Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis 100+8

Parašiau vakar du atvirukus, ir dar vieną adresą išsitraukiau - siųsiu jau kalėdinį, su seniu bemegeniu, nes pageidauja besmegenių yahoo.gif . Taip smagu, norėčiau jau vien žieminius- kalėdinius siųsti biggrin.gif . O dar radijas tarška apie šiandien išleidžiamus kalėdinius pašto ženklus, už lango sniegas, paukščiukai lesykloje duodasi wub.gif .
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
prastai biggrin.gif, vaizdai gražus, bet nominaliai ne į temą visai tongue.gif

o čia mano vakarykštės smile.gif

Niznij Novgorodas, graži, kokybiška atvirutė, išsamus aprašymas nuo ko prasidejo miestas, vienas minusėlis, pusė A4 formato smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


Prancuzija, kažkur prie lamanšo sasiaurio, kas pavaizduota neaišku biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Įdomu jei šiandien išleidžia, kada gaus tuos pašto ženklus kaimų paštai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 12 lapkričio 2016 - 10:48
QUOTE(Lyžuka @ 2016 11 11, 21:04)
Kas autorius pirmojo?

Anastasia Stolbova 4u.gif
Atsakyti

Na kodel nominalai ne i tema :)  Suktis reikia , aisku is to 0,81 jau nieko neisspausi , o va po 0.39 galima suklijuot du , galima 0.39+0.29+0.03= 0.71 . As kartais labai megstu taip padeliot. O va pas mus kioskeli maciau dar senu kalediniu turi , reikes nusipirkt va du skirtingus galesiu sulipdyt.

 I Australija siunciau issaugota maxicarda , berods 1984 metu ir koks liudesys , kai vakar uzregistravo ir parase, kad gavo suslapusi :cry2:  Nors ziuriu gavejas idejo savo skana tai lyg dar ner labai blogai , nebent gal susiliejo kas parasyta

    https://www.postcros...cards/LT-530003

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avonuke: 12 lapkričio 2016 - 14:10
būtų pas mus 0,39 vertės ženkliukas iš laimės apsiverkčiau biggrin.gif
o dabar tik... arba vietiniai po 0,73 ct, arba skirti užsieniui po 1,25 ... ir paprasti su dideliu skaičiu po 10, 5, 3 ir 2 ct... aišku galima ieškot nusipirkti dar galiojančių mažesnių verčių ... tik, paštas jais nebeprekiauja, o tarp perpardavinėtojų jų kaina neatitinka nominalo vertės labai jau į didžiają pusę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tik as @ 2016 11 12, 15:03)

tai va kokie skirtingi norai tongue.gif

man permokėt 1 ct yra bais tragedija biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , o kelis klijuot kažkaip netraukia irgi , geriausia kai po viena galima bigsmile.gif , o pernai metu su kaledom ir aš mačiau pašte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 11 12, 15:48)
tai va kokie skirtingi norai tongue.gif

man permokėt 1 ct yra bais tragedija  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif , o kelis klijuot kažkaip netraukia irgi  , geriausia kai po viena galima  bigsmile.gif , o pernai metu su kaledom ir aš mačiau pašte  mirksiukas.gif

tai aš ir nepermokėčiau, tik vietoj 5 ženkliukų po 10 ct ir 1 ženkliuko po 2 ct, galėčiau klijuot du gražius pašto ženklus ir tik 2 su dideliu skaičiu biggrin.gif pas mus vietinių pašto ženklų yra didelis pasirinkimas, o į užsienį arba su karaliaus galva, arba su 5 šalies simboliais biggrin.gif kalėdiniai pas mus pasirodys lapkričio 24 d ir galios iki kažkurios sausio biggrin.gif senų seniai nebėra prekyboj, nes jie negalioja ne švenčių metu biggrin.gif
Atsakyti
Tik as prie kokiu gražių skaičiu arteji mirksiukas.gif
Atsakyti
Rašineju atvirutes ir vel vienas pakliuvo su ypatingesniais norais, apart visa kito nori kokios nors senovines rusu dailes, nu kaip žmogui nesiust jei lyg tyč turiu senoviniu rusų miniatūru rinkinuką bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 11 12, 10:19)
prastai biggrin.gif, vaizdai gražus, bet nominaliai ne į temą visai  tongue.gif

Įdomu jei šiandien išleidžia, kada gaus tuos pašto ženklus kaimų paštai?

Aš gavau šiandienn savo miesto pašte bigsmile.gif . Negaliu patikėti. Tik po vieną(nebuvo viršininkės, kuri juos valdo biggrin.gif ), bet kaip smagu. Gražūs.

QUOTE(Lyžuka @ 2016 11 12, 16:48)
tai va kokie skirtingi norai tongue.gif

man permokėt 1 ct yra bais tragedija  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif , o kelis klijuot kažkaip netraukia irgi  , geriausia kai po viena galima  bigsmile.gif , o pernai metu su kaledom ir aš mačiau pašte  mirksiukas.gif

Eik tik, juokauji, aš ir 0,87 siunčiu, jei nori traukinių, tiltų ar didelių medžių
O kelis klijuoti daug geriau, nes sutvirtina atviruką.
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2016 11 12, 22:17)
Aš gavau šiandienn savo miesto pašte bigsmile.gif . Negaliu patikėti. Tik po vieną(nebuvo viršininkės, kuri juos valdo biggrin.gif ), bet kaip smagu. Gražūs.
Eik tik, juokauji, aš ir 0,87 siunčiu, jei nori traukinių, tiltų ar didelių medžių
O kelis klijuoti daug geriau, nes sutvirtina atviruką.

Čia pagal atviruko norus parenki ir pašto ženklus ar būna atskirai pašto ženklų nori kokių tai?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 11 12, 22:38)
Čia pagal atviruko norus parenki ir pašto ženklus ar būna atskirai pašto ženklų nori kokių tai?

Pagal atviruko norus. Jei gyvūnų, tai yra ūdra su audine, jei meno ar juoda-balta - tai yra grafka ir Mačiūnas, jei maisto ar augalų, ar paveldo - agurkai, jei nac. rūbų- tai etnografinių regionų rūbų motyvai, jei vėliavų ar pinigų- atitinkamai yra jau ne vienas ženklas, jei mėgsta arklius - olimpiadinis, jei plaukimą- antras olimpiadinis, traukiniai ir tiltai- su Kretingos geležinkelio tiltu, jei medikas- su širdies operacija smile.gif . Ir t.t. ir pan biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 12 lapkričio 2016 - 22:47