Įkraunama...
Įkraunama...

UK parduotuvės ir aukcionai. UK adreso nuoma.

QUOTE(padraika22 @ 2016 12 15, 10:58)
sveiki, jeigu mano paskyroje raso, kad preke uk sandelyje, tai taip isrina, kad jos neisveze i lt? rasiau el laiska ir cia temoje, kad issiustumet. ar dar statusas nepakeistas?

Manau, kad dar statusas nepakeistas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2016 12 15, 12:15)
Manau, kad dar statusas nepakeistas smile.gif

as labai tikiuos
Atsakyti

Manau, kad dar statusas nepakeistas smile.gif

 

Tikrai taip. 

Kai bus sutvarkyta dokumentacija, tada bus ir statusas pakeistas. 

Dauguma prase treciadieni laukti iki paskutines minutes, kol sueis pilnai visos siuntos. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 12 15, 12:22)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="simpa" data-cid="71296067" data-time="1481793350">
<div>
<p>Manau, kad dar statusas nepakeistas vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Tikrai taip. </p>
<p>Kai bus sutvarkyta dokumentacija, tada bus ir statusas pakeistas. </p>
<p>Dauguma prase treciadieni laukti iki paskutines minutes, kol sueis pilnai visos siuntos. </p>

ax.gif tikiuosi, kad mano visos 3 dezes suspejo vakar iskeliaut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 12 15, 12:22)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="simpa" data-cid="71296067" data-time="1481793350">
<div>
<p>Manau, kad dar statusas nepakeistas vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Tikrai taip. </p>
<p>Kai bus sutvarkyta dokumentacija, tada bus ir statusas pakeistas. </p>
<p>Dauguma prase treciadieni laukti iki paskutines minutes, kol sueis pilnai visos siuntos. </p>

jau gavau saskaita biggrin.gif
Atsakyti

Sveiki,
matau, kad sistemoje siuntinys kabo jau savaitę, ar realu, kad šią savaitę atkeliaus į Kauną, jeigu galima kur nors centre. Ačiū.

 

Siunta atsiuntem i Lt, bet negauname is jusu apmokejimo, ir jokio atsako i emailus  :4u:

Atsakyti
Sveiki, buvau užsienyje, viską apmokėjau ryte. Laukiu informacijos, kur atsiimti.


QUOTE(Limcamca @ 2016 12 15, 14:49)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="inkunai" data-cid="71274159" data-time="1481013818">
<div>
<p>Sveiki,

matau, kad sistemoje siuntinys kabo jau savaitę, ar realu, kad šią savaitę atkeliaus į Kauną, jeigu galima kur nors centre. Ačiū.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Siunta atsiuntem i Lt, bet negauname is jusu apmokejimo, ir jokio atsako i emailus  4u.gif</p>

Atsakyti

 MATALAN kalėdinis išpardavimas http://www.matalan.co.uk/shop-sale :4u:

Atsakyti
Laba, 

Gal zinote ar bendras taskas Kaune priima savatgaliais? Nenoriu ikyriai skambinti siandien. Dar rajona butu smagu zinoti, kur reiks vykti. Aciu
Atsakyti
Ar esat kas pirkę https://uk.rituals.com parduotuvėje? Ar pavyko apmokėti sąskaitą? Turiu Visa ir Mastercard korteles - nei vienos nepraleidžia doh.gif
Atsakyti

Gal yra norintis priimti Kauno kooperacija?

Atsakyti
man galit det 4u.gif
Atsakyti