Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

NATURALI linkiu gerai atsigaut sanatorijoj 4u.gif

Ir man dabar desine ranka iskelt taip pat sunku kaip spagata padaryt doh.gif biggrin.gif o jau kiek draudimu prisiklausiau blink.gif nieko su ta ranka daryt negalima, kelt tik 2 kg, nepurtyt, negrezt, neisibrezt ir t.t. pirtis irgi visam gyvenimui uzdrausta. Net dviraciu nebegalima vazinet...

Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 10 21, 08:22)
Visas temos dalyves prisimenu, skaitau, mamai pasakoju ir linkiu sveikatos 4u.gif  4u.gif
Kaip gerai, kad padeda rankai 4u.gif

Spalio pabaigoje mūsų laukia kaulų scanas, naviko pažymėjimas ir trečioji chemija. Būsim įpusėję. Vakar tikrino kraują, buvo pakritęs, teko susileisti vaistų, bet visumoj judam į priekį.
Mama irgi jau nori į darbą, prasidėjo antras mėnuo ant biletenio.

Tiesa, gal yra žinančių kaip su tuo bileteniu apmokamu? 120 dienų per kalendorinius metus? Ar per einamuosius t.y. jei pasiėmei rugsėjį, tai iki kito rugsėjo gali 120 dienų apmokamo turėti?
Reiktų gal sodrai pasiskambinti unsure.gif


Sveikos,
Man tai biuleteni apmokejo visus 8 menesius (operacia, 8 chemijos ir 25 svitinimai), dienu isnaudojau daug, tik kai virsijau 120 nepertraukiamu, o 140 per metus, seimos gydytoja tesdama biuleteni, seimos poliklinikoj siuncia i komisija, ateina atstovas is sodros, kuri su tokia diagnoze tiesiog be jokiu problemu tesia tiek, kiek tesias gydymas, o kai pasibaige, tai paskutinem dienom po svitinimo iskart vaziavu i nedarbingumo nustatymo komisija, pas mus i Jurbarka, metams gavau 40 proc. tik darbingumo, bet su teise dirbti, tad gryzau i darba. O siaip tas dienu skaicius tik tam, kad darbdavys pagal istatymus virsijus tu dienu skaiciu gali be problemu tave atleisti is darbo. Biuleteni seimos gydytoja tesia tiek, kiek tesias visas gydymas. Visa tai, jei neturi grupes. Tas dienu skaicius skaiciuojamas, kazkaip idomiai, lygtai puse metu atgal nuo pradzios dienos prisisumuoja turetos anksciau nedarbingumo dienos, kazkaip to skaiciavimo iki galo as neikirtau, nes dienu isnaudojau apie 240 ir uz visas gavau biuleteni ir labai nesukau galvos del to perdaug, nes kol sirgau, darbe buvo priimtas zmogus laike mano ligos, tai net del jo as neemiau tarpuose net atostogu, o kai man uzdare biuleteni, automatiskai ji is kart atleido (dirbu valstybes tarnautoja). Kai susergi turedamas grupe, tuomet biuleteni apmoka tik 90 dienu per metus, skaiciuojant nuo 01.01, o paskui turi biuleteni, bet uz ji neapmoka (vadinamas baltas biuletenis). Tonezinau praktiskai, bet esu girdejus. Aciu „dievui“ su grupe (nuo 01.13) biuletenio iki siol dar neteko turet. Tad sveikatos ir sekmes visoms, dabar bevargstancioms su visokiom chemijom, zinokit ateis svente dar ir jums, tik biski biski dar kantrybes ir viskas bus gerai. Patikekit, tikrai bus gerai. Sekmes ir sveikateles visoms.
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2016 10 21, 20:58)
NATURALI linkiu gerai atsigaut sanatorijoj 4u.gif

Ir man dabar desine ranka iskelt taip pat sunku kaip spagata padaryt doh.gif biggrin.gif o jau kiek draudimu prisiklausiau  blink.gif nieko su ta ranka daryt negalima, kelt tik 2 kg, nepurtyt, negrezt, neisibrezt ir t.t. pirtis irgi visam gyvenimui uzdrausta. Net dviraciu nebegalima vazinet...


