Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Brazil viskas bus gerai.😘o kur kreipeisi del tu sanariu?ar koki gyd taike?mano jau mintys garbanotos,kaip ir kitu☺

Atsakyti

Brazil. Ir aš jaučiu. Kad pas Tave tikrai viskas bus OK 😊 o kada nuo paskutinės chem maždaug mėnesinės atsirado? Pačiai kiek pamenu po spindulių jokių papildomų vaistų irgi nėra ? Aš galvoju. Kada čia tos mm laukti 😊 

Atsakyti

Pupy. Mažiau garbanokis 😁 vis pagalvoju apie tave. Paskambinsiu kurią dieną  

Atsakyti

Brazil viskas bus gerai.😘o kur kreipeisi del tu sanariu?ar koki gyd taike?mano jau mintys garbanotos,kaip ir kitu☺

Poliklinikoj pas reumatologę. yra toks aparatas, su kuriuo aplink sąnarius pavedžioja, jis rodo ar nėra uždegimo (artrito), nieko nebuvo. tie skausmai (atralgija) yra vienas iš chemoterapijos šalutinių poveikių. jokių vaistų man neišrašė, niekaip nesigydžiau, kentėjau, patys praėjo su laiku. pradėjau tik mankštas lankyti kas savaitę pas kineziterapeutes

Atsakyti

Aciu,Brazil 😉

Jolituk,kaip tik ir as apie tave galvojau😉

Atsakyti

Brazil. Ir aš jaučiu. Kad pas Tave tikrai viskas bus OK 😊 o kada nuo paskutinės chem maždaug mėnesinės atsirado? Pačiai kiek pamenu po spindulių jokių papildomų vaistų irgi nėra ? Aš galvoju. Kada čia tos mm laukti 😊 

Man po kokių penkių mėn. atsirado (bet kitoms grįžta greičiau, priklauso nuo gydymo), bet nereguliarios, ir dabar dar kartais pasitaiko kas du mėn., kartais kas mėn.

Atsakyti

Uogiuk, kuris kepenų fermentas buvo 120 (o kaip kiti?) ir kokią chemoterapiją jums siūlo? Iš ,,praktinės pusės" žvelgiant, jums galėtų pirmiausia skirti sumažintą chemoterapijos dozę (pvz., 50 %) - to būtina paklausti gydytojos...

Atsakyti
Sveiki, aciu mergaites uz patarimus siandien virsiu zirniene smile.gif Geriu papildus carsil. As jau bijau ir tuos papildus gert... Noriu paklaust, esu girdejus viena ausim, kad galima pasidaryti kazkoki geno tyrima ir is jo sprendzia kokia tinkama chemija gali taikyt. Jus esat kazka tokio girdeja? gal kas zino kur cia daroma?

Sveikateles mergaites visoms ir grazios jums dieneles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(SauliusB @ 2019 02 06, 08:47)
<p>Uogiuk, kuris kepenų fermentas buvo 120 (o kaip kiti?) ir kokią chemoterapiją jums siūlo? Iš ,,praktinės pusės" žvelgiant, jums galėtų pirmiausia skirti sumažintą chemoterapijos dozę (pvz., 50 %) - to būtina paklausti gydytojos...
</p>


Siandien einu pas alergologa, gal matysiu kortele butinai pasidarysiu foto ir jums parasysiu 🙏
Sykart man leido gemcitabina ir paklitakseli. Po tryju dienu uzkilo temperatura, reikejo gert antibiotikus, kad nebutu komplikaciju. Gal gavosi miksas toks nzn... ir tas berimas viso kuno baisus ir fermentai pakilo nzn.Del dozes butinai pasiklausiu pas gydytoja, uzsirasiau i savo klausimyna smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti

