Įkraunama...
Įkraunama...

Klasika ir provansas

pradeda jau ir pas mane rysketi busimuju namu vaizdai. pradejo gipsa klijuoti. keikesi meistre, bet rezultatas puikus gaunasi. kodel fb grupes nekuriat? ten nuotraukas galima butu momentaliai sukelt
Atsakyti

kodel meistre keikesi? ant kokio pavirsiaus klijuojat? tinkuotu sienu ar GK plokstes?

Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 12 12, 21:49)
<p>kodel meistre keikesi? ant kokio pavirsiaus klijuojat? tinkuotu sienu ar GK plokstes?
</p>

persistengiau su perteikimu smile.gif nesikeikia mano meistre smile.gif tiesiog nera jie idealus, tai ir pripjaut, ir glaistyt, ir sveist reikia. ir iki galo, kol nenudaze, taip ir nebuvo aiskus galutinis rezultatas. maciau, kad ji pergyveno, kad nebus gerai. nuo poliuretaniniu skiriasi gerokai, mano poliuretaniniai visgi kitaip atrodo. meistre ta pati sako. ji pas mane ir tuos klijavo.
klijuoja ant karta dazyto pavirsiaus. bus ir tinkuotos sienos, bus kur ir ant gipso kartono klijuos, nes yra padarytos "kaktos" uzuolaidoms ir virs nisos spintai.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2016 12 12, 13:25)

Beje, miegamojo apšvietimas ir pas mus labai panašus buvo suplanuotas ir laidai išvesti, tik per absoliučiai absurdišką neapsižiūrėjimą jungiklis toms kabančioms lemputėms buvo padarytas bendras ir ne greta spintelių, o šalia centrinio apšvietimo - tokiu būdu ir jų funkcija tapo neišnaudojama parogiai, teko keisti į stalines lempas.</p>



keiskit alektriką biggrin.gif Šiais laikais jungikliai būna ir belaidžiai ir klijuoti galima juos nors ir po lova. Yra ten tikriausiai niuansų, bet žodžiu galima. Jeigu labai labai reikia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2016 12 13, 00:49)
persistengiau su perteikimu smile.gif nesikeikia mano meistre smile.gif tiesiog nera jie idealus, tai ir pripjaut, ir glaistyt, ir sveist reikia. ir iki galo, kol nenudaze, taip ir nebuvo aiskus galutinis rezultatas. maciau, kad ji pergyveno, kad nebus gerai. nuo poliuretaniniu skiriasi gerokai, mano poliuretaniniai visgi kitaip atrodo. meistre ta pati sako. ji pas mane ir tuos klijavo.
klijuoja ant karta dazyto pavirsiaus. bus ir tinkuotos sienos, bus kur ir ant gipso kartono klijuos, nes yra padarytos "kaktos" uzuolaidoms ir virs nisos spintai.


o su kuo klijuoja? man čia prireikė poliuretaninius grožius irgi prisiklijuot tai net pasimečiau. Prišiurpino mane, kad ne su bele kuo priklijuosi, nes tipo tirpsta tas poliuretanas nuo kai kurių klijų. Tai va ir paklausiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 12 13, 09:34)
keiskit alektriką  biggrin.gif  Šiais laikais jungikliai būna ir belaidžiai ir klijuoti galima juos nors ir po lova. Yra ten tikriausiai niuansų, bet žodžiu galima. Jeigu labai labai reikia  4u.gif
Papildyta:
o su kuo klijuoja? man čia prireikė poliuretaninius grožius irgi prisiklijuot tai net pasimečiau. Prišiurpino mane, kad ne su bele kuo priklijuosi, nes tipo tirpsta tas poliuretanas nuo kai kurių klijų. Tai va ir paklausiau  4u.gif

tai va, atsakau, kad jau paklausei smile.gif mano apvadai gipsiniai, tai nezinau ar tinka tavo atveju. mazu ir tinka. fotkej matau, kad parasyta
montagefix / tiger/ as/. kiek suprantu, tai kazkokie montaziniai klijai. zinau, kad ir su plyteliu klijais juos klijuoja, bet ten jau ilgiau laikyti reikia. o vozones su jais ir taip daug, tai reikia tokiu, kur greit prikimba. sitie tokie ir yra
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 12 13, 10:13)
tai va, atsakau, kad jau paklausei smile.gif  mano apvadai gipsiniai, tai nezinau ar tinka tavo atveju. mazu ir tinka. fotkej matau, kad parasyta
montagefix / tiger/ as/. kiek suprantu, tai kazkokie montaziniai klijai. zinau, kad ir su plyteliu klijais juos klijuoja, bet ten jau ilgiau laikyti reikia. o vozones su jais ir taip daug, tai reikia tokiu, kur greit prikimba. sitie tokie ir yra