Pasaugot ta ranka zinooma reikia, bet nereikia pult i krastutinimus:) Viska darau kaip ir anksciau, tik siek tiek saugau, kad nesuzeist, nes turiu ne koki pavyzdi. Mama sode isidure i avietes sptgli operuota ranka...2 operacijos (buvo pradejes gesti kaukas), 2 skirtingi antibiotikai ir 2 menesiai vargo. O siaip mamukas ir ravi ir kasa sode.
Beje, merginos, ar zinote, kad mums kas puse metu priklauso masazai operuotoms rankoms? Nepamirskite naudotis. Skabinat I rebilitacijos skyriu onkologiniam, uzsirasot I eile ir laukiat.
Vaidosius, kada namo is ligonines? O gal jau namie ?
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2016 10 22, 17:32)
Mama sode isidure i avietes sptgli operuota ranka...

Eina sau, juk tie avietės spygliai nedidukai visai. Šiandien mama kaimuky tvarkė gėlyną, reikės prašyti dar labiau ranką pasaugoti, nors dar neoperuota, bet vis tiek...
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 10 22, 19:03)
Eina sau, juk tie avietės spygliai nedidukai visai. Šiandien mama kaimuky tvarkė gėlyną, reikės prašyti dar labiau ranką pasaugoti, nors dar neoperuota, bet vis tiek...


Tiesiog mamukui reikia itaisyt geras pirstines.
Atsakyti
QUOTE(murkis murkis @ 2016 10 21, 21:13)
Sveikos,
Man tai biuleteni apmokejo visus 8 menesius (operacia, 8 chemijos ir 25 svitinimai), dienu isnaudojau daug, tik kai virsijau 120 nepertraukiamu, o 140 per metus, seimos gydytoja tesdama biuleteni, seimos poliklinikoj siuncia i komisija, ateina atstovas is sodros, kuri su tokia diagnoze tiesiog be jokiu problemu tesia tiek, kiek tesias gydymas, o kai pasibaige, tai paskutinem dienom po svitinimo iskart vaziavu i nedarbingumo nustatymo komisija, pas mus i Jurbarka, metams gavau 40 proc. tik darbingumo, bet su teise dirbti, tad gryzau i darba. O siaip tas dienu skaicius tik tam, kad darbdavys pagal istatymus virsijus tu dienu skaiciu gali be problemu tave atleisti is darbo. Biuleteni seimos gydytoja tesia tiek, kiek tesias visas gydymas. Visa tai, jei neturi grupes. Tas dienu skaicius skaiciuojamas, kazkaip idomiai, lygtai puse metu atgal nuo pradzios dienos prisisumuoja turetos anksciau nedarbingumo dienos, kazkaip to skaiciavimo iki galo as neikirtau, nes dienu isnaudojau apie 240 ir uz visas gavau biuleteni ir labai nesukau galvos del to perdaug, nes kol sirgau, darbe buvo priimtas zmogus laike mano ligos, tai net del jo as neemiau tarpuose net atostogu, o kai man uzdare biuleteni, automatiskai ji is kart atleido (dirbu valstybes tarnautoja). Kai susergi turedamas grupe, tuomet biuleteni apmoka tik 90 dienu per metus, skaiciuojant nuo 01.01, o paskui turi biuleteni, bet uz ji neapmoka (vadinamas baltas biuletenis). Tonezinau praktiskai, bet esu girdejus. Aciu „dievui“ su grupe (nuo 01.13) biuletenio iki siol dar neteko turet. Tad sveikatos ir sekmes visoms, dabar bevargstancioms su visokiom chemijom, zinokit ateis svente dar ir jums, tik biski biski dar kantrybes ir viskas bus gerai. Patikekit, tikrai bus gerai. Sekmes ir sveikateles visoms.


murkis murkis, lyg pamenu, kad spalį turėjo būt eilinis patikrinimas. Kaip sekės. Aš šiandien pradedu radiaciją. Laukia mėnuo lakstymo darbas - ligoninė. Kažko visą savaitę skauda galvą blink.gif unsure.gif blink.gif

Papildyta:
QUOTE(vaidosius @ 2016 10 21, 20:58)
NATURALI linkiu gerai atsigaut sanatorijoj 4u.gif

Ir man dabar desine ranka iskelt taip pat sunku kaip spagata padaryt doh.gif biggrin.gif o jau kiek draudimu prisiklausiau  blink.gif nieko su ta ranka daryt negalima, kelt tik 2 kg, nepurtyt, negrezt, neisibrezt ir t.t. pirtis irgi visam gyvenimui uzdrausta. Net dviraciu nebegalima vazinet...


