Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Magno,blakstienas ir antakius stiprinau ricinos aliejumi.Tik plaukų jau kai lašino chemiją nedažiau.

Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2018 11 13, 14:18)
<p>Belulino,kada pradejot gerti Pomi-T,as tik vakar baigiau 8 chemo ir pamirsau gyd paklausti ka vartot.</p><p>Dar klausimas visoms.Gal galit patart gera ginekologa NVI,man reik salint kiausides.</p>

Gal ne NVI, o priesais Santaros klinikos Rudaitis. Jis vienas is geriausiu.
Atsakyti

O jums nuo docetaxelio slinko plaukai?

Atsakyti

Erika Marija, kaip suprantu, mama gyvena ir gydosi kaune. Siulau pasitarti su gydytoja del baltos chemijos lasinimo kas savaite, o ne kas tris. Ta pati doze dalinama i tris dalis. Todel salutinis poveikis tokio gydymo mazesnis. Minusas -reikia vaziuoti lasintis kas savaite ir vietoj 4 lasinimu gaunasi 12 kartu

Sveiki, gyvena netoli esančio miesto, važinėjame į Kauną. Taip, esu girdėjusi, kad kitai moteriai yra tie 12 kartų, bet maniau, kad jai kitas vaistas, dėl to :s ačiū labai už pasidalinimą! Pasiūlysiu, mamukui ❤️

Atsakyti
4u.gif


I koki kardiologa rekomenduotumete Vilniuje ?
Atsakyti
QUOTE(Erika Marija @ 2018 11 13, 19:58)
<p>Gal iš čia esančių galėtų rekomenduoti tikrai gerą psichologą ar psichiatrą? Net nežinau, kas šiuo metu būtų tinkamiausia ir labiausiai padėtų. Mama gydosi Kauno onkoliginėje ligoninėje, ten buvo nuėjusi pas psichologę, bet kaip supratau, ji niekuo jai nepadėjo..</p><p>Nuoširdžiai, prašau, pagalbos, pasidalinkite. Ji man brangiausia, ką gali turėti žmogus.. Ir yra be galo sunku, kai nemato prošvaisčių ir mano, kad viskas tik blogyn.. Nors gydymas dar eina, dar nemažai laukia..</p><p></p><p>Domina ir  Vilniaus, ir Kauno. </p><p></p><p>🎈. </p>

Erika Marija, gal jūsų mamai reikėtu daugiau pavyzdžiu is išsigydžiusiu moterų. Kokio jinai amžiaus? Man asmeniškai labai suteikė viltį vienos giminaitės pavyzdys, kuri susirgo pries kokius 30 metu, turėdama 4 mažus vaikus. Ir ji iki šiol gyva. As tada buvau paauglė ir mane labai jos istorija sukrėtė. O vat pati susirgau beveik tokio pat amžiaus, gal kiek vyresne, nei buvo ji tada... Gal pažystate ką nors is giminių, kaiminių, bendradarbių? Gal but vertėtu išsiimti POLA kortelę. Gal nuvažiuoti į Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centrą. Ten galima išsinuomoti kambarius, pabūti tarp tokiu pat moterų, būna visokie užsiėmimai. Paskaitykite jų puslapyje. Su POLA kortele ten būna nuolaidu. Dar POLA dažnai siūlo nemokamu bilietų į teatrus, koncertus, pacientų ir gydytojų konferencijas. Dar siūlau jai paieškoti žinomų moterų, pasveikusių nuo vėžio istorijų. Yra tokia rusu rašytoja Darja Doncova. Ji irgi sirgo ir aprašė savo istorija knygoje "As labai noriu gyventi" ("Я очень хочу жить"). Aš skaičiau rusiškai, nežinau, ar yra lietuviškai. Bet gal jūsų mama skaito rusiškai. Knyga kupina pozityvo, labai rekomenduoju ja perskaityti.
Sėkmės jums ir jūsų mamai.
Atsakyti

Sveiki, gyvena netoli esančio miesto, važinėjame į Kauną. Taip, esu girdėjusi, kad kitai moteriai yra tie 12 kartų, bet maniau, kad jai kitas vaistas, dėl to :s ačiū labai už pasidalinimą! Pasiūlysiu, mamukui ❤️

Pakliktaxeli lasint tikrai galima kas savaite. Del kito vaisto nezinau

Atsakyti

Aš gavau kas savaitę pakliktakselį, norėjo, kas tris duoti padidintą dozę, nes mano nedraugas, deja, stovi vietoje, nors 4 raudonas praėjau:(. Bet paklausiau, koks būdas efektingesnis, ar kas  tris, ar kas savaitę, sakė, kad kas savaitę, ned nespėja chemija išsivsikščioti. Tai vietoj likusių 4 kartų, gavosi 12. Ačiū Dievui, kad pamažintą dozę gavau, nes reakciją apturėjau. Tik pradėjo lašinti, užėmė visą gerklę, pradėjau dusti, trūko oro, sukilo spaudimas, kaži kaip čia būtų buvę su padidinta doze 🤔

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince Lince_213919: 15 lapkričio 2018 - 06:37

