Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbyklės - 16

QUOTE(Sturmanas @ 2021 04 19, 21:29)
<p>Renkuosi nauja skalbimo masina, prioritetas kuo tylesnė ir 9 kg, pakrauna iš priekio. Biudžetas 600-700e. Kiek badžiau žiūrėti tai tik Bosch ir AEG kažko tinkamo turi, bet aeg modelius kiek randu visi skalbimo db 50/75/77, o bosch 47/48/72/71. Tarp Bosch modeliai atrodo panašus, tik nelabai randu kuo skiriasi ir įdomu kuri geresnė? pagaminimo šalis gal galima nustatyti? modeliai tarp kuriu renkuosi</p>
<p> </p>
<div>Bosch WAU28SB9SN</div>
<div>Bosch WAU28PS9SN</div>
<div>Bosch WAU24S9ASN</div>
<div>BoschWAU28Q00PL</div>
<p> </p>
<div>Siemens WM14US70EX</div>
<p> </p>

Jei vokiška - ant skalbyklės skydelio rasite "Made in Germany". Bet su automatiniu dozavimu vokiška už 700€ neišeina.
Atsakyti
Domina rimta skalbimo mašina. Miele arba Bosch. 8-9-10 kg, paprasta pastatoma, durelės iš šono. Noriu I-dos sistemos, kad galėčiau skalbti ir pvz. 4 kg, kad mašina tada naudotų tiek vandens ir tiek skalbiklio, kiek reikia tokiam kiekiui. Ekonomiškumas, tylumas ir, kad ilgai ir gerai dirbtų mano namuose. smile.gif

Jei yra garų funkciją, ką ji daro? Išskalbi darbužius, tada juos išsuka, nelieka drėgmės ir tada pagarina juos? Ar čia galima dėti drabužius, kad pvz. juos tik pragarintų?

Matau yra skalbyklių Bosch gamintų Vokietijoje, gamintų Ispanijoje. Kaina jų gerokai skiriasi. Garantija 24 mėn. Kuo jos tokios geresnės gamintos Vokietijoje, nei Ispanijoje? Ar visoms joms galima prasitęsti garantiją? Kiek tai maždaug kainuoja?


Galvoju ir apie Bosch džiovyklę.


Jeigu kas duosite kokių patarimų, būsiu dėkinga. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 06 gegužės 2021 - 15:03

Sveiki! Nusibaigė mūsų senutė Electrolux skalbyklė, ieškau naujos. Bus naudojama su džiovykle Bosch WTW855R9SN, tad atkrenta garų funkcijos poreikis. Norėčiau, kad skalbtų (Electroluxas paskutiniu metu šlapino ir purvino tik), tobulai skamba skalbiklio dozatorius (su ta sąlyga, kad galėčiau pilti savo mėgiamą ploviklį, ne kokį specialų), būgno apšvietimas nebūtinas. Išmatavimai neriboja, Kaina neriboja. Gal galėtumėte patarti? Kaip veikia ir ar veikia skalbiklio dozavimo sistemos?

Atsakyti

Visgi apsisprendžiau, kad tikrai noriu skalbiklio dozavimo, Miele variantą atmečiau dėl to, kad jų dozavimo sistema veikia tik su jų siūlomais skalbikliais, aš noriu naudoti savo mėgstamus. Lieku prie Bosch skalbyklės 8 arba professional serijos. Speedy, gal galėtumėte padėti atsirinkti, kokie skirtumai tarp šių modelių? Man jie atrodo visiškai vienodi :unsure: . Gal turite pasiūlyti savo nuomone kažką geresnio nei mano "išfiltruoti" modeliai?

WAXH2E0LSN

WAXH2KOLSN

WAXH2KM0SN

WAXH2KB0SN

Atsakyti

Sveiki.

Renku tėvams skalbyklę. Didelė (gili) netinka, nes durų anga tik 58cm (iškėlus duris)

Kiek perskaičiau forumą, tai išsirinkau Electrolux EW8F228S 

Na ir kaina apie 400eur, kas labai tenkina

Prašom patarti kas nusimano ar geras toks pasirinkimas ar kažką kitką už panašią kaina galima paimti?

Atsakyti

Sveiki, ieškau skalbyklės + džiovyklės 2in1, problema, kad reiks pragrūsti pro duris, kurios 58cm. Gal ką rekomenduotumėt? Kaina iki 1000eur.

Atsakyti

Sveiki, ieškau skalbyklės + džiovyklės 2in1, problema, kad reiks pragrūsti pro duris, kurios 58cm. Gal ką rekomenduotumėt? Kaina iki 1000eur.

Atsakyti