Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės 19

QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2019 11 18, 12:23)
Apie kristolinius indus toje nuorodohe nerasoma, o stiklui tai taip, viskas teisingai rasoma. Buvau radusi indaplove su specialia programa kristolui, ...
Turint tikrą krištolą (ypač švino) nerizikuočiau kad ir ką ten indaplovė žada biggrin.gif
Atsakyti

Aciu kikker, nezinojau, kad juos galima pirkt atskirai :) Bet siaip pritariu speedy, kristolo indaplovej geriau neplaut :) Taciau taurem is stiklo su ilgom kojelem visai patogu turetu but :)

Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2019 11 18, 22:58)
<p>Aciu kikker, nezinojau, kad juos galima pirkt atskirai smile.gif Bet siaip pritariu speedy, kristolo indaplovej geriau neplaut smile.gif Taciau taurem is stiklo su ilgom kojelem visai patogu turetu but smile.gif
</p>

Esu viena karta plovusi indaplovė ir krikštolą tik joje nebuvo kitų indu išskirus taures,stiklinės puodeliai...žodių nebuvo lėkščiu ir puodų.
Atsakyti
Prašau rekomenduokit 45cm kuo tylesnę įmontuojamą indaplovę (apskritai, kiek dB skaitos jau tyli?). Neturėję mes indaplovės, įtariu, kad iš 45cm pasirinkimo nėra baisiai didelio. O ir nežinau, į ką daugiau būtina kreipti dėmesį. Welcome visi patarimai smile.gif Norėtume tilpt į 500 eur.
Iš anksto ačiū.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2019 11 19, 15:03)
Prašau rekomenduokit 45cm kuo tylesnę įmontuojamą indaplovę (apskritai, kiek dB skaitos jau tyli?). Neturėję mes indaplovės, įtariu, kad iš 45cm pasirinkimo nėra baisiai didelio. O ir nežinau, į ką daugiau būtina kreipti dėmesį. Welcome visi patarimai smile.gif Norėtume tilpt į 500 eur.
Iš anksto ačiū.

520 eur ir superinis modelikas
https://www.bosch-ho...oves/SPV66TX01E
Atsakyti

Esu viena karta plovusi indaplovė ir krikštolą tik joje nebuvo kitų indu išskirus taures,stiklinės puodeliai...žodių nebuvo lėkščiu ir puodų.

 o kodel plovet tik 1 karta ? :)  Nepasiteisino ?

Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2019 11 19, 16:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Kikker" data-cid="72547266" data-time="1574152271"><div><p>Esu viena karta plovusi indaplovė ir krikštolą tik joje nebuvo kitų indu išskirus taures,stiklinės puodeliai...žodių nebuvo lėkščiu ir puodų.</p></div></blockquote><p> o kodel plovet tik 1 karta ? smile.gif  Nepasiteisino ?
</p>

Aš kažkaip iš jų nelabai mėgstu gurkšnoti gėrimų man daugiau patinka didelės taurės....kaip sakoma mažam žmogui patinka didelį daiktai:) bet geriau saugoti kokybiškas stiklo taures ir krikštolą ir neplauti jo indaplovėje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 19 lapkričio 2019 - 16:47

Ir as taip manau :) Aciu :)

Atsakyti

sveiki,reikia pigios,bet kiek imanoma geresnes indaploves i nuomuojama buta,spinteles plotas 56 cm taigi labai gaila netelpa 60 cm teks tenkintis 45cm (labai gaila) aukstis max 82 gylis tik iki 55cm ka rekomenduotumet apie 250-300e kadangi nuomuojamas bustas investuot daug nesinori?Ar nusipirkt tokia https://www.topocent...MhoC00EQAvD_BwE,plotis tiktu idealiai tik tiek kad 4 asmenim gal mazoka,ir uz tokia kaina neaisku kokia plovimo kokybe,gal kas susidure su ja?

Atsakyti
Sveiki. Turiu problemą, indaplovė pradėjo nelabai švariai plauti indus. Ką dar galiu išvalyti ar išmėginti? Filtrą valiau, indaplovę ploviau, ploviklius mėginau ir skystus ir tabletėmis.
Be to po plovimo indai vidada būna ne drėgni, o šlapi.
Atsakyti
QUOTE(finy @ 2019 11 24, 23:57)
Sveiki. Turiu problemą, indaplovė pradėjo nelabai švariai plauti indus. Ką dar galiu išvalyti ar išmėginti? Filtrą valiau, indaplovę ploviau, ploviklius mėginau ir skystus ir tabletėmis.
Be to po plovimo indai vidada būna ne drėgni, o šlapi.

Kvieskite meistrą - arba rimtai kažkas užsikišo, arba numirė kaitinimo elementas.
Atsakyti

Sveiki, kaip suprantu geras modelis yra sn636x03me.Seniau buvom nusiziureja Sn677x02te bet lyg negamina.Kadangi tai pirma indaplove 60cm,ne ikea baldai,spintele su rankenele, tai nezinau ko labai reik,noreciau 3stalciu,kad galeciau ideti didesnio aukscio puodus,vazas,kad atsidarytu pati,gal gerai butu kad ir laika rodytu kiek liko,ar tai nera svarbi funkcija?dar ar buna kazkokia greita,ekonomiska programa?Labai kazkokiu pribumbasu kad reguliuot su tel tai nereik :) suma apie 600€.Aciu

Atsakyti