Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Vanesa9, paciu laiku aptikot. Saunuole kad ranku nenuleidot po pirmo vizito. Linkiu kad niekad neatkristumet!

Atsakyti

Vanesa9, puiku, kad anksti užgaudėt. Dėl tamoksifeno, nepaguosiu, man 41 kamuojuosi aš su juo. Vyresnėms lengviau 

Atsakyti

Vanesa9, gerai, kad ieškojai, aš šį mėn. eisiu vėl tikrintis, nes prieš tai buvau tik padarė echo, tipo nieko čia nėra, dabar turiu kartoti, bet iesiu pas kitą gyd. ir norėčiau, kad išsamiau žiūrėtų kas kaip, nes šiuo metu daug streso turiu dėl vyro sveikatos, save pamiršus esu, bet vistiek reikia prisižiūrėti :)

Atsakyti
Gal kuri patyrus atsakytu, sesutes patare kad ondasterono ampule galima isgert, o ne susileisti. Vargina klaikis skonis burnoje, suprantu kad nuo chemijos, bet gal cia ir jis gero neprideda? Kitas klausimas - pradejau gydyma chemija, yra isplitimas I limfmazgius, operacija turbut po visko jei darys, ar galima miegot ant tos puses sono? Nes net ir iprastines miego pozos pakeitimas vargina siuo metu
Atsakyti

Labuka, dėl vaistų tikrai nzn, nors kitas ampulės geria, pvz kaip ketolgan. Kol neoperuota tikrai miegokite,po operacijos reik pasisaugoti. Kiek atsimenu šlykštu buvo po chemo, bet nesileidau ondensontrono... Laikykites

Atsakyti

Gal kuri patyrus atsakytu, sesutes patare kad ondasterono ampule galima isgert, o ne susileisti. Vargina klaikis skonis burnoje, suprantu kad nuo chemijos, bet gal cia ir jis gero neprideda? Kitas klausimas - pradejau gydyma chemija, yra isplitimas I limfmazgius, operacija turbut po visko jei darys, ar galima miegot ant tos puses sono? Nes net ir iprastines miego pozos pakeitimas vargina siuo metu

Laikykis  :4u:  bjaurus dalykas ta chemoterapija... nezinau apie tuos vaistus, man lyg nesiule tokiu  :hmm:  o miego poza manau nieko nepakeis  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Vanesa tu puikus pavyzdys kaip reikia savim rupintis  :)  uztad ir aptikot liga taip anksti. Viskas bus gerai  :4u:​ 

Atsakyti
Raportuoju, kad metu plaukus, kuo skust? smile.gif Noretusi gulet susisukus I kamuoliuka ir neliekam nesipasakot, bet sis supermamu archyvas paciai labai padejo apsiprasti su diagnoze, gal kazkur slankioja daugiau tokiu svieziai prigautu issigandusiu ir nezinanciu kaip dabar viskas bus. Visos kurios tai jau ipusejot ar perejot - zaviuosi!
Atsakyti
Patarkite kur Kaune geriau darytis mamogramą? Na kur naujesė aparatūra? Ačiū
Atsakyti

Seniai čia rašiau, bet vel įtampa. 1 metai po gydymo, vakar atliko MRT, tai operuotoj kutį 10 mm kontrasto nekaupiantis darinys, Birads 3. Blin kaip susinervinau. Nuvariau pas gyd. reikia, patikslinimui echo😭

Atsakyti

Tai, ar suklydo, ar nekaupia kontrasto? Jei kaupia negerai, ar aš klystu? 

Atsakyti
QUOTE(tali3 @ 2019 08 28, 17:55)
<p>Seniai čia rašiau, bet vel įtampa. 1 metai po gydymo, vakar atliko MRT, tai operuotoj kutį 10 mm kontrasto nekaupiantis darinys, Birads 3. Blin kaip susinervinau. Nuvariau pas gyd. reikia, patikslinimui echo😭</p>


Tali 4u.gif ar tausojanti operacija padaryta ?
Atsakyti