Įkraunama...
Įkraunama...

~~ Mūsų katytės ir katinėliai ~~

QUOTE(busycat @ 2016 10 20, 14:49)
Vakare tevus parodysiu, ba tik su mobilka esu

Va gavai prirūkyt iškart foto bus, bo tai maivosi kaip nuoga į dilgėles
Atsakyti
QUOTE(Apus @ 2016 10 20, 15:02)
Va gavai prirūkyt iškart foto bus, bo tai maivosi kaip nuoga į dilgėles


Apus, pasikeite staiga mano dislokacijos vieta. Todel maivyk nesimaives, esu tik su mobilka ir yra kaip yra
Atsakyti

o dar klausimėlis. Merginos gal kuri dirbat prekyboje ir prieinate prie lizingo pildymo online? Jei taip gal kuri galite jų online konsultantų paklausti kaip būtų tokioje situacijoje: Prieš mėnesį reorganizuota įmonė, apsijungė dvi įmonės ir darbdavio įmonės kodas pasikeitė, tai tikrinant sistema atmes lizingavimą automatiškai, nes sodra rodys kaip naują darbą. Ar pateikus dokumentą apie įmonės reorganizavimą, eitų lizinguotis? 
Situacija, kad MB parduos mano fotiką, o naujas kurį nusižiūrėjau kainuos brungiai, tai lizingas tik tetinka.

Atsakyti

Sveikutės   :4u: 

Busy, kaip džiaugiuosi tavo apsisprendimu  :clap:  vyras pritars, pamatysi. 

Nikita pietums  :wub: 

Tytės profilis išryškina žandikaulių santykį. Yra du išskirtiniai "stalčių" tipai- kai prilyja (apatinis žandikaulis didelis, lyginant su viršum, vadinama progenija) ir kai pritaško (viršutinis žandikaulis didelis, lyginant su apačia, vadinama prognatija). Tytės pirmas variantas. Man labai jai tinka- suteikia snukučiui išskirtinumo.  :wub: 

ec0941d29f5d.jpg

Atsakyti

Nulėkiau į savo profilį amžiaus pasitikrint. Nu 40. Po kelių savaičių pasikeis. Bet nenervina manęs tie skaičiukai. Visi tie metai man per daug brangūs, kad bent vienus kam nors atiduoti norėčiau.  :hihihi:  ir raukšlės man reikalingos- vaikus gimdžiau, darbus dirbau, gyvenimo dilemas sprendžiau, juokiausi iki ašarų, vaipiausi iš likimo dramų... nieko nemainyčiau į lygų, bet be patirties kūną, tesimato, kad ne veltui gyvenu.  :bigsmile:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 20 spalio 2016 - 14:43

 

Tytės profilis išryškina žandikaulių santykį. Yra du išskirtiniai "stalčių" tipai- kai prilyja (apatinis žandikaulis didelis, lyginant su viršum, vadinama progenija) ir kai pritaško (viršutinis žandikaulis didelis, lyginant su apačia, vadinama prognatija). Tytės pirmas variantas. Man labai jai tinka- suteikia snukučiui išskirtinumo.  :wub:

Tytės ir sąkandis nėra taisyklingas, apatiniai dantukai per kokį 1 mm ant viršutinių. Parodoje teisėjams jis nesutrukdė jai duoti įvertinimo, bet gi žmogui visada norisi tobulumo. :ax:  Užtat ji yra tokia, kokia ji yra: plėšraus liūtiško snukio. :)

O aš pati priklausau tai kategorijai, kuriems "pritaško". :D 

Kokia rudeninė Čija :wub:

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 10 20, 14:23)
Manau, Dudu stengiasi pasidaryti jaukesnę aplinką. Na, ir šiaip neišnaikinsi iš vazono kvapo iki galo, tai gavosi tiesiog dar vienas tualetas  hmm.gif

Gerais būdais ji tą aplinką "jaukina" biggrin.gif Galvojau pasakyt, kad vazoną gal kur paslėpt, bet jei pradės "jaukint" kažką kitą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2016 10 20, 15:44)
Tytės ir sąkandis nėra taisyklingas


Pamaciusi Tytes stalciu, butent apie sakandi ir norejau paklausti. Bet nusprendziau patyleti, kad neatrodyciau priekabi. O kiek kartu dalyvavo Tyte parodoje, nes is savo parodines patirties zinau, kad tai kas tinka vienam, gali netikti kitam. Ir netaisyklingas sakandis kita karta gali sutrugdyti

Aciu visom uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 20 spalio 2016 - 15:42

Gerais būdais ji tą aplinką "jaukina" biggrin.gifGalvojau pasakyt, kad vazoną gal kur paslėpt, bet jei pradės "jaukint" kažką kitą unsure.gif

 

Na, katinams būdas atrodo geras  :rolleyes:  Rut sakė, kad nemažai prieglaudos naujokų patekę į narvuką prisisioja į guolį, nors tualetu irgi naudojasi...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 20 spalio 2016 - 15:09

Gerais būdais ji tą aplinką "jaukina" biggrin.gifGalvojau pasakyt, kad vazoną gal kur paslėpt, bet jei pradės "jaukint" kažką kitą unsure.gif

vargiai paslėpsiu, jo nuo žemės neatkeliu  :D ten gal 80-100cm vazono diametras, koks 60cm aukštis ir juka apie 2,5-3 metrus aukščio  :D 

Atsakyti
QUOTE(Šponkiukas @ 2016 10 20, 16:25)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gielux" data-cid="71140269" data-time="1476968799"><div><p>Gerais būdais ji tą aplinką "jaukina" user posted imageGalvojau pasakyt, kad vazoną gal kur paslėpt, bet jei pradės "jaukint" kažką kitą user posted image</p></div></blockquote><p>vargiai paslėpsiu, jo nuo žemės neatkeliu  biggrin.gif ten gal 80-100cm vazono diametras, koks 60cm aukštis ir juka apie 2,5-3 metrus aukščio  biggrin.gif </p>


Labai patogus platus tualetas, po palme biggrin.gif
Atsakyti

Šponkiuk, užklok folija tuos akmenukus vzone

Atsakyti