Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Aloe buvo lauke ir kadangi stovėjo ant betono, tikrai matyt perdaug įkaisdavo, nors saulės vakare ten nebūdavo. Rugpjūčio pabaigoje įnešiau į šiltnamį, iškart pagražėjo. Pakeisiu jiems kitais metais gyvenimą smile.gif
Atsakyti
Uzklausiau panko kaip tas musu uzsakymas. patikino, kad pinigus gavo, viskas gerai, o issius tik ketvirtadieni arba penktadieni, nes nezino kodel, bet daug uzsakymu biggrin.gif Jeckau kleckau koks jis! tongue.gif

Gausim ziemine siunta unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Tikiuosi iki kaledu gausim ir ne susalusiusius i leda verysad.gif . Kas pirko is fabian apziurekit naujokus, pas mane buvo su mazulyciais skydamariais.
Atsakyti
Oras dar kita savaite tikrai siltas. Jei sius per UPS - gausim labai greit. Rasiau ir minejau ne karta jog jis labai idomus tipas ax.gif bet bent iki siol visus savo isipareigojimus ivykdydavo, is jo augalai geri.
Atsakyti
Sugrįžo augaliukai į suremontuotus apartamentus. Lentynos neteko, bet gavo dvi 0,50 cm. platumo komodas. Vaizdas toks:

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir virtuvės palangė su iš šešėlio ištrauktom euphorbijom ir mažylėm gasterijom:

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Štai ir organizavau Daivikės pasiūlytą parodą biggrin.gif
Atsakyti
Oho kolekcija! Skaiciavote kiek ju is viso?

Pabaisiukas Haloweenui.

Stapelia divaricata

Priedas  20201024_154230.jpg   61,97KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Tina, pabaisiukas visai gražus ir nebaisus. Nors žiedo spalva nejaukiai mėsytę primena.

Šiandien buvau darbe, tai ant palangės besiskleidžiantis litopsiukas, niekaip į saulutę nepavirsta. Trūksta saulės ir viskas. Nors po saulėto sekmadienio išvertė garbanas. Gal bus garbanius? Kažkaip netikėta-laukiau tiesių žiedlapių.

Kiek augalų konkrečiose foto vietose neskaičiavau. Prieš gaunant iš Fabian buvo virš 700+ keletas. Čia su balkono ir didžiojo kambario dalimi. Dabar yra išmestų echinocereusų, ryžo velnio pribaigtų, keli įvairaus puvinio praradimai. Bet 700 yra.

Žiūrėdavau į šitą foto ir vis galvodavau kaip reikėjo užlipti, juk skauda. Dabar jau žinau kaip tokios katės užlipa. Mano ryžikas taip lipdamas pusmetrine parodia visą suraižė/paskerdė nagais. Ir nieko-niekur spyglių nėra, nesilaižo, nežaizdotas. Leisk ir vėl lips kaip elektrikas į stulpą. Tikras velnio padaras.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
As nezinau, kai rinkaus, tos stapelijos ziedas visai grazus buvo, o pas mane kazkaip tragiskai prazydo. inau, kad kiti zydejimai skirsis. Bet sikart. Brrr...
Atsakyti
Na, ne brrrrr... Bet jautresniems asociacijų yra. Žydės geresnėm sąlygom ir spalva gražės. Dar ir taip stebuklas, kad teikėsi pražysti
Atsakyti
Tai, kad labai geras salygas turejo, kol pumpurus krove. Matyt atvykimo, persodinimo stresas koks. Nes tik simet pirkta.
Atsakyti
Pankas issiunte augalus. Pastu.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2020 10 27, 00:06)
Pankas issiunte augalus. Pastu.


Och... Jei paštu, tai reiškia laaaaabai ilgai keliaus?
Na, Naujiems metams tikrai dovanėlę gausim newyear.gif
Atsakyti