Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Ne, ten ta baisioji popierspyglė opuncija (seniau lyg ir taip vadino, dabar lietuviško vertimo nerandu), kurios dyglys įsminga ir užlinksta, tada su visom mėsom tenka traukti. Tik iš terariumo lauk lipa jaunos viršūnės, o senosios dalys turėjo tokias dailias garbanas:
https://get.google.c...DTVq9x8uOBkv2LY
Dabar jau neauginu nei vienos opuncijos, daug skausmų pridarė aplinkiniams. Ir trumpašerių opuncijų atsisakiau, nes prismigdavo net neprisilietus.
Atsakyti
Atsisakiau ir aš visokių baisuoklių opuncijų. Didžiausią į laiptinę ištrėmiau, zuikio ausis išdalinau, o su imbricata ilgai kantriai kankinausi, bet po paskutinio mėsos rovimo iš rankos, be gailesčio drėbiau į šiuklyną. Tokią pabaisą į gėlyną tikrai nenorėčiau sodinti. Užsilaikė tik Opuntia Tuna var. variegata-marčios dovana, reik branginti, o ir gyvena man neužkliūdama.
Atsakyti
Pirmiau parašiau, o paskui susimąsčiau ar tikrai tik tiek opuncijų beturiu hmm.gif

Atlikau reviziją ir...visai nemažai doh.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir dar tokios 2 vaikiukai su prieaugliu.

vartotojo įkelta nuotrauka

Pasirodo daug nestuke.gif Ateityje yra noro įsigyti Zebrą

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Na pirmoji tiesiog gražuolė wub.gif Ir laiptų turėklai pagal žiedų spalvą biggrin.gif Aš irgi tokias turiu, išskyrus molinensis ir zebra. Ir visos padovanotos, pati nepirkau. Bet praeitą žiemą numiro tokia, iš dviejų ausų buvo http://picclick.ca/2...-...gid=1&pid=2 aš žinoma jos neglosčiau patikrint ar tikrai be dyglių rolleyes.gif , bet mielai vėl įsigyčiau auginti
va, suradau nufilmuotus paglostymus smile.gif https://www.youtube....h?v=copwVm4nyK4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prickly: 03 gruodžio 2016 - 12:41
Turiu viena panasia. Vis tampau kasmet rusys-laukas. Tik jos dar spygliai ilgi yra. Jei kam jos reiktu - perleisciau. Kazkada mano pacios seta. O siaip as irgi visu kambario opunciju jau gan senokai atsikraciau. Turiu tik imbricata berods. Ir tai laiks nuo laiko su ja susipykstu biggrin.gif
Atsakyti
http://www.ekodiena....lbetas-kojotas/
Atsakyti
Glostymui tinka sena Parodia chrysacanthion, kai dygliai jau nusileidę žemyn, visai neduria braukiant ,,paplaukiui".
Atsakyti
Glostymui tinkančių kaktusų yra ir daugiau. Pas mane kabinete pastoviai vaikų paglostomos espostojos ir auksaspyglės mamkės. Viena espostoja nana net turėjo pastovią ,,šeimininkę"-kiekvieną kartą ateidavo pasisveikinti ir paglostyti. Taip 4 metus be pertraukų.
O mamkės plumosa ir albicoma-mielos lyg žaisliniai pūkuoti meškučiai.
Atsakyti
Sveikos, panos!
Užsiregistravau su klausimu. Nedažnai lankausi parduotuvėse, tai domintų ar kažkur Lietuvoj prekiauja panašiais akmens vazonais? Ypač patiko euphorbia caput medusae bei dioscorea'os. Pareklaminkit kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Saulenė @ 2016 12 05, 22:08)
Sveikos, panos!
Užsiregistravau su klausimu. Nedažnai lankausi parduotuvėse, tai domintų ar kažkur Lietuvoj prekiauja panašiais akmens vazonais? Ypač patiko euphorbia caput medusae bei dioscorea'os. Pareklaminkit kas  4u.gif


Negaliu pareklamuoti, nes kažkaip nesidomėjau jais, tai ir akys neužkliuvo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kur visos užmigote su savo augintiniais žiemos miegu?
Keli kraugeriški vaizdeliai.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Šiandien parėjusi po darbų ir aš radau supietautą Kalanchoa thyrsiflora sodinuką apie 5 cm. dydžio. Palikau ant žemiausios kaktusų lentynos, tai suvartojo kacė vietoj vitaminų. Labai nepergyvenu, bet būčiau kam atidavusi.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 12 10, 00:42)

Keli kraugeriški vaizdeliai.




Turėjo būti įspejimas, kad silpnų nervų ar jautrios psichikos žmonėms tokių vaizdelių nežiūrėti biggrin.gif.

nu katinai, tiesiog tokie ...
bet kaip fotografas galėjo taip ramiai žiūrėti į tokį vaizdą. Ryškiai ne jo kolekcija buvo valgoma biggrin.gif
Atsakyti
Praeitą savaitę aptikau keleta žydinčių smile.gif
Mammillaria hernandezii beveik pražiopsojau..
vartotojo įkelta nuotrauka
Turbinicarpus x pulcherrimus, Mammillaria solisioides, o M. sancez-mejoradae gavo daugiau saulės
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti