Įkraunama...
Įkraunama...

Klasika ir provansas

QUOTE(femme @ 2017 01 24, 14:40)
.....
</p><p>Tai dėl visų šių priežasčių visai norėčiau kraustytis.
</p><p>HAU.
</p><p></p>

Manau, kad būtų puikus sprendimas sukurti uždarą FB grupę, kur viskas vyksta operatyviai. Šiauliečių augalų mylėtojos jau persikėlė į FB erdvę, kur sėkmingai bendrauja aktualiais klausimais ir ne tik😊 praktika parodė, kad tai vykęs sprendimas.
Su šia grupe galėtų būti taip pat sėkmingai vystomas tolimesnis bendravimas per FB, tik kažkam reikia sukurti grupę. Aš neturiu supratimo, kaip tas daroma😎 Gal kuri atrasit laiko 4u.gif
Atsakyti
Femme, keleta kartu ieskojau skirtingu dalyku nete. ir kaip ne keista, nors daugybe kartu tai detaliai ziurinejausi sioje temoje, buvo labai.... nejauku pamatyti tiek daug.. tavo namu nuotrauku. Kodel nejauku? nes sutapatinau su savimi ir savo namais. ir dar todel, kad kai kurios senbuves jau patapo kazkiek savos ax.gif zodziu, kilo tam tikri jausmai, kurie pridejo dar daugiau nusistatymo pries demonstravimasi. be to, kartais tokiais sudeliukais norisi pasidziaugti kartu, o cia tarsi ir ne vieta tam, o ir nera paprasta tai padaryti smile.gif

man neleidzia grupes kurti, kol neturiu ka i ja pakviesti smile.gif rodo, kad turiu kazka prijungti tuo pat metu, kai kuriu grupe
Atsakyti
blink.gif nu gaila, cia suprantu cia man irgi taikoma " o kur sita nusipirkti" smile.gif gerai, kad lieka siu tem info, manau prisireiks. Sekmes senbuvems FB 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2017 01 24, 15:52)
blink.gif  nu  gaila,  cia  suprantu  cia  man  irgi  taikoma  "  o kur  sita  nusipirkti"  smile.gif  gerai,  kad  lieka  siu  tem info, manau  prisireiks. Sekmes  senbuvems  FB  4u.gif  smile.gif

biggrin.gif as irgi praktiskai tik to ir klausiau sioje temoje smile.gif nes pasigirti nera kaip, jei nemeti fotkiu, patarimu labai kaip ir nereikia. tai lieka tik : kur gauti? biggrin.gif
Atsakyti

Merginos, sukursiu FB grupę, tik pavadinimą sugalvokit?

pačiai jokia protinga mintis neateina į galvą :D

Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2017 01 24, 17:05)
<p>Merginos, sukursiu FB grupę, tik pavadinimą sugalvokit?
</p><p>pačiai jokia protinga mintis neateina į galvą biggrin.gif
</p>

Klasika musu namuose smile.gif Femme, as rasau savo duomenis mamasandrai ;)
Atsakyti

As irgi noriu i Fb :D  :angel2: 

Atsakyti
QUOTE(dives @ 2017 01 23, 18:33)
o tai Jūs rimtai išsikraustot į FB? kas tada iš temos liks...

aš nesireiškiu čia, bet užtai semiuos išminties..

Na aš irgi iš tų "pavėpsančių", kurioms labai gaila dėl šios temos pasmerkimo myriop. Ypač liūdna, kad šis išsivaikščiojimas vyksta kaip tik tuomet, kai pagaliau ir aš turiu galimybę pradėti kurti savo svajonių namus. Kukliai vyliausi aktyviau įsijungti į jūsų būrį, bet matyt nelemta...

P.S. O FB tikrai nėra erdvė saugoti savo privatumą, jau nekalbant apie kitus "privalumus".
Atsakyti

Na aš irgi iš tų "pavėpsančių", kurioms labai gaila dėl šios temos pasmerkimo myriop. Ypač liūdna, kad šis išsivaikščiojimas vyksta kaip tik tuomet, kai pagaliau ir aš turiu galimybę pradėti kurti savo svajonių namus. Kukliai vyliausi aktyviau įsijungti į jūsų būrį, bet matyt nelemta...

