Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(lauravala @ 2016 10 27, 15:53)
Na va,o man atvirksciai,pradzioj kabino,o paskui taip nuvaziavo i lankas,kad siaubas  blink.gif  sitaip supjudit pagrindinius herojus nesamone kazkokia,as jau rasiau,kad sis serialas ne roziu karas,o grybu karas turejo vadintis lotuliukas.gif Ir man Barisas (Omeras) truputi per silpnas aktorius pagraindiniam vaidmeniui  4u.gif Jis toks atrodo be emociju visiskai.

Prajuokino "gybu karas" biggrin.gif man Omeras kaip tik patiko, nemegstu kai perspaudzia vaidyboj, o Giulru pabaigoj pasirode su psichikos sutrikimais blink.gif
Siaip aisku, skoniai skiriasi, man tarkim Fatmagule lb neidomus buvo, o tikrai daug kam patiko. 4u.gif
Dabar pradedu Kara Sevda.. nzn, pargindiniai aktoriai ne itin kolkas. Gal dar priprasiu. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(otea @ 2016 10 28, 00:32)
Baigiau Ask I Memnu žiureti, eina sau kokia pabaiga...jau senai taip verkiau...o kai Behlülis prie Bihter kapo atejo tai išvis...serialas tai kažkas tokio !!!  wub.gif
Gaila labai Bihter mamos Firdevs, jai labai jau liūdnai baigėsi viskas. Bet aišku labiausia širdį skauda del Bihter ir Behlülio meilės. Pridedu šį seriala į matytu topų topa, vargu ar jam kas nors prilygs  wub.gif
Dabar jaučiu reikes poros sav minimum atsigauti ir pailsėti ir tada kibti vėl turkus žiurėti  biggrin.gif

Sitas serialas pakelia kartele labai aukstai, jam niekas neprilygs ir kito tokio nebus. wub.gif ten viskas patikos, ir aktoriai ir vaidyba, mintis ir istorija, muzika, namas.. wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VABALIUKE @ 2016 10 28, 08:34)
Prajuokino "gybu karas" biggrin.gif  man Omeras kaip tik patiko, nemegstu kai perspaudzia vaidyboj, o Giulru pabaigoj pasirode su psichikos sutrikimais blink.gif
Siaip aisku, skoniai skiriasi, man tarkim Fatmagule lb neidomus buvo, o tikrai daug kam  patiko.  4u.gif
Dabar pradedu Kara Sevda.. nzn, pargindiniai aktoriai ne itin kolkas. Gal dar priprasiu.  ax.gif
Papildyta:

Tai ,kad jis isvis toks be emociju vieno veido visada,Giulru irgi nelabai man,tik tiek,kad abu grazus biggrin.gif daug ryskesni uz juos buvo sesute su broliuku,abieju vaidyba superine,ypac Dzihano liga gerai suvaidinta,Gulfem irgi gerule buvo lotuliukas.gif

Fatmagule uztrukau kol prisiruosiau,bet kazkaip visai gerai jis man susiziurejo 4u.gif

As ziuriu dabar Kara sevda,pirmam sezone jau buvau numetus,nes nusibode buvo,o su nauju sezonu ,mano akimis ,gryzo su trenskmu,man kol kas labai patinka.Ypac paskutines serijos pabaiga nerealiai suintrigavo,nebezinau ir ka galvot blink.gif

Man dar idomus Hayat sarkisi serialas,pirma sezona suziurejau smagiai,antro tik nerandu kada pradet ziuret smile.gif Neapsidirbu per tiek serialu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 10 28, 09:22)
Tai ,kad jis isvis toks be emociju vieno veido visada,Giulru irgi nelabai man,tik tiek,kad abu grazus  biggrin.gif  daug ryskesni uz juos buvo sesute su broliuku,abieju vaidyba superine,ypac Dzihano liga gerai suvaidinta,Gulfem irgi gerule buvo lotuliukas.gif

Fatmagule uztrukau kol prisiruosiau,bet kazkaip visai gerai jis man susiziurejo  4u.gif

As ziuriu dabar Kara sevda,pirmam sezone jau buvau numetus,nes nusibode buvo,o su nauju sezonu ,mano akimis ,gryzo su trenskmu,man kol kas labai patinka.Ypac paskutines serijos pabaiga nerealiai suintrigavo,nebezinau ir ka galvot  blink.gif

Man dar idomus Hayat sarkisi serialas,pirma sezona suziurejau smagiai,antro tik nerandu kada pradet ziuret smile.gif Neapsidirbu per tiek serialu  lotuliukas.gif

Bandysiu Kara Sevda kolkas, paskutiniu metu tokia isranki pasidariau, niekas neitinka. Tai igarsinimas prastas, tai aktoriai seni arba negrazus, tai per daug verkia, tai perdaug muzikiniu pragrojimu kazkokiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VABALIUKE: 28 spalio 2016 - 15:44
Cesur ve Güzel

https://youtu.be/siMpx3GyNMo
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2016 10 28, 19:00)


Jau ir antras yra
https://www.youtube....h?v=P7uVoTtWSo8
Atsakyti
Man šituose klipuose Kivanč atrodo pavargęs, patinusiais paakiais. kažkaip pertrauka tarp serialų filmavimų ir vedybos jam ne į naudą buvo. dar ta barzda...
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2016 10 29, 14:10)
Man šituose klipuose Kivanč atrodo pavargęs, patinusiais paakiais. kažkaip pertrauka tarp serialų filmavimų ir vedybos jam ne į naudą buvo. dar ta barzda...

Man, palyginus su tuo, kaip jis atrodė paskutiniu metu, tai tikrai neblogai atrodo. Net nesitikėjau iš tikro. Va partnerė tai man unsure.gif unsure.gif unsure.gif Na bet kentėsiu, kur dingt biggrin.gif
Atsakyti
Kas man iškart labai užkliuvo, tai partnerės skrybelė.
Baisi. Kažkokia caro laikų, tik bulves kast su tokia.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 10 29, 22:51)
Kas man iškart labai užkliuvo, tai partnerės skrybelė.
Baisi. Kažkokia caro laikų, tik bulves kast su tokia.

Aha buvo įkelta vk šita skrybėlė. Ne vieną šimtelį kainuoja tongue.gif o šiaip kaime gal ir kas bulves ax.gif

P.s. Man antras fragas geras. Abu patinka. Nei kepurės nei paakiai nestringa. Toks nepescias kaimas bus ir Man tas patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 10 29, 23:09)
Aha buvo įkelta vk  šita skrybėlė. Ne vieną šimtelį kainuoja tongue.gif o šiaip kaime gal ir kas bulves  ax.gif

P.s. Man antras fragas geras. Abu patinka. Nei kepurės nei paakiai nestringa. Toks nepescias kaimas bus ir Man tas patinka smile.gif
Aha, vėliau jau ir aš mačiau. Dar pamenu, kad net nustebau, vos nežagtelėjau.

Jo, antras liuksiškas. Man taip pat abu patinka. Mačiau vieną foto Tubos su šia šukuosena (kaip seriale),
su kažkokiu gerbėju ar gerbėja fotkinosi, na tokia stilinga ji (šukuosena) man ten. Su odine striuke Tuba buvo.
Tingiu dabar ieškoti. Gal tu ir matei, žinai ką aš turiu omeny.
Atsakyti
Jo turbūt žinau. Iš vyro filmo premjeros turbūt 😎
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 10 29, 23:37)
Jo turbūt žinau. Iš vyro filmo premjeros turbūt 😎
Galbūt, greičiausiai iš ten.
Atsakyti