Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbyklės - 16

Sveiki, aš taip pat ieškau rekomendacijų Skalbyklei iki 600 EUR su džiovinimo funkcija. LG AEG L7WBE69S labai rekomendavo. AEG taip pat lygtais nieko. Svarbu vietos taupymas ir ne per maza kad būtų. Gal kas pagelbės?

Tai čia labai didelio skirtumo nebus ar prksite AEG ar tai bus LG......

Atsakyti

Ką turite omenyje tas pats? Nematote didelio skirtumo tarp ju? :)

Tai čia labai didelio skirtumo nebus ar prksite AEG ar tai bus LG......

Atsakyti
QUOTE(ingutija @ 2019 02 14, 16:23)
<p>Ką turite omenyje tas pats? Nematote didelio skirtumo tarp ju? smile.gif</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Kikker" data-cid="72353084" data-time="1550128701"><div><p>Tai čia labai didelio skirtumo nebus ar prksite AEG ar tai bus LG......</p></div></blockquote><p></p>

Tikrai nelabai matu....yra ir AEG neblogu modelių ir LG....
Atsakyti
Perskaitykite ką parašėte:
QUOTE(ingutija @ 2019 02 13, 23:50)
...LG AEG L7WBE69S labai rekomendavo. AEG taip pat lygtais nieko. ...

Kokią LG rekomendavo? Čia tik AEG modelis.
Atsakyti

LG F2J7HG2W, bet žiūriu ji B energetinės klasės tik. Matmenys labai tinka :)

Perskaitykite ką parašėte:
Kokią LG rekomendavo? Čia tik AEG modelis.

Atsakyti
QUOTE(ingutija @ 2019 02 14, 19:34)
LG F2J7HG2W, bet žiūriu ji B energetinės klasės tik. Matmenys labai tinka smile.gif

Normaliai B klasė. Parašyta sąžiningai.
Dabar prasidėjusi mada skalbyklėms su džiovinimu rašyti tik skalbimo režimo energetines klases. Reali A skalbimo-džiovinimo ciklui yra tik AEG L9WBC61B.
Atsakyti
QUOTE(ingutija @ 2019 02 14, 17:34)
<p>LG F2J7HG2W, bet žiūriu ji B energetinės klasės tik. Matmenys labai tinka smile.gif</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="speedy" data-cid="72353864" data-time="1550156276"><div><p>Perskaitykite ką parašėte:
Kokią LG rekomendavo? Čia tik AEG modelis.</p></div></blockquote><p></p>

Jai lyginti šiuos modelius tai su LG nelabai patikė ...jai žiūrėt LG tai daug geresnis modelis
https://www.lg.com/l...kles/lg-S44A8YD
bet šiuo atveju geriau AEG L7WBE69S
Atsakyti

Tik kad matmenys pas šias zymiai didesnės  :hmm:​ LB apriboti plotu. Gal galetumet, jeigu nesunku, ddar pakomentuoti kodėl nelb vykęs mano minetas LG.

Atsakyti
QUOTE(ingutija @ 2019 02 14, 19:57)
Tik kad matmenys pas šias zymiai didesnės  hmm.gif​ LB apriboti plotu. Gal galetumet, jeigu nesunku, ddar pakomentuoti kodėl nelb vykęs mano minetas LG.

O kas sakė, kad nelabai vykęs? Mano supratimu normaliai vidutinis. Aš gal pasiimčiau papildomą garantiją. Bet tai gal mano asmeninis pasitikėjimo LG džiovyklėmis klausimas.
Atsakyti
QUOTE(ingutija @ 2019 02 14, 17:57)
<p>Tik kad matmenys pas šias zymiai didesnės  hmm.gif​ LB apriboti plotu. Gal galetumet, jeigu nesunku, ddar pakomentuoti kodėl nelb vykęs mano minetas LG.</p>

Tai gal tada nuo pradžių...kokie išmatavimai tinka ir koks tas biudžetas? Nes modelių pakankamai daug o kai nežinai kokie poreikiai tai nežinai ką ir siūlyti ....
Atsakyti

Biudžetas iki 600 eur. Noriu 2in1. O matmenys kuo mazesni, žiūriu 8kg talpos. Mineta LG 60 pločio ir tik 40 gylio puikiai tiktu:)

Gal kažka panasaus galite pasiūlyti:) aciu beje, už pagalba :)

Tai gal tada nuo pradžių...kokie išmatavimai tinka ir koks tas biudžetas? Nes modelių pakankamai daug o kai nežinai kokie poreikiai tai nežinai ką ir siūlyti ....

Atsakyti

Biudžetas iki 600 eur. Noriu 2in1. O matmenys kuo mazesni, žiūriu 8kg talpos. Mineta LG 60 pločio ir tik 40 gylio puikiai tiktu:)

Gal kažka panasaus galite pasiūlyti:) aciu beje, už pagalba :)

va čia ir susiduri su dialema.....kai riboja gylis neturi ką ir normalaus pasiūlyti.....todėl F2J7HG2W arba Hoover WDXOA4465AHC/2-S......

Atsakyti