Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Oi, kaip laukiu naujų augintinių. Rankos niežti kaip norisi sodinti. Bent šiek tiek pozityvo šią netikusią vasarą.

Linksmesniam šeštadieniui. Tik kažkaip ta echeveria visai ne džiaugsmingos išvaizdos.

https://kod.ru/love-...t-plant-hybrid/
Atsakyti
Parasiau del Wessnerio kam aktualu mirksiukas.gif

fabrikas, ar jau darete Afrikana uzsakyma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 15 liepos 2018 - 13:52
QUOTE(Tina* @ 2018 07 10, 11:25)
Sveiki. Gavau pasiulyma is Kreich. Jie vyksta i Latvija ir 08.03 keltas sustotu Klaipedoje. Tokiu budu mums galetu perduoti kaktusus ir nekainuotu siuntimas. Bet reiktu, kad kas nors is klaipedieciu juos paimtu ta diena ar net velu vakara. Nezinau dar tiksliu detaliu. Rezgam ka nors?  biggrin.gif

Sveiki, retai lankausi čia bet matau ir džiaugiuosi, kad veiksmas vyksta smile.gif

Forume radau seną kovo mėn Kreich sąrašą, gal jie turi kažkokį naujesnį ar puslapis yra? Gal kas patikslintų, aš su jais nesusidūrus.
Ačiū smile.gif
Atsakyti
Afrikanos nespejau uzsakymo padaryti, gal rudeni ka sugalvosiu jei spesiu.
Atsakyti
As galeciau apsiimt gal nuo kitos savaites. Su salyga, jei rizikuosite savo finansais. As uz nieka neatsakau. Nes cia neaisku dar is kur sius - siuntos konfiskavimai, muitai ir pan. ....

Kokie ju kontaktai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 24 liepos 2018 - 13:07
Persiunciau ju laiska Tinai. Kiti gali paziureti laiska cia: https://ufile.io/wt03p
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Huernia schneideriana
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fabrikas: 29 liepos 2018 - 10:55
Mano wessneriukai, biski patyse, bet gražus, wub.gif be dėmiu wub.gif Tinai didelis ačiū už vargus. 4u.gif
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Rodausi savo grupės lobius.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Echinopsiai be mažiausios dėmelės ar kažkokio įbrėžimo-tobuli ir kaina ne kosminė. Vieno tik viršūnė tįstelėjusi, bet per kelias dienas iš pabalusios pažaliuos. Dydis: mažiausio diametras 3,8 cm., didieji -6 cm. Visos gavusios patenkintos baisulingai.

Šalia echinopsių sodraus rubino grožybė-nuostabiai ryški spalva. Gal galėjo būti tik daugiau riebesnis į storumą.

Neoporterijos man skirtos. Vienos apatinis stiebas gerai nutarkuotas kažkokio parazito. Visos labai ilga ištįsusia požemine kūno dalimi iki šaknų. Gražios, bet iki echinopsių tobulumo tolokai.

Ir vietoj norėto/nebuvusio echinopsio atkeliavęs astrophytumas-dailutis, labai mielas, diametras 4,7 cm.

Rašom Wessneriui už echinopsius 10 balų, clap.gif už kitus kaktusėkus 9.thumbup.gif

Visas glėbys ačiū, Tinai , už padovanotą džiaugsmą. aciuks.gif
Atsakyti
Echinocereuso raudonumas beprotiskas. Grazus wub.gif

man labai smagu, kad viskas gerai atkeliavo ir dziugina jus, nes sitie karsciai is proto varo. Siandien man net sveikata suslubavo. Na bet ruosiu jau kitus siuntinukus pamazu.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2018 07 30, 22:16)
Echinocereuso raudonumas beprotiskas. Grazus  wub.gif

man labai smagu, kad viskas gerai atkeliavo ir dziugina jus, nes sitie karsciai is proto varo. Siandien man net sveikata suslubavo. Na bet ruosiu jau kitus siuntinukus pamazu.


Ilgai ir aš krapštinėjausi kol viską išpakavau. Pagalvojau, kad dar niekada šiam reikale tokia flegma nebuvau. Net atsibodo, net pavargau...
Oras, netikėlis, čia viskuom kaltas. O Šiauliuose dar tvankuma tvinko prieš lietų. Pagaliau jo sulaukėme. Vis girdėjom, kad Vilnius plaukia, kitur visur aplink padoriai nušniokštė lietus, o mano kiemo gėlynas kaip nesulaukia vandenėlio, taip nesulaukia. Pagaliau gavom...


Įkvėpusi gaivesnio oro, iš tos laimės lietaus sulaukusi, neoporterijas sodinti pradėjau. Buvo jos vienintelės atkeliavę be vazonėlių su nuplautom šaknim.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Prie kazkurios neoporterijos buvo pridetas vazonas atskirai. As ji idejau. Ar dar viena be vazono buvo?
Atsakyti