningai paniurkdysiu, išmokinsiu savais metodais, kad užgrūdinčiau, kad suprastum, kad čia išlikti dirbti geba tik stipriausi. Ji man tokia nuoširdi, tikra, o ir jame jau yra į pliusą...

O kaip tau Neištikimas / Sadakatsiz?

Atsakyti
Neištikimo dvi serijas mačiau (nežinau, ar nėra 3čios). Tai antra jau tokia kiek sulėtinta. Bet kol kas žiūrėsiu toliau.

Aš va ką apleidau, tai Hercai, net nežinau, kiek naujų serijų išėjo po pertraukos, kuri buvo paskutinė. Bet būtinai pabaigsiu.
Atsakyti


Aš va ką apleidau, tai Hercai, net nežinau, kiek naujų serijų išėjo po pertraukos, kuri buvo paskutinė. Bet būtinai pabaigsiu.

Aš irgi Hercai apleidau ir nebepamenu ties kuria serija numečiau, bet irgi planuoju pabaigti.

Atsakyti
Visgi, aš jau biggrin.gif

Negaliu patikėti, kad motina taip kvailai pasielgė.

Dėl berniuko. Vis tik vaikas, kaip vaikais, mama neįgali. Ir iš viso nesupratau, kam ten reikėjo nemirus pirmai žmonai atvest kitą moterį (o dar tokią, nemanau, kad buvo kitokia) ir 'suleist' dėl vaiko unsure.gif Likau nesupratus minties.

Sesuo. 10 metų santuokoj, vaikų nėra... apie pačia šeimą - tyliu. Ir vėl grįžtu - nebuvo geresnių šeimų giminystei? Ar jau taip Dževidan reikėjo Metino?

Anūkė. O kas jos tėvai? Ir tokia jau ne vaikas..

Tarnaitė. Gal gaisro kaltė yra bobulė. Gal kažką pamatė ji būdama vaikas.. ir taip norėjo jos atsikratyti, tik nepavyko iki galo.. unsure.gif

Tetulė likusi Beirutė - kas ten per popieriai?

Pabaiga... tipo spės išgelbėt? unsure.gif

Kuo jie tuoj saloj užsiima. Sesers uošvis daug žino..

Tegu tik pabando nutraukt šitą serialą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 10 24, 00:46)
Visgi, aš jau biggrin.gif

Negaliu patikėti, kad motina taip kvailai pasielgė.

Dėl berniuko. Vis tik vaikas, kaip vaikais, mama neįgali. Ir iš viso nesupratau, kam ten reikėjo nemirus pirmai žmonai atvest kitą moterį (o dar tokią, nemanau, kad buvo kitokia) ir 'suleist' dėl vaiko unsure.gif Likau nesupratus minties.

Sesuo. 10 metų santuokoj, vaikų nėra... apie pačia šeimą - tyliu. Ir vėl grįžtu - nebuvo geresnių šeimų giminystei? Ar jau taip Dževidan reikėjo Metino?

Anūkė. O kas jos tėvai? Ir tokia jau ne vaikas..

Tarnaitė. Gal gaisro kaltė yra bobulė. Gal kažką pamatė ji būdama vaikas.. ir taip norėjo jos atsikratyti, tik nepavyko iki galo..  unsure.gif

Tetulė likusi Beirutė - kas ten per popieriai?

Pabaiga... tipo spės išgelbėt? unsure.gif

Kuo jie tuoj saloj užsiima. Sesers uošvis daug žino..

Tegu tik pabando nutraukt šitą serialą biggrin.gif
Žalia Rūta, atsisiunčiau šiandien įgarsintą seriją ir tik neseniai baigiau žiūrėti.

Norėjau tavęs klausti, kad, kaip manai, kas jai galėtų jai padėti? Aš galvojau, kad gal tas žvejys, draugas jo, bet kai parodė fragą, tai dabar nebežinau, nebent pati išniro į paviršių sukaupusi jėgas, kad ir sužeista, sūnus suteikė jėgų... mažum taip? Ir dar. Nelabai supratau vieno dalyko_ji kai jam skambino iš ambasados dėl pagalbos, ji žinojo kad jis tai ir yra būtent jis? Ar tai suprato tik tuomet kai jį pamatė?

Jo motina? Jis vieną vienintelę esminę klaidą padarė, kai pasakė motinai, kad įsimylėjo Isrą (o jis tikrai pradeda įsimylėti, ir 100% esu įsitikinusi, kad jis ten jai avalinę išrinko tinkamo dydžio, jis pasirūpino tuo, o sumelavo jai todėl, kad ji nepamanytų ir nepamatytų, kad jis pradėjo jausti jausmą jai). Va čia motina ir pajuto rimtą pavojų, nes ji jo akyse pamatė ir širdimi pajuto, kad tai ką jis sako yra labai tikra, juolab kai jis toks šaltakraujis ir jam tai nebūdinga, atsitvėręs siena ir jo širdį pavergti be šansų, ir čia staiga opa! Isra! Motinai ir dukra svarbi; jei Yasemin negrįš, vadinasi pas dukterį negrįš ir jos vyras, o dukra jį myli, tik nenutuokia, kad jis su ja tik dėl išskaičiavimo.

