Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

labas, kaip jūs? ar yra ilgalaikę stebėseną tęsiančių NVI? bandžiau užsirašyti po ilgos pertraukos, ir nespodzianka - mano gydytoja Gudavičienė išėjo į Santaras. Dabar mąstau, gal persirašyti ir man. Žodžiu, pasimetusi.

Atsakyti

Sveika, Saule,

   Mes - po truputuką. Skenavimai trečiadienį, tai greit žinosime. Kaip visad - didelis stresas:/

   Taip, NVI išėjo keletas gydytojų - pandemija visus ,,priveikė", ar bent jau panašu į tai. Dr. Gudavičienė gal pakilo į ,,aukštesnį" lygį?

   Sunku ką patarti dėl ,,persirašymo" ar likimo NVI. Kai keitėsi mūsų gydytoja, tai jautėmės nei skusti nei lupti, bet po to pripratome. Tikriausiai teks pačiai apsispręsti. NVI kolektyvas vis tiek neblogas, kažkaip gal ir specializuojasi, o apie Santaras ir krūties ligas nedaug ką žinau.

Saulius

Atsakyti

Sauliau, laikau kumščius už jus ;) 

Atsakyti
QUOTE(SauleBrazil @ 2022 02 06, 19:45)
<p>labas, kaip jūs? ar yra ilgalaikę stebėseną tęsiančių NVI? bandžiau užsirašyti po ilgos pertraukos, ir nespodzianka - mano gydytoja Gudavičienė išėjo į Santaras. Dabar mąstau, gal persirašyti ir man. Žodžiu, pasimetusi.</p>

Sveika.
Aš esu E.Stakionio pacientė jau daug metų. Sunkoka būna vizitui prisiregistruoti, visada prieš kokius 3mėn reikia ieškoti.

QUOTE(SauliusB @ 2022 02 07, 08:34)
<p>Sveika, Saule,
</p><p>   Mes - po truputuką. Skenavimai trečiadienį, tai greit žinosime. Kaip visad - didelis stresas:/
</p><p>   Taip, NVI išėjo keletas gydytojų - pandemija visus ,,priveikė", ar bent jau panašu į tai. Dr. Gudavičienė gal pakilo į ,,aukštesnį" lygį?
</p><p>   Sunku ką patarti dėl ,,persirašymo" ar likimo NVI. Kai keitėsi mūsų gydytoja, tai jautėmės nei skusti nei lupti, bet po to pripratome. Tikriausiai teks pačiai apsispręsti. NVI kolektyvas vis tiek neblogas, kažkaip gal ir specializuojasi, o apie Santaras ir krūties ligas nedaug ką žinau.
</p><p>Saulius
</p>

4u.gif ir aš laikau kumščius
Atsakyti

Sveiki, aš stebima NVI pas Šileiką. Kol kas buvo tik 1 vizitas, bet skųstis tikrai neturiu kuo, nes gydytojas stengiasi atsakyti į kuo daugiau klausimų, paaiškinti kuo išsamiau ir labai pozityvus.

Atsakyti

Sveiki, aš stebima NVI pas Šileiką. Kol kas buvo tik 1 vizitas, bet skųstis tikrai neturiu kuo, nes gydytojas stengiasi atsakyti į kuo daugiau klausimų, paaiškinti kuo išsamiau ir labai pozityvus.

Atsakyti
Laba visoms. Perskaiciau temuke nuo 1 pslp.Didziuojuosi Jusu kantrybe, istverme ir stiprybe. O as su savo tokia mistiska istorija, nes kiek google kankinu, info mazai randu. Krutis reguliariai prasiechoskopuodava. 2019 metu kova isvykom atostogu. Antra d.pradejo stipriai skaudeti kruti. Svetimoje salyje beliko tik saldymas..krutis patino. Taip 4 d prasikankinau.Gryzusi tiesiai nulekiau pas seimos g. Diagnoze pulinys. Israse antibiotikus. Po 4 d puliai prasimuse pro speneli ir aureole..geriau stiprius antibiotikus..viskas lyg ir nurimo.Po 5 men vel uzdegimas.Vel antibiotikai. Sykart nesupuliavo. Apsilankau pas momologe. Krutys svarios. Tik toje kur puliavo, maza lb cistele. Gyvenu ramiai. Po 6 men vel uzdegimas su trenksmu.Paguldo i chirurgini sk.pulius nutraukia svirkstu keleta d.Plauna. antibiotikai. Po menesio liepia pasirodyti. Nereikejo menesio, po 3 sav krutis vel puliuoja..siaubas..guldo ir operuoja. Nustato bakterija. Vel antibiotikai. Ir pagaliau 2.5 metu ramiai gyvenu. Taciau ramybe vel baigesi, ta pati vieta..dabar kaip tik po operacijos...nesuprantu kas cia do zaraza lenda..balandi daryta echo. Viskas ok buvo. Apemusi panika...rugpjucio 22d.uzsireg. Boguseviciaus konsultacijai..ar reik papildomai dar onkologo konsultacijos?
cry.gif
Atsakyti

J-Grigiene, aš kaip maksimalistė (ypač kas susiję su sveikata) - dėl visa ko pasitarčiau su onko. Yra ir privačiose klinikose jų dirbančių.

