Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės 19

Atsiprašau, kažkaip galvojau buitinei technikai benda tema :unsure: Siemens liuks, bet man reikia skydelio išorėje :)

Atsakyti
QUOTE(mole @ 2019 07 22, 14:50)
Siemens liuks, bet man reikia skydelio išorėje

Labai siauras pasirinkimas tokių tai tik AEG FEE63400PM arba SPI66TS00E
Atsakyti

Indaplovė AEG FSB51400Z įmontuojama ar Electrolux ESL4655RO helpppp

Atsakyti
QUOTE(mavia @ 2019 07 24, 13:57)
<p>Indaplovė AEG FSB51400Z įmontuojama ar Electrolux ESL4655RO helpppp</p>

o gal Vokietijoje pagamintą modelį su trim plovimo stalčiais SIEMENS SR635X01ME
Atsakyti

Bet ji pati neatsidarys...as noriu kad pati atsidarytu pabaigus plauti:)

Tai jei is situ varianyu tai kuri???

Atsakyti
QUOTE(mavia @ 2019 07 24, 14:57)
<p>Indaplovė AEG FSB51400Z įmontuojama ar Electrolux ESL4655RO helpppp</p>

Čia nei klausimų nekyla - Electrolux ESL4655RO.
Atsakyti
QUOTE(mavia @ 2019 07 24, 15:43)
<p>Bet ji pati neatsidarys...as noriu kad pati atsidarytu pabaigus plauti:)</p><p>Tai jei is situ varianyu tai kuri???</p>

Jai tik tokio privalumo reikia tada Electrolux ESL4655RO ax.gif
Atsakyti

Sveiki. Esam nužiūrėję Siemens SN636X03ME.Prisiklausėm įvairių komentarų. kokių minusų yra?

Atsakyti
QUOTE(krissis @ 2019 07 30, 09:43)
<p>Sveiki. Esam nužiūrėję Siemens SN636X03ME.Prisiklausėm įvairių komentarų. kokių minusų yra?</p>

Snalsu sužinoti kokių komentarų išgirdote? Matyt kas turi pardavime tai jas giria o kas neturi tai pekia ax.gif Atvirai pasakius modelis vertas kiekvieno dėmesio kaina nedidelė kokybė Vokiška
Atsakyti

Man svarbiausia kad išplautų indus. tai rekomendavo šią. O kas ją matė realiai sakė sunkiai valdoma, apie nieką nepraneša displėjaus nėra.ką kada kur supilt. kiek laiko liko. manau tokie nereikšmingi man.o kitam labai svarbūs 

Atsakyti
QUOTE(krissis @ 2019 07 30, 11:43)
<p>Man svarbiausia kad išplautų indus. tai rekomendavo šią. O kas ją matė realiai sakė sunkiai valdoma, apie nieką nepraneša displėjaus nėra.ką kada kur supilt. kiek laiko liko. manau tokie nereikšmingi man.o kitam labai svarbūs </p><p></p>

Jie matyt nieko nematė...nes informacija visai ne tikslinga ....Iš foto matysite kad turl valdyma viršuje su nedideliu ekranėlių kuriame pasibaigus druskai ar blizgikliui gausite info kad reikia papildyti.Apačioje yra InfoLight mėlynas šviesos signalas ant grindų veikiant indaplovei,pasibaigus ši šviesa užgesta +yra garsinis signalas kuri galite įjungti arba išjungti
https://www.siemens-...eler/SN636X03ME
Atsakyti
QUOTE(krissis @ 2019 07 30, 12:43)
O kas ją matė realiai sakė sunkiai valdoma, ...

Jei žmogus apart arkliu kinkyto vežimo daugiau nieko nevaldęs ... tai gali būti nelengva.
Atsakyti