Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

QUOTE(gerbeja123 @ 2021 07 12, 23:15)
Marasli kaip sudirbo, tokia gera pradžia buvo, bet paskutines serijas tik prasukineju, dar ir pabaiga kiek supratau iš treilerio bloga, kita serija paskutinė. Gerai, kad baigsis, gal kažką geresnio parodys.</p>

aš jau senokai nebežiūriu, bet prašau, parašyk, kaip ten baigsis. Aš nustojau ties ta vieta, kai oro uoste ji neiškrido ir tipo meilė prasidėjo.

Kalp Yarasi - nėra depresinis? Pradėjau žiūrėti pirmą seriją, bet nebeturiu laiko, rudeniui liks ax.gif
Atsakyti
Demet ir Engin, laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 07 16, 16:01)
Demet ir Engin, laukiam bigsmile.gif
Kad lyg pati Demet paneigė...
Mane labiau nustebino Ibrahim Celikkol ir "Bir Zamanlar Cukurova" rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
Ada Masali - kada nauja serija?
Atsakyti

Ada Masali - kada nauja serija?

nauja serija liepos 27 diena

Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2021 07 22, 20:57)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Žalia Rūta" data-cid="72854372" data-time="1626973385">
<div>
<p>Ada Masali - kada nauja serija?</p>
</div>
</blockquote>
<p>
nauja serija liepos 27 diena</p>

O kodėl nebus šią savaite? verysad.gif
Atsakyti
Naujas serialas su Kivancu?
Atsakyti
labas vakaras, gal žinote kada pradės rodyti Camdaki kiz?
Atsakyti
Intuicija neapgavo, kad patiks man ši veiksmo drama. Kiekvieną sekmadienio vakarą laukiu naujos serijos, kad ir po vidurnakčio baigiasi, bet vis vien nepraleidžiu, žiūriu.
Įtampos pakanka tiek, kad bliamba bliamba, širdis į kulnus nusirita. Seniai taip buvo, pasiilgus labai jau tokio buvau rolleyes.gif
O dar kas labai patinka, tai garso takelis serijos pradžioje... Jis primena iš ankstesnių žiūrėtų, senesnių serialų... grąžino mane nubloškė į tų dienų nostalgiją žiūrėtų neužmirštamų topinių 'senienų'...
Aš labai tikiuosi, kad šiems, visiškai svetimiems žmonėms, viskas išdegs ir bus happy end, ne taip kaip originalioje versijoje.
https://www.youtube....md-cw...Sırrı

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




Atsvarai nuo veiksmo dramos dar žiūriu romantinę komediją (kuriai, beja, po pirmo tiserio pasakaiu delet biggrin.gif )
Man patinka, kai jis ja nepasitiki, bijo jos, ir kai sako jai: - nesiartink prie manęs! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Žvilgtelnu į tuos kitus serialus, žinau kas dedasi, ir kad tie reitingai vasaros sezone tokie va visų... unsure.gif , bet šie du man labiausiai žiūrėtini, nežiūrint į nieką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2021 08 23, 20:27)
labas vakaras, gal žinote kada pradės rodyti Camdaki kiz?
Labvakar Whagati smile.gif

"Camdaki Kiz" pradės rodyti rugsėjo 9 d.

2 sezono Teaser'is
https://www.youtube....w...CamdakiKız

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Oi kaip ačiū, Visgi 4u.gif

Vakar pradėjau žiūrėti Ikimizin sirri, kol kas aktoriai ne labai, trūksta grožio, bet gal vėliau tai ir teiks žavesio ax.gif
Atsakyti
Ar gera Kuzguno pabaiga? Bet nepasakokite. Pradėjau žiet paskutinę seriją ir išjungiau.. bijau unsure.gif
Atsakyti