Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbyklės - 16

QUOTE(*Maja* @ 2020 04 19, 19:50)
Sveiki, ką rekomenduotumėt iš Bosch serijos (gylis iki 60, plotis irgi apie 60), pakraunama iš priekio, 5 asmenų šeimai
Bosch WAT2849BSN kažkur 440€
Atsakyti
Laba diena,
Ką gi ir aš jungiuosi į skalbyklės paiešką. Turi būti siaura. Visą laiką naudojom pakraunamą iš priekio, bet įdomu kaip tos skalbyklės pakraunamos iš viršaus. O gal net neverta į jas žiūrėti? Man reikalingos tiesiog kelios pagrindinės programos, nieko išskirtinio. Gal kas ką rekomenduosit?
Atsakyti
QUOTE(Stipruolė @ 2020 05 06, 14:10)
Ką gi ir aš jungiuosi į skalbyklės paiešką. Turi būti siaura. Visą laiką naudojom pakraunamą iš priekio, bet įdomu kaip tos skalbyklės pakraunamos iš viršaus. O gal net neverta į jas žiūrėti? Man reikalingos tiesiog kelios pagrindinės programos, nieko išskirtinio. Gal kas ką rekomenduosit?
Pasirinkimas priklauso nuo biudžeto. Žiūrėkite AEG, Electrolux, LG.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2020 05 08, 09:20)
Pasirinkimas priklauso nuo biudžeto. Žiūrėkite AEG, Electrolux, LG.

Biudžetas gal iki kokių 500 Eur.
Atsakyti
QUOTE(Stipruolė @ 2020 05 09, 14:01)
Biudžetas gal iki kokių 500 Eur.

Bosch WAT2849BSN kažkur 440€
Atsakyti

Sveiki, atėjo laikas ir mūsų namams pakeisti 14m atitarnavusį Electrolux'ą. Suma iki 550€, gylis iki 50cm. Apie skalbimo ir džiovinimo funkcijas, tenka susitaikyt, kad neturėsime, nes gylis riboja, vienos ant kitos irgi nėra galimybės statyti. Bet norėtųsi tos džiovinimo funkcijos, o ir atnaujinimas garais visai šaunu būtų, nes vargina tas perskalbimas švarių užsustovėjusių drabužių..

Ką patartumėt optimalaus iš mano norų sąrašo? Ačiū 

Atsakyti
QUOTE(Eladėja @ 2020 05 09, 17:06)
Sveiki, atėjo laikas ir mūsų namams pakeisti 14m atitarnavusį Electrolux'ą. Suma iki 550€, gylis iki 50cm.
L6SE47SE
Atsakyti

Ačiū 🙂💐

Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2020 05 09, 15:08)
Bosch WAT2849BSN kažkur 440€

Man patiktų, bet kaip suprantu jos gylis yra apie 59 cm, o man toks netinka. Turi būti siaura - 45 cm.
Atsakyti

Labas vakaras, ar šitas derinys yra geras Bosch WTU876B9SN ir Bosch WAT323B8SN? Ar už panašią suma galima kažką geriau? Iš to ką perskaičiau tai džiovykla dar pakenciama:) o va skalbimo mašina, apart to kad Vokiška  nelabai kuo pasižymi. Mes plansetemis ir telefonais jų valdyt nesiruošiam :))) bet norisi, kad jų valdymas ir priežiūra, naudojimas nereikalautu labai daug pastangų. 

Atsakyti
QUOTE(Balta siena @ 2020 05 11, 23:29)
Labas vakaras, ar šitas derinys yra geras <span>Bosch WTU876B9SN ir Bosch WAT323B8SN? Ar už panašią suma galima kažką geriau? Iš to ką perskaičiau tai džiovykla dar pakenciama:) o va skalbimo mašina, apart to kad Vokiška  nelabai kuo pasižymi. Mes plansetemis ir telefonais jų valdyt nesiruošiam smile.gif)) bet norisi, kad jų valdymas ir priežiūra, naudojimas nereikalautu labai daug pastangų. 
Tai ir nereikalaus daug pastangų. Ko Jūs dar norite iš skalbyklės?
Galite pažiūrėti Siemens WM14W59A - ypač taupus modelis.
Atsakyti

Sveki,

 

nervina mane jau skalbimo mašinos paieškos, kol kas apsistojom ties Bosch firma. Ar ji tikrai patikima? skaiciau, kad surenkamos Kinijoje...gal galit patart kuri modeli geriau imt WAWH26B9SN ar WAT2869BSN ? 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giliuke188: 14 gegužės 2020 - 13:43