Aaa, jums jau leido chemoterapiją... akivaizdu, kad fermentai pakilę dėl jos. Keista (na gal ir nelabai keista), kad chemoterapija pradedama nuo ,,protokolinės" dozės, o ne nuo mažesnės (na taip, to neleidžia protokolas, bet kam tampyti žmogų po purvą, o tik po to viską peržiūrėti). Bendruose biocheminiuose tyrimuose būna tiriamas BILT/TBI (bendrasis bilirubinas), AST (asparaginė aminotransferazė), ALT (alaninė aminotransferazė), ALP (šarminė fosfatazė), CRE (kreatininas). Dar svarbus rodiklis yra GGT (gamaglutamiltransferazė), bet bendruose biocheminiuose tyrimuose jėį žiūri retai. Beveik esu įsitikinęs, kad įvardinote ALP (120, 134), tačiau tai nedidelis padidėjimas (norma iki 104?). Tragedija, kai tokie fermentai yra šimtai. Dažnai žmonių, kurie perėję chemoterapiją fermentai taip ir lieka pakilę visam laikui. Gali būti, kad bėrimai susiję su apsunkinta kepenų/inkstų veikla. Reikia gerti daug skysčių, kad viskas ,,valytųsi" (žinoma ne litrais), taip pat jums paskirtas hepatoprotektorius (Carsil) turėtų padėti, bet čia dar su gydytojo paskyrimu galima būtų būtų vartoti ir kokį Hepamax'ą ar Essenstiale Forte (abu jie taip pat augalinės kilmės hepatoprotektoriai). Alergologas irgi turėtų tarti savo žodį. Žinau, kad tai sunku, kad gydytojo kabinete pasimetame, bet visuomet prašykime paskutinio išrašo po apsilankymo - jį suformuoja automatiškai sistema ir gydytojai laisvai jums gali jį atspausdinti bei pasirašyti. Su juo žinosite visus paskutinius tyrimus, su juo galėsite visur kitur eiti.

Atsakyti
QUOTE(uogiukas @ 2019 02 06, 08:59)
Sveiki, aciu mergaites uz patarimus siandien virsiu zirniene smile.gif Geriu papildus carsil. As jau bijau ir tuos  papildus gert... Noriu paklaust, esu girdejus viena ausim, kad galima pasidaryti kazkoki geno tyrima ir is jo sprendzia kokia tinkama chemija gali taikyt. Jus esat kazka tokio girdeja? gal kas zino kur cia daroma?

Sveikateles mergaites visoms ir grazios jums dieneles 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
Siandien einu pas alergologa, gal matysiu kortele butinai pasidarysiu foto ir jums parasysiu 🙏
Sykart man leido gemcitabina ir paklitakseli. Po tryju dienu uzkilo temperatura, reikejo gert antibiotikus, kad nebutu komplikaciju. Gal gavosi miksas toks nzn... ir tas berimas viso kuno baisus ir fermentai pakilo nzn.Del dozes butinai pasiklausiu pas gydytoja, uzsirasiau i savo klausimyna smile.gif Aciu  4u.gif


Gal tai turite galvoje Belgijoje ONCODNA atliekamus tyrimus:
https://www.oncodna....ion-enrollment/

Dar Brazil bloge turėtų būti informacijos.
Atsakyti

Sveikos,mergaitės.Atėjau ir aš i jūsų temelę,nors galutinės diagnozės dar nėra.Man 41m.Susapnavus baisų sapną,krutyje užčiuopiau guzelį (kietas,nepaslankus, gruoblėtas),po to echoskopija(13x18mm augliukas),pilvo organai švarūs,limfmazgiai švarūs,bet iš karto pasakė,kad piktas,vėžinis...Nuvažiavau pas chirurga-mamologą Boguševičių,apžiūrėjo ir taip pat pasakė kad negražūs,piktas.Dabar vasario 13d. darys mamogramą,biopsiją,o 25d.krūtų magnetinį.Jau padarytas kraujo pilnas tyrimas,visi kiti gerai,tik trombocitai išryškinti (180).Pristatymui tiek.Linkiu visoms stiprybės ir gerų rezultatų! :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos,mergaitės.Atėjau ir aš i jūsų temelę,nors galutinės diagnozės dar nėra.Man 41m.Susapnavus baisų sapną,krutyje užčiuopiau guzelį (kietas,nepaslankus, gruoblėtas),po to echoskopija(13x18mm augliukas),pilvo organai švarūs,limfmazgiai švarūs,bet iš karto pasakė,kad piktas,vėžinis...Nuvažiavau pas chirurga-mamologą Boguševičių,apžiūrėjo ir taip pat pasakė kad negražūs,piktas.Dabar vasario 13d. darys mamogramą,biopsiją,o 25d.krūtų magnetinį.Jau padarytas kraujo pilnas tyrimas,visi kiti gerai,tik trombocitai išryškinti (180).Pristatymui tiek.Linkiu visoms stiprybės ir gerų rezultatų! :4u:​ 

Drąsiai junkis, klausk, Domekis, diskutuok  :4u:  padėsime kuom galėsime. Kartu lengviau viską iistvert :console:​  pagal augliuko dydį manau stadija dar pirma. Tai gerai :) laiku ppagavot :) viskas manau bus gerai ☺ issigydysit ir pamirsit kaip blogą sapną 

Atsakyti