Aš gavau kas savaitę pakliktakselį, norėjo, kas tris duoti padidintą dozę, nes mano nedraugas, deja, stovi vietoje, nors 4 raudonas praėjau:(. Bet paklausiau, koks būdas efektingesnis, ar kas  tris, ar kas savaitę, sakė, kad kas savaitę, ned nespėja chemija išsivsikščioti. Tai vietoj likusių 4 kartų, gavosi 12. Ačiū Dievui, kad pamažintą dozę gavau, nes reakciją apturėjau. Tik pradėjo lašinti, užėmė visą gerklę, pradėjau dusti, trūko oro, sukilo spaudimas, kaži kaip čia būtų buvę su padidinta doze 🤔

Mano tokia pati situacija -po 4 raudonu sumazejo vos vora mm (pagal mamogramu palyginima). Daug skaiciau internete straipsniu, forumu del pakliktakselio lasinimo ir tada jau su gydytoja taremes kas geriau. Kassavaitinis leidimas efektyvesnis vos pora procentu (lyginant su kas trim savaitem), salutiniu poveikiu maziau. Bet zmones is kitu miestu geriau reskasi vazineti reciau.

As kai kaune gyvenu ir gydausi man ok kas savaite lasintis. Tikiuosi, kad toks planas suveiks.

Atsakyti

Mano tokia pati situacija -po 4 raudonu sumazejo vos vora mm (pagal mamogramu palyginima). Daug skaiciau internete straipsniu, forumu del pakliktakselio lasinimo ir tada jau su gydytoja taremes kas geriau. Kassavaitinis leidimas efektyvesnis vos pora procentu (lyginant su kas trim savaitem), salutiniu poveikiu maziau. Bet zmones is kitu miestu geriau reskasi vazineti reciau.

As kai kaune gyvenu ir gydausi man ok kas savaite lasintis. Tikiuosi, kad toks planas suveiks.

Atsakyti

Tikiuosi, kad suveiks, po mamogramos išvadų žiauriai nukrito ūpas...

Atsakyti

Erika Marija, gal jūsų mamai reikėtu daugiau pavyzdžiu is išsigydžiusiu moterų. Kokio jinai amžiaus? Man asmeniškai labai suteikė viltį vienos giminaitės pavyzdys, kuri susirgo pries kokius 30 metu, turėdama 4 mažus vaikus. Ir ji iki šiol gyva. As tada buvau paauglė ir mane labai jos istorija sukrėtė. O vat pati susirgau beveik tokio pat amžiaus, gal kiek vyresne, nei buvo ji tada... Gal pažystate ką nors is giminių, kaiminių, bendradarbių? Gal but vertėtu išsiimti POLA kortelę. Gal nuvažiuoti į Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centrą. Ten galima išsinuomoti kambarius, pabūti tarp tokiu pat moterų, būna visokie užsiėmimai. Paskaitykite jų puslapyje. Su POLA kortele ten būna nuolaidu. Dar POLA dažnai siūlo nemokamu bilietų į teatrus, koncertus, pacientų ir gydytojų konferencijas. Dar siūlau jai paieškoti žinomų moterų, pasveikusių nuo vėžio istorijų. Yra tokia rusu rašytoja Darja Doncova. Ji irgi sirgo ir aprašė savo istorija knygoje "As labai noriu gyventi" ("Я очень хочу жить"). Aš skaičiau rusiškai, nežinau, ar yra lietuviškai. Bet gal jūsų mama skaito rusiškai. Knyga kupina pozityvo, labai rekomenduoju ja perskaityti.
Sėkmės jums ir jūsų mamai.

Sveiki! Ačiū Jums labai už atsakymą! Kiekvienas pasidalinimas, patirtis ir patarimas man labai svarbus.. Žinokit, visi jai teikiam pavyzdžių, daug pasakoju patirčių ir iš forumų, ir kiek jai knygų nupirkusi, jai nekyla ranka skaityti.. Nors anksčiau jai skaitymas buvo neatsiejama laisvalaikio dalis.. Jai tik 46 metai, man 27 m. Visa šeima, artimieji įsitraukią į pagalbą, jos mama jai nupirko knygą Vienos krūties istorija, atsisakė skaityti ir ją.. POLA kortelę gavome prieš kelias savaites. Kas liūdniausia, ji vengia bendravimo su moterimis, kurios išgyvena tą patį. Ji paskui labai lygina savo gydymą su kitomis, ir sau taiko, kad jai niekas neveikia, nepadeda.. Po 4 raudonų navikas sumažėjo labai minimaliai.. Jau ateinantį 4dienį lašinimas, o ji ir tokiau kenčia skausmus, deginimus rankose, krūtyje, krutinės dalyje, nugaroje.. Paraižo žarnas.. Ketanovas padeda labai minimaliai, bandysime tramadolį. Nuo minčių, kad mamai taip sunku, negaliu būna dirbti, susikaupti, dažbai pratrūkstu, nors gerai žinau, kad mano ašaros nieko nekeičia. Vyras pyksta, kad pati taip save ėdu, bet kai brangiausiam žmogui taip, beprotiškai sunku. Ir kai toks negatyvas, jokio pozityvesnio požiūrio iš jos pačios, atrodo, kad rankas, kojas nukerta, visos pastangos, palaikymas neišgirstas rodos..

Gal kam po baltos chemijos buvo matomi ryškesni požymiai mažinant naviką?

Visoms gero sekmadienio! 🎈

Atsakyti