Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja forumo versija

Asmens duomenų apsauga.

Prašau panaikinti ( išregistruoti/ištrinti) mano anketą šiame forume ir ištrinti visas žinutes.

Atsakyti

O siaube, galvojau siaip forume mazai zmoniu, bet net moderatoriai tvarkos cia nedaro... Kaip gaila.. toks saunus forumas buvo. (apie naujaja versija nekalbu, ji tragiska).

Atsakyti

O siaube, galvojau siaip forume mazai zmoniu, bet net moderatoriai tvarkos cia nedaro... Kaip gaila.. toks saunus forumas buvo. (apie naujaja versija nekalbu, ji tragiska).

Joooo forumas paliktas likimo valiai.Sugadino viską ir išėjo. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo office: 20 rugsėjo 2018 - 13:49

Jau du metus žmonės negali išsiregistruoti iš forumo! RIMTAI?!!

Naujų narių nepriimate irgi du metus?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpulpulka: 13 spalio 2018 - 17:07

Kesta labai, prekyba reklamomis siame puslapyje uzsiimama, bet deja daugiau niekko.

Gal forumas parduodamas? Tikrai bus norinciu atgaivinti si foruma. 

Atsakyti
QUOTE(Shindi% @ 2018 09 19, 16:04)
<p>O siaube, galvojau siaip forume mazai zmoniu, bet net moderatoriai tvarkos cia nedaro... Kaip gaila.. toks saunus forumas buvo. (apie naujaja versija nekalbu, ji tragiska).</p>


naujas forumas ir man nepatinka
Prisijungiau po ilgo laiko, iškart įsijungiau seną versiją, bet visiškai mirus SM unsure.gif labai gaila verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buriuke: 18 spalio 2018 - 23:02

Prasau panaikinti ( isregistruoti/istrinti) mano anketa siame forume ir ištrinti visas žinutes ir temas.

Atsakyti

Slaptažodžio priminimo funkcija neveikia jau mažiausiai metus laiko.

Kada sutvarkysite?

Atsakyti
Prasau panaikinti ( isregistruoti/istrinti) mano anketa siame forume ir ištrinti visas žinutes ir temas.
Prašau jau aštunti metai. Ir nieko. Žmonės, per prievartą laikydami ale narius forumo neatgaivinsite. Graudu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nusisypsok: 30 sausio 2020 - 12:22

Prašau ištrinti mano anketą ir visas rašytas žinutes

Atsakyti
Prasau panaikinti ( isregistruoti/istrinti) mano anketa siame forume.
Atsakyti
Laba diena, 

Prasau istrinti mano anketa supermama.lt forume, 
nare - memele ; priežastis- nesinaudoju forumu;


Atsakyti