Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Sol Yanim reitingai ne kokie, tai net nepradedu, nes bijau kad ilgai netemps. 

Atsakyti
Aš žiūriu Sol yanim, man patinka. Nieko labai ypatingo, bet tikrai ne pats blogiausias variantas. Stiliumi gal kažkiek primena Gunesin kizlari (tik čia gal ne tokie visi psychai biggrin.gif ), t.y. nemažai jaunimo reikalų, bet tuo pačiu eina ir tėvų linija, kuri man netgi įdomesnė. Reitingai tikrai nekažką, ypač po perkėlimo į trečiadienį, bet kaip jau bus, taip smile.gif
Piktdžiugiškai džiaugiausi buratino reitingu. Dėl jo kanalas paaukojo du visai neblogus serialus, o buratinas ėmė ir nepateisino lūkesčių. Taip jiems ir reikia tskant biggrin.gif
Atsakyti
Kokios gražios draugės akys

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 02 04, 21:42)
Kokios gražios draugės akys

Nu tai jis iš tų, man atrodo, kur pagal akis ir renkasi lotuliukas.gif
Pas jį raumenys, pas ją akys, bi tik visi laimingi lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi jie labai dera bigsmile.gif
Atsakyti

Atitiko kirvis kotą. Paklausinėjau draugės Italijoje gyventančios apie Can Yaman naujają pasiją, tai sakė eilinė blondinė išgarsėjusi dėl santykių su žinomais vyrais. Nesistebiu  :lol: Man ji nesimpatiška, kažkokia dirbtina.

Atsakyti
Paskutiniai buvo filmai ne kažką, nežiejau, tai įdomu, kas čia bus

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bus mokslinė fantastika, tsakant nardymas-povandeniniai reikalai. Netflix. Laukiu.

Toks Behliuliškas pirmas įspūdis ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 07 vasario 2021 - 19:33
Visgi, gal žinai, kada prasidės?
Ir kur 101 ask?
Atsakyti
Vos neapsisisiojau, kai Aleksas Aifer pasiūlė dvi naktis, o Serkanas pareplikavo - jei tokia variantas yra, tada ir jis nori lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar viena sunkioji artilerija

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Nerealus Burakas. Puiki pora su Alina :wub: https://www.instagra...d=1039amlgnsiwfO Marasli pradedu laukt nuo antradienio :rolleyes:

Atsakyti