P.S. O FB tikrai nėra erdvė saugoti savo privatumą, jau nekalbant apie kitus "privalumus".

Manau, kad tema taip greit dar nenumirs, o jei prisijungs naujų žmonių su realiom nuotraukom ir įdomiom temom atsiras bendraujančių ;)

FB uždarų grupių nuotraukų bent jau google paieška nemeta :D su normaliais privatumo nustatymais privatumo pakanka.

Atsakyti

Merginos, man jau laikas dėl viryklės apsispręsti.

Kaip ir pasakojau - virtuvėje numatyta dviguba belfast tipo plautuvė, 90cm pločio, atitinkamai ir viryklė neturėtų būt mažensė, nes toje pačioje eilėje stovės.

Tai klausimas pirmas: ar esat mačiusios naujovišką įmontuojamą kailtentę su tokio tipo playtuvėm?

Antras - elektrine ar dujine virykle?

Indukcine greiciausiai atmetu - senstu, noriu ilgiau ir sveikiau gyvent :D

vienas iš galimų variantų

http://www.hellopro....nox-5088072.jpg

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 24 sausio 2017 - 20:35

femme, 24 Sau 2017 - 20:29, parašė: Manau, kad tema taip greit dar nenumirs, o jei prisijungs naujų žmonių su realiom nuotraukom ir įdomiom temom atsiras bendraujančių ;) FB uždarų grupių nuotraukų bent jau google paieška nemeta :D su normaliais privatumo nustatymais privatumo pakanka.
Jei i fb grupe nesijungs nauju nariu - tema / grupe pasmerkta :D (sakau is patirties :( )
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2017 01 24, 21:34)
<p>Merginos, man jau laikas dėl viryklės apsispręsti.</p>
<p>Kaip ir pasakojau - virtuvėje numatyta dviguba belfast tipo plautuvė, 90cm pločio, atitinkamai ir viryklė neturėtų būt mažensė, nes toje pačioje eilėje stovės.</p>
<p>Tai klausimas pirmas: ar esat mačiusios naujovišką įmontuojamą kailtentę su tokio tipo playtuvėm?</p>
<p>Antras - elektrine ar dujine virykle?</p>
<p>Indukcine greiciausiai atmetu - senstu, noriu ilgiau ir sveikiau gyvent biggrin.gif</p>
<p>vienas iš galimų variantų</p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.hellopro.fr/images/produit-2/2/7/0/smeg-cuisiniere-gaz-centre-de-cuisson-120cm-opera-cs120-7-cs-120-7-inox-5088072.jpg'>http://www.hellopro.fr/images/produit-2/2/7/0/smeg-cuisiniere-gaz-centre-de-cuisson-120cm-opera-cs120-7-cs-120-7-inox-5088072.jpg</a></p>
<p> </p>

Antras - tik dujinę (jei būtų lyginama su indukcine, dvejočiau).
Pažiūrėkit Ilve (link hi-endo), La Germania - Bertazzoni. Man labai gražios, bet, deja, brangios (ir įspūdis, kad pabrango pastaruoju metu). Tiesa, itališkose interneto pardėse, prekiaujančiose tik viduj, pigiau gerokai, nei tos, kur siunčia į užsienį.
Ai, tiesa išskaičiau kažkada, kad Smeg ir Bertazzoni ar tai įkūrėjai, ar tai savininkai susiję giminystės ryšiais, lyg pusbroliai. smile.gif

Pasigirsiu, kad turiu Bertazzoni dujinę kaitlentę. Įspūdis, kad metalas mažiau teplus, bet valyti dar neteko. Ketaus laikikliai labai "dabrotni". Rankenėlės plieninės, o ne plieno imitacija. Pagrindinis degiklis žalvarinis.

Prisimenu, kad pas jus ilgas platus darbastalis. Gal tiktų iš atskirų segmentų montuojama? Tada net vieną segmentą indukcinį galima padaryti, šalia kitų dujinių. Tik kad bezbožnai brangu.

Ir dar viena egzotika, tinkanti prie bet kokio stiliaus, bet ne bet kokio stalviršio - http://www.pittbyreginox.com/en/ Artimiausi atstovai Lenkijoj, susirašinėjau prieš pusantrų metų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 24 sausio 2017 - 21:14