Su proto viską galima. Svarbu nepertempt, nesusižeist ir staigių judesių nedaryt. Man iš dešinės pusės paimta 10 lmfm, po truputį nešu:pvz. rankinuką, gelių puokštę. Svarbu, kad lūpdažį ir blakstienų tušą galėtum laikyt,o visa kita dzin biggrin.gif smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViTiMe @ 2016 10 24, 12:46)
murkis murkis, lyg pamenu, kad spalį turėjo būt eilinis patikrinimas. Kaip sekės. Aš šiandien pradedu radiaciją. Laukia mėnuo lakstymo darbas - ligoninė. Kažko visą savaitę skauda galvą  blink.gif  unsure.gif  blink.gif

Papildyta:
Su proto viską galima. Svarbu nepertempt, nesusižeist ir staigių judesių nedaryt. Man iš dešinės pusės paimta 10 lmfm, po truputį nešu:pvz. rankinuką, gelių puokštę. Svarbu, kad lūpdažį ir blakstienų tušą galėtum laikyt,o visa kita dzin biggrin.gif  smile.gif  biggrin.gif


Jo, buvau, dabar dare tik markeri ir vidaus organu ekoskopa, viskas gerai. Vel po pusmecio darys viska. Toliau laikomes biggrin.gif Sekmes ir sveikatos visoms.
Atsakyti
Na ka mergickos, ryt keliauju i 4 chemija. Taip sakant persiritom i antraja puse.Kas yra neblogai:) O lapkricio 2 diena eisiu kontrolinei KT. Ziuresim ar vaistai veikia, ar yra progresa gydyme.
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2016 10 25, 19:44)
Na ka mergickos, ryt keliauju i 4 chemija. Taip sakant persiritom i antraja puse.Kas yra neblogai:) O lapkricio 2 diena eisiu kontrolinei KT. Ziuresim ar vaistai veikia, ar yra progresa gydyme.

Sekmes rytoj, 11-02 viskas bus ok, 4u.gif mano KT 11 10 , dar labai negalvoju, ale tie s 11-01 jau pradesiu drebet ir blogai miegot.
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2016 10 25, 19:44)
Na ka mergickos, ryt keliauju i 4 chemija. Taip sakant persiritom i antraja puse.Kas yra neblogai:) O lapkricio 2 diena eisiu kontrolinei KT. Ziuresim ar vaistai veikia, ar yra progresa gydyme.

Sveikatos balionas už ketvirtą chemo:4u: lapkričio 2 viskas bus ok 4u.gif
Mes grįžom iš Kauno šiandien, pasidarėm kaulų scaną, naviką pažymės penktadienį, nes šiandien neturėjo žymeklių unsure.gif o pirmadienį bus trečia chemo. Būsim įpusėję šitą nelengvą kelią.
Sveikatos ir stiprybės visoms, šviesių minčių, viskas turi būti ir bus gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ViTiMe @ 2016 10 25, 20:33)
  mano KT 11 10 , dar labai negalvoju, ale tie s 11-01 jau pradesiu drebet ir blogai miegot.

Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViTiMe @ 2016 10 24, 11:46)
murkis murkis, lyg pamenu, kad spalį turėjo būt eilinis patikrinimas. Kaip sekės. Aš šiandien pradedu radiaciją. Laukia mėnuo lakstymo darbas - ligoninė. Kažko visą savaitę skauda galvą  blink.gif  unsure.gif  blink.gif

Papildyta:
Su proto viską galima. Svarbu nepertempt, nesusižeist ir staigių judesių nedaryt. Man iš dešinės pusės paimta 10 lmfm, po truputį nešu:pvz. rankinuką, gelių puokštę. Svarbu, kad lūpdažį ir blakstienų tušą galėtum laikyt,o visa kita dzin biggrin.gif  smile.gif  biggrin.gif

pas mane israse raso kad 24 limfmazgiai pasalinti blink.gif stengiuosi saugotis tik kad sunkiau gaunas... jau nuo penktadienio namie esu tai spejau ir vaikus prisikilnot ir skalbt ir plaut ir t.t. Donatas ibreze man i nesveika ranka unsure.gif bet nepanasu kad kazkaip nenormaliai tas ibrezimas gytu ax.gif
visoms sveikatos 4u.gif ir geru KT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 10 26, 17:19)
Sveikatos balionas už ketvirtą chemo:4u:  lapkričio 2 viskas bus ok 4u.gif
Mes grįžom iš Kauno šiandien, pasidarėm kaulų scaną, naviką pažymės penktadienį, nes šiandien neturėjo žymeklių unsure.gif o pirmadienį bus trečia chemo. Būsim įpusėję šitą nelengvą kelią.
Sveikatos ir stiprybės visoms, šviesių minčių, viskas turi būti ir bus gerai 4u.gif
Papildyta:

Viskas bus gerai 4u.gif

Ačiū ir Jums 4u.gif
Atsakyti