kokioj fotkėj? kur fotkės? kodėl nematau? biggrin.gif

supratau. Montažiniai klijai tiger. Užsirašiau. Jo, man irgi reikia kad greitai, nežadu aš ten pusę dienos prispaudus laikyti. Tai mane ir šiurpino, kad tipo tie kur greitai viską suklijuoja, tai gali tirpdyti. O tirpdyti man nereikia biggrin.gif
Ačiū, imk nors balionėlį 4u.gif
aj, biesai nematė, imk visus tris 4u.gif 4u.gif 4u.gif
geram žmogui negaila mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 12 13, 10:32)
kokioj fotkėj? kur fotkės? kodėl nematau?  biggrin.gif

supratau. Montažiniai klijai tiger. Užsirašiau. Jo, man irgi reikia kad greitai, nežadu aš ten pusę dienos prispaudus laikyti. Tai mane ir šiurpino, kad tipo tie kur greitai viską suklijuoja, tai gali tirpdyti. O tirpdyti man nereikia  biggrin.gif
Ačiū, imk nors balionėlį  4u.gif
aj, biesai nematė, imk visus tris  4u.gif  4u.gif  4u.gif
geram žmogui negaila  mirksiukas.gif

na, info buvo ikainuotas vienu balionu, bet jei jau taip, tai galiu paklaust meistres, kuo ji klijuoja poliuretaninius. tik tau reiks max iki vakaro lukteleti, nes po pietu su ja susimatysiu. jei iki to laiko kitos taves neinformuos.

Atsakyti

 
Perspėsiu dėl viso pikto, kad poliuretaniniai apvadai reaguoja į temperatūros svyravimus ir kuo tie svyravimai didesni, tuo reakcija stipresnė - tai ypač aktualu darant apdailą žiemą negyvenamam ir pastoviai nešildomam name. Mūsų atveju darbininkai išsikūreno svetainėje židinį iki +25 ir išvažiavo. Paspaudė lauke -15, namie židiniui užgesus staiga atvėso ir viso to rezultatas - su visais klijais ir net tinko gabalais atsiraitoję apvadai.... ten kur šilumos ir staigaus atšalimo nebuvo viskas liko kuo puikiausiai.  Dar niuansas, kad klijai poliuretainiams apvadams turi būti elastingi ir leisti "vaikščiojimus".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 13 gruodžio 2016 - 12:22
QUOTE(Cobre @ 2016 12 13, 12:07)
na, info buvo ikainuotas vienu balionu, bet jei jau taip, tai galiu paklaust meistres, kuo ji klijuoja poliuretaninius. tik tau reiks max iki vakaro lukteleti, nes po pietu su ja susimatysiu.  jei iki to laiko kitos taves neinformuos.

oj, aš laiko turiu. Kokią savaitę, jeigu ne daugiau. Čia aš taip po truputi ruošiu save tam darbui.
Jau jeigu ką sužinosi, būtinai parašyk. Būsiu dėkinga.
nu ką aš tau forume dar galiu pasiūlyt apart balionėlio ?... hmm.gif
vėliavą? lithuania.gif nu bet nafig tau vėliava ...
kas dar? va, siunčiu tau Kalėdų Senį 000054.gif mirksiukas.gif maišas didelis, vis kas nors naudingo atsiras
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2016 12 13, 12:19)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="longger" data-cid="71291226" data-time="1481617932"> </blockquote><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="longger" data-cid="71291226" data-time="1481617932">  </blockquote> Perspėsiu dėl viso pikto, kad poliuretaniniai apvadai reaguoja į temperatūros svyravimus ir kuo tie svyravimai didesni, tuo reakcija stipresnė - tai ypač aktualu darant apdailą žiemą negyvenamam ir pastoviai nešildomam name. Mūsų atveju darbininkai išsikūreno svetainėje židinį iki +25 ir išvažiavo. Paspaudė lauke -15, namie židiniui užgesus staiga atvėso ir viso to rezultatas - su visais klijais ir net tinko gabalais atsiraitoję apvadai.... ten kur šilumos ir staigaus atšalimo nebuvo viskas liko kuo puikiausiai.  Dar niuansas, kad klijai poliuretainiams apvadams turi būti elastingi ir leisti "vaikščiojimus".


ačiū labai!
nu čia name noriu grąžintis. Labai tikiuosi ten bus kiek šilčiau, nei kieme. Galgi laikysis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2016 12 13, 12:19)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="longger" data-cid="71291226" data-time="1481617932"> </blockquote><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="longger" data-cid="71291226" data-time="1481617932">  </blockquote> Perspėsiu dėl viso pikto, kad poliuretaniniai apvadai reaguoja į temperatūros svyravimus ir kuo tie svyravimai didesni, tuo reakcija stipresnė - tai ypač aktualu darant apdailą žiemą negyvenamam ir pastoviai nešildomam name. Mūsų atveju darbininkai išsikūreno svetainėje židinį iki +25 ir išvažiavo. Paspaudė lauke -15, namie židiniui užgesus staiga atvėso ir viso to rezultatas - su visais klijais ir net tinko gabalais atsiraitoję apvadai.... ten kur šilumos ir staigaus atšalimo nebuvo viskas liko kuo puikiausiai.  Dar niuansas, kad klijai poliuretainiams apvadams turi būti elastingi ir leisti "vaikščiojimus".

