Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

QUOTE(vaikis_ @ 2019 02 11, 07:55)
Kad ten jam nepatiko vienas irasas ir ji visai istryne smile.gif Matomai nepatinka tokie, kurie moka dar suskaiciuoti viska. Kas svarbiausia dar rengia seminarus ir visus mulkina. 

verslas yra verslas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2019 02 10, 23:25)
aha, maciau FB, kaip bandei ji prispaust del tokiu karsto vandens kiekiu smile.gif
Kokioj čia grupėj?
Atsakyti
QUOTE(Giords @ 2019 02 11, 13:23)
Kokioj čia grupėj?

ne grupej, jei vaikis nores, pasakys kur ziuret. arba cia tau galvosukis, kurio atsakymas uzkoduotas vaikio pasakojime apie sita architekta smile.gif
Atsakyti

QUOTE(madwifi @ 2019 02 10, 23:25)
aha, maciau FB, kaip bandei ji prispaust del tokiu karsto vandens kiekiu smile.gif
Kokioj čia grupėj?

Ne grupe, o sarlatano puslapis FB

https://m.facebook.c..._comment_follow

Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2019 02 10, 20:44)
Stebuklas 1 mėn su 1000kWh? Tu čia rimtai? Nežinau kiek man namas surijo, bet iš praeities pamenu, kad labai realūs skaičiai. Na temperatūros viduje didokos, bet ir lauke ne įpatingos.

Kaspars rašė: "Tai viso šildymui prisuko 98 kubus dujų, kas yra tolygu 1034 kWh". Mano geoterminio COP apie 4,88. Taigi 1034/4,88=212 kWh elektros. Eurais tai būtų 27,56 eurai. O name palaiko 24 laipsnius. Ir tu sakai daug? Man čia atrodo superinis variantas. Klausimas - kaip tai įmanoma. Vienintelis paaiškinimas - labai stori namo kailiniai, beveik be nuostolių dirbantis vėdinimas ir nuolatos name lakstantys 2 šunