Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

O Maskos tarpekliu jau galima žygiuot?
Atsakyti
Kažko apmirusi tema, ar niekas nebepoilsiauja Tenerifėje? Ieškau kovo ar balandžio mėn skrydžio bilietų į šią šalį, gal užmatėte pigesnius bilietus kažkur? Mūsų skrenda didelė grupė (apie 16 asmenų)
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2019 07 28, 18:29)
O Maskos tarpekliu jau galima žygiuot?


kiek mačiau FB legaliai - ne
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2019 10 02, 16:37)
kiek mačiau FB legaliai - ne

o ką galima nelegaliai ?
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2019 10 02, 19:26)
o ką galima nelegaliai ?


čia jau jūsų teisė rinktis ir rizikuoti.
Šiaip aplamai uždaryta ir užtverta
Atsakyti
Sakykit,kas nors keliavo liepos mėnesį į Kanarus? Kaip su temperatūra? Nėra žvėriškai karšta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 16 spalio 2019 - 10:47
QUOTE(ramirėja @ 2019 10 16, 10:47)
Sakykit,kas nors keliavo liepos mėnesį į Kanarus? Kaip su temperatūra? Nėra žvėriškai karšta?

Buvom Tenerifej, karšta, bet man viskas tiko, malonumas baseinuose mirkt. Keliaujant kondiskes yra, nieko baisaus nematau.
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2019 10 16, 09:47)
Sakykit,kas nors keliavo liepos mėnesį į Kanarus? Kaip su temperatūra? Nėra žvėriškai karšta?


Buvom dvi savaites birželį, pasitaikė dvi dienos po +41 - mums buvo ŽVĖRIŠKAI karšta.
Likusį laiką buvo +25+30
Atsakyti
Sveikos.. gal yra planuojanciu kelione i Tenerife ?
gal pigiai bilietu kur yra pasidalintumete ?

ir kas buvot La Palma.. gal koki viesbuti galit rekomenduot 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Vasarą vykstate iš Varšuvos? Kur perkate bilietus?
Atsakyti
Ieškau bilietų į Tenerifę vasario ar kovo mėn. su persėdimu Londone. Kiek laiko reikia turėti persėdimui? Pirmą kartą planuoju kelionę su persėdimu tai esu visai žalia. Dėkosiu už atsakymą
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2019 11 01, 23:59)
Ieškau bilietų į Tenerifę  vasario ar kovo mėn. su persėdimu Londone. Kiek laiko reikia turėti persėdimui? Pirmą kartą planuoju kelionę su persėdimu tai esu visai žalia. Dėkosiu už atsakymą


jei lėktuvas nevėluoja ir neturit registruoto bagažo, tai ir valandos ar net 45 min užtenka.
Bet aš paskutinį kartą, kai skridau į Londoną vėlavau valandą, tai sakyčiau toks saugesnis laikas 2-3 valandos.
Be to dar avialinijos sugalvoja pakaitaliot laikus, tai jei nedaug tai nieko, bet kaip pavėlina atskridimo laiką kokiom 3 val tai gali sujaukti visus kitus planus, bet čia gal Londono tvarkaraščiams tas negresia.

Kai skridau į Tenerifę per Londoną turėjau 5 val, tai kiek pabodo laukt ypač vaikams. Grįžom per Barseloną, tai ten per tas kelias val nuvarėm vaikams Sagrada Familia parodyt smile.gif
Atsakyti