Klausimas visoms - kas turite 50 proc netekto darbingumo (po 2 m pagaliau susitvarkiau) - kokios priklauso lengvatos, ir kiek gaunate pensijos (stažas 22 m). AČIŪ

Atsakyti
QUOTE(SauleBrazil @ 2022 08 18, 08:55)
<p>J-Grigiene, aš kaip maksimalistė (ypač kas susiję su sveikata) - dėl visa ko pasitarčiau su onko. Yra ir privačiose klinikose jų dirbančių.</p><p></p><p>Klausimas visoms - kas turite 50 proc netekto darbingumo (po 2 m pagaliau susitvarkiau) - kokios priklauso lengvatos, ir kiek gaunate pensijos (stažas 22 m). AČIŪ</p>

Uzsiregistravusi pas onkochirurga.. bet ar papildomai tik pas onkologa reik ir registruotis????
Atsakyti
QUOTE(SauleBrazil @ 2022 08 18, 07:55)
<p>J-Grigiene, aš kaip maksimalistė (ypač kas susiję su sveikata) - dėl visa ko pasitarčiau su onko. Yra ir privačiose klinikose jų dirbančių.</p><p></p><p>Klausimas visoms - kas turite 50 proc netekto darbingumo (po 2 m pagaliau susitvarkiau) - kokios priklauso lengvatos, ir kiek gaunate pensijos (stažas 22 m). AČIŪ</p>

Sveiki.
Lengvatos lankant muziejus, parodas, visuomeniniame ir tarpmiestiniame transporte. Daugau neprisimenu, nes surasiau greitai tas, kuriomis naudojuosi.
Del pensijos-gaunu laaaabai maza, viesai gal nerasysiu...
Atsakyti

Klausimas visoms - kas turite 50 proc netekto darbingumo (po 2 m pagaliau susitvarkiau) - kokios priklauso lengvatos, ir kiek gaunate pensijos (stažas 22 m). AČIŪ

Lengvatomis su neįgaliojo pažymėjimu galima  naudotis ir Europos sąjungos šalyse. Pvz Graikijoje/Kretoje  nemokamai apsilankiau akvariume ( ne tik aš , bet ir lydintis asmuo kas labai nustebino) , taip pat įėjimas į Spinalongos salą- nieko nekainavo. Tad keliaudamos , nepamirškite pasiimti pažymėjimo . Mano pensija  , tai irgi apgailėtina -174 Eur. (darbingumas 55 proc). 

Vakar kaip tik sukako 5 metai, kai buvo atlikta operacija. Kažkaip vis prisimenu šią datą. Iškilo klausimas, ar šeimos gydytoja gali atsisakyti mane siųsti toliau pratęsti neįgalumą. Nes praėjusiais metais iškarto šoko su klausimu , kiek metų praėjo? Gal kas pakomentuos.
 

Atsakyti
QUOTE(luk@ @ 2022 08 18, 15:44)
<p>Lengvatomis su neįgaliojo pažymėjimu galima  naudotis ir Europos sąjungos šalyse. Pvz Graikijoje/Kretoje  nemokamai apsilankiau akvariume ( ne tik aš , bet ir lydintis asmuo kas labai nustebino) , taip pat įėjimas į Spinalongos salą- nieko nekainavo. Tad keliaudamos , nepamirškite pasiimti pažymėjimo . Mano pensija  , tai irgi apgailėtina -174 Eur. (darbingumas 55 proc). </p>
<p>Vakar kaip tik sukako 5 metai, kai buvo atlikta operacija. Kažkaip vis prisimenu šią datą. Iškilo klausimas, ar šeimos gydytoja gali <strong>atsisakyti</strong> mane siųsti toliau pratęsti neįgalumą. Nes praėjusiais metais iškarto šoko su klausimu , kiek metų praėjo? Gal kas pakomentuos.

 </p>

Bandziau pasinaudoti lengvatomis Latvijoje - neigiamas rezultatas.
Seimos gydytoja gali siusti, bet , man rods, turetu buti kazkokios gretutines ligos, del kuriu vyksta stebejimas ar gydymas. Na pas mane taip buvo (skydliauke, pvz).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 18 rugpjūčio 2022 - 16:13