Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Tina, nepamiršk, kad pas mane dar tavo GASTERIA BATESIANA išsiuntimo laukia. Dar Haworthia Magnifika vaikiukai paaugo kur norėjai. Jei neturi ALOE DORIAN BLACK išaugino didelį vaiką, reik atskirti. Čia bus tas iš dešinės pusės paaugęs mažylis:

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Tai va, evora, galeciau nupirkt biggrin.gif reiks ryt suziuret, lyg kazkuri viena turiu jau.
Atsakyti
Skubus klausimas. Iš Rimi pirkdavau kačių kraiką maišyti į kaktusų mišinį. Gal pasufleruosit kuris tinka. Nu niekaip neprisimenu hmm.gif
Atsakyti
KAŽKAS KAŽKADA APIE TAI RAŠĖ IR FOTO ĮKĖLĖ-aš išsaugojau. Gal tas?

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2019 05 07, 16:29)
KAŽKAS KAŽKADA APIE TAI RAŠĖ IR FOTO ĮKĖLĖ-aš išsaugojau. Gal tas?

vartotojo įkelta nuotrauka

Ačiū!!!Tikrai tas
Atsakyti
Noriu paklausti Tinos, kaip auginamas Oxalis ? smile.gif Priežiura kaip kaktusu ar kaip kitu oxaliu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2019 05 08, 19:08)
Noriu paklausti Tinos, kaip auginamas Oxalis ?  smile.gif Priežiura kaip kaktusu ar kaip kitu oxaliu?  bigsmile.gif

Kadangi nezinau "kitu oxaliu prieziuros" tai auginu su kaktusais bendra tvarka ir salygom biggrin.gif
Atsakyti

mano mylimiausia-nakties karaliene :wub: pradejusi skleistis apie 20 val vakaro mane dziugina iziedo grazumu, o kvapas pasklinda net visoje laiptineje-kaip sako kaimyne- visada zinau, kada pas tave karaliene zydi :D ....deja, apie 5 val ryto sis grozis jau buna numires :unsure: bet tos kelios zydejimo valandos buna pasakiskos :wub:​ 

 


Pridėta:

Atsakyti
Zinot, o as noriu Haage uzsakymo ax.gif Vieno augaliuko uztikrintai is ten reik. https://www.kakteen-haage.de/Pflanzen/ renkam gal?
Atsakyti
Ar zinote, kad geguzes 10 yra tarptautine kaktusu diena bigsmile.gif Tad sveikinu su ja is anksto 4u.gif Smagu, kad tiek metu esam kartu ir puoselejam savo kolekcijas ir si mus vienijanti aistra neblesta.
Atsakyti
Tikrai nežinojau. Va, kada reiktų organizuoti sukulentų parodas-labai laiku ir tiktų. O ir mamkių, rebutijų, astrophytumų, turbikų, haworthijų žydinčių būtų.

Pasižvalgysiu pas Haage. Vakare Vengriją išsiųsiu.

----------------

deize, o taviškė nakties karalienė ta tikroji ar tik turi panašumo? Gal turi foto? Nes aš turėjau, tai žydėjo labai panašiai, bet tik devintas vanduo nuo kisieliaus buvo.
Dabar jau nebeturiu-užpuolė rudos dėmės, išmečiau, liko tik paveiksle nutapyta:

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
As is Uhlig'o tikra nakties karaliene turiu. Kai ugteles, galesiu atlauzt sakele.
Atsakyti