pas mus buvo ir spec klijai ir nebuvo staigiu ir stipsiu temperaturos svyravimu. Ir vaiksto. Ko nedarem, vistiek tarpai atsiranda. Ir jie tokie nemenki, kad nezinau, kokie klijai leistu toki vaikstinejima. galiausiai spjovem ir susigyvenom su tuo. gipsiniai turetu tokiu cirku nekresti. Su meistre kalbejau, tai praktiskai visais atvejais anksciau ar veliau pradeda vaikstineti tas poliuretanas. Sako buna, kad ir pora metu atlaiko, o paskui labas skylutes. As to netaikau visiems gyvenimo atvejams, bet vat tokia mano patirtis ir zinios.
pasakojo, kad vienas dede kreipesi su prasymu, padaryti ka nori, bet, kad pas ji nebebutu tu tarpeliu. bet jie vis atsirasdavo po kiek laiko. galiausiai juos priverze su varztais. tada jie judedami lubu gipsa pradejo tampyti, o tas trukineti. tai daze kazkokiais elastiniais dazais lubas. kol kas sake, kad tylu, ramu. tik neaisku kuriam laikui. Bet sventai tikiu, kad yra tokiu, kurie nesiskundzia ir po keliu metu gyvenimo su poliuretaniniais. Manau, kad ne tik klijai, bet ir menkiausi niuansai tai itakoja. Visgi mano apvadai klijuoti jau praktiskai senu senoveje, gal ir apvadu kokybe jau kitokia pasitaiko, gal ir klijai patobulejo. o ir meistrai ne sventieji, gal kokia naujove praleido.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 12 13, 12:37)
pas mus buvo ir spec klijai ir nebuvo staigiu ir stipsiu temperaturos svyravimu. Ir vaiksto. Ko nedarem, vistiek tarpai atsiranda. Ir jie tokie nemenki, kad nezinau, kokie klijai leistu toki vaikstinejima. galiausiai spjovem ir susigyvenom su tuo. gipsiniai turetu tokiu cirku nekresti. Su meistre kalbejau, tai praktiskai visais atvejais anksciau ar veliau pradeda vaikstineti tas poliuretanas. Sako buna, kad ir pora metu atlaiko, o paskui labas skylutes.  As to netaikau visiems gyvenimo atvejams, bet vat tokia mano patirtis ir zinios. 
pasakojo, kad vienas dede kreipesi su prasymu, padaryti ka nori, bet, kad pas ji nebebutu tu tarpeliu. bet jie vis atsirasdavo po kiek laiko. galiausiai juos priverze su varztais. tada jie judedami lubu gipsa pradejo tampyti, o tas trukineti. tai daze kazkokiais elastiniais dazais lubas. kol kas sake, kad tylu, ramu. tik neaisku kuriam laikui.  Bet sventai tikiu, kad yra tokiu, kurie nesiskundzia ir po keliu metu gyvenimo su poliuretaniniais. Manau, kad ne tik klijai, bet ir menkiausi niuansai tai itakoja. Visgi mano apvadai klijuoti jau praktiskai senu senoveje, gal ir apvadu kokybe jau kitokia pasitaiko, gal ir klijai patobulejo.  o ir meistrai ne sventieji, gal kokia naujove praleido.


va tau boba dar naujiena. nenoriu skylučių. Aš pati kaip skylutė. Nea, man nereikia kad trūkinėtų. Labai nereikia. A tai ką dabar reiks daryt?
o gal pas mane ne poliuretanas? bet tai kas tada dar.
Viskas, einu nervintis fool.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 12 13, 12:46)
va tau boba dar naujiena. nenoriu skylučių. Aš pati kaip skylutė. Nea, man nereikia kad trūkinėtų. Labai nereikia. A tai ką dabar reiks daryt?
o gal pas mane ne poliuretanas? bet tai kas tada dar.
Viskas, einu nervintis  fool.gif

pala, as parasiau blogaja patirti, kad tu nedarytum kazko, ko nereikia daryti. Todel ir sakau, kad mano klijai tinkami gipsiniams apvadams, o taviskiams tai kokiu kitokiu reikia juk. va subegs merginos us geraja patirtim, ir papasakos tau tiksliau, kas ir kaip, kad butu be skyluciu mirksiukas.gif ramiakas, tuo greitoji pagalba bus suteikta. gal nelabai greitai, bet manau, kad bus. bet jei jus ten normaliai nesildot, nekurenat, negyvenat, tai ka as zinau, gal tu vasaros luktelkt? Bet velgi, as cia tik samprotauju garsiai.

Noa kalediniu zaisliuku neparveziau, nes ten ju ivairiu buvo. ir tie, ir anie lyg ir nieko, bet tarkim man tai tokie nei per kur netinka, kad ir kokie jie mieli buvo. tai vat ir zinok, kokie kitam zmogui tinkami ir mieli butu. man buvo per sudetinga misija. Na ir zinok dar, gal ir pas mus tokiu yra. Zodziu, tokiais atsakingais momentais nesinori savo cobrisko skonio kitam ipirsti.
Atsakyti