Paliktos nuotakos tėvai turi savų išskaičiavimų ir nuo seno puoselėja viltį, kad ji taptų jo žmona, o čia ėmė jis ir antrą kartą pasirinko ne jų dukrą, t. y. pasirinko ne Yasemin, o Rują, vedė, mylėjo labai žmoną, tik vienas rūpestis, kad negalėjo susilaukti vaikų, vėliau ji susirgo onkologine liga, gulėjo ant patalo, familijos galvojo, kad greit mirs ir jam tą blondinę delegvo kaip neva guodėją, o žmona dar ėmė ir gerokai ilgiau gyveno, Yasemin ir vaiką pagimdė ir ko tik nedarė, bet taip ir liko prie suskilusios geldos, nes jis antrą kartą vedė, ir vėl ne ją, o Isrą.

Akivaizdu, kad tarnaitę ir jo motiną kažkas sieja. Ta tarnaitė ir jos dukra - draugės nuo vaikystės, tarkim, dūko, žaidė abi, ėmė jos dukra ir ją toje arklidėje uždarė ar padegė tyčia/netyčia? Gal todėl motina ir jaučia kaltę ir tas jausenas jos atžvilgiu.


Laukiu trečiadienio. Kiek rodys serijų tiek žiūrėsiu, svarbu tik, kad įdomu būtų ir įtampos būtų ax.gif
Frage man taip patiko, kai jis pagrasino_salą visą sudeginsiu jei neatsiras Isra su sūnumi! Rasiu, sužinosiu kas tai padarė_nepasigailėsiu, neatleisiu, su žeme sulyginsiu! Noriu pamatyti, kaip jis jos ieško ir randa bigsmile.gif Labai tinkanti pora viens kitam, gražiai žiūrisi. Jis toks kilnus, ji tokia trapiai švelni moteriška, gražių bruožų. jis turi sūnų ir jis turi sūnų, jiems dabar reik abiejų dukrytės rolleyes.gif

Aš tik labai Faruko bijau, galima sakyti net per ekraną unsure.gif ir jam taip tinka šis neigiamas personažas, ir ta arabų kalba... Magiška.
Negaliu suprasti, na kaip, kaip, Isros tėvas galėjo ją jam, tokiam siaubūnui Farukui, priešui savo, vienturtę savo dukrą pažadėti? blink.gif

https://www.youtube...._channel=ShowTV

Dėl priėjimo prie kažkokios kofidencialios info iškvosti, kažkokius juodus darelius sužinoti, sistemą ir t.t ir pan,. Su siaubu laukiu kada atsiras vėl jis, o panašu, kad jau atsiras, nes atsigavo. Neįsivaizduoju, kaip Džihanas Isrą nuo visų saugos unsure.gif vien ko vertas tas Farukas blink.gif Siaubiakas žodžiu.
Atsakyti
Visgi, tavo komentaro apie fragą neskaičiau, nes fragų aš nežiūriu, jie turkuose per daug spoilina fraguose, priešingai, nei holivude, vyšnaites ant tortuko palieka serijai. Man patinka žiūrėti ir nežinoti, kas bus bigsmile.gif

Tavo abu prielaidos labai logiškos ir tikėtinos, juolab, kai nemažai dėmesio serijos pabaigoje buvo tam žvejui. Vis tik sužeistai tiek plaukti būtų sunku..

Aš vis dar nesuprantu, ar tikrai bobulės čia buvo planas, kam dukrą išdurnino, nes visai neblogas jos buvo sprendimas, ypač, kaip ant greitųjų. O bobulė ne gi tikrai taip galėjo pasielgti su žmogaus dukra, kuris sūnaus gyvybę išgelbėjo? Man vis tik gerokai neadekvatu būtų, ne tiek ji jau grėsmė, kad žudyti blink.gif Taip sakant, ir Faruko nereikia, kai bobulė psichinė. Dar galėjo būti 'žmona', bet labai jau vargu, kad taip greit suplanuotų, vis tik vėl grįžtu prie bobulės, gi 'be jos žinios saloj niekas nevyksta'.

Aj, dar prieš vestuves gi ji sakė sūnui, ar tu tikrai nori ją vesti, suprasi, jei nenori. Nebent čia dėl Metino dabar pasikeitė viskas. Ale rado vyras Džachan doh.gif

O taip, jis labai įtikinamai mamai pasakė, kad įsimylėjo. Ir tas neišleidimas prie durų jos.. wub.gif O ji taip norėjo išgirsi ne 'tu man patikėta', dėl to tavęs neišleidžiu biggrin.gif Aj, ir šiaip, tipo jei tik mes vaidinsim įsimylėjusius, tau bus saugiausia čia pasilikti. Kąąąąą? biggrin.gif Gi laisvai galėtų svečias pabūti, vėliau gi surastų saugius namus. Net, sakyčiau, saugiau būtų ne su juo, vis tiek atkas Farukas, kas jis per vienas. Ech, ta meilė biggrin.gif
Atsakyti