Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbyklės - 16

Imant paminėtus 7-800€, ką geriausio galima kainos /kokybės atžvilgiu iš bosch tuomet gaut?

Atsakyti
QUOTE(iso @ 2020 09 30, 12:13)
Imant paminėtus 7-800€, ką geriausio galima kainos /kokybės atžvilgiu iš bosch tuomet gaut?
Sunku pasakyti - keičiasi modeliai - senų daugelio nebeliko, naujų dar daug nėra.
Atsakyti

Reikia skalbyklės-džiovyklės 2in1. Vietos visiškai nėra, tai apie atskirus prietaisus nesvarstau.

Senuose postuose buvo gerų atsiliepimų apie AEG L99691HWD. Bet kaip suprantu tai jau gan senas modelis. Koks būtų jo naujas atitikmuo? AEG L9WBC61B ?   Verta ką nors kitą svarstyti jei biudžetas ~1200?
Kaip šifruojasi tie AEG modelių pavadinimai?  Kuo L9WBC skiriasi nuo L9WBA, arba ta paskutinė raidė? Žiūrint aprašymus nematau jokio skirtumo.

Atsakyti
L9WBC61B
Atsakyti
Sveiki,

Klausimėlis labiau diskusijoms - pirkti gerą skalbimo mašiną (daugiau funkcijų, daugiau "navarotų") arba pulti į mados šauksmą - 2in1 skalbimo mašina+džiovyklė?

Atskirų prietaisų nėra kur statyti, gyvename name, tai džiovinimas man nėra "galvos skausmas" - nebent džiovyklė daro kažką super duper su rūbais ko dar nežinau?

Biudžetas 1000/1200 eu.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pa2shka @ 2020 10 05, 12:27)
Klausimėlis labiau diskusijoms - pirkti gerą skalbimo mašiną (daugiau funkcijų, daugiau "navarotų") arba pulti į mados šauksmą - 2in1 skalbimo mašina+džiovyklė?
2in1 AEG ar Electrolux su šilumos siurbliu.
Atsakyti
QUOTE(Pa2shka @ 2020 10 05, 12:27)
Sveiki,

Klausimėlis labiau diskusijoms - pirkti gerą skalbimo mašiną (daugiau funkcijų, daugiau "navarotų") arba pulti į mados šauksmą - 2in1 skalbimo mašina+džiovyklė?

Atskirų prietaisų nėra kur statyti, gyvename name, tai džiovinimas man nėra "galvos skausmas" - nebent džiovyklė daro kažką super duper su rūbais ko dar nežinau?

Biudžetas 1000/1200 eu.

4u.gif

Esam tureje su dziovykle, tai man visai nepatiko, Na technologijos gereja, tai gal kazkas siandiena jau geriau. Bet budavo taip, kad isskalbi, paskui, kad isdziovintu turi palikti gal maziau, nei trecdali skalbiniu, kur ten dziovindavo dziovindavo valanda gal ir ilgiau, daug elektros, o realiai naudos mazai, jei jau pirkti tai tam pritaikyta dziovykle, manau.
Bendrai pastebejau, kad tie keli in 1 daznai buna prasti daiktai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 05 spalio 2020 - 13:25

Sveiki, padėkit išsirinkti skalbimo mašiną. Nusižiūrėjau šias: WAT323L7SN ir WAT323B8SN, tik nelabai gaudausi kuom skiriasi, kuri verta labiau dėmesio? Ar abi rinktos Vokietijoj?

Atsakyti
Ir aš dar vis blaškausi tarp skalbyklių-džiovyklių ax.gif Jau kaip ir nuspręndėm rinktis 8 klasės AEG, bet prieš kelias dienas visai netyčia nugirdau senukų konsultantę kansultuojant galimą pirkėją biggrin.gif Na ir vėl susimąsčiau. Pasak jos, po kiekvieno skalbimo ir džiovinimo reikia tuščią mašiną nustatyti trumpam skalbimui rolleyes.gif Ale, kad pūkai iš būgno išsivalytų blink.gif BŪTINAI Nebent tai mašina su pūkų filtru. Bet kažkaip gaila to tūkstantuko blush2.gif
Atsakyti

Sveiki, 

Sugedo mano skalbimo masina, dabar iskilo klausimas, turiu bosch dziovykle, ar jos atsisakyti ir pirkti du viename ar palikti dziovykle ir pirkti skalbimo masina.

jeigu renkantis tik skalbimo masina, ka rekomenduotumet is bosch? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linulka: 09 spalio 2020 - 13:53
Sveiki,

Reikia naujos skalbyklės. Žiūriu šias AEG L9FBB49B ir AEG L9FEC49S? Kuri geriau? O gal kažką kitą verta pažiūrėti su tokiom pat funkcijom?
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2020 10 21, 14:30)
Sveiki, Reikia naujos skalbyklės. Žiūriu šias AEG L9FBB49B ir AEG L9FEC49S? Kuri geriau? O gal kažką kitą verta pažiūrėti su tokiom pat funkcijom?
Jei svarbu dėmių programos ir vidaus apšvietimas, tada L9FBB49B. Nors už tiek pinigų išeina vokiškas Bosch WAX32MA9SN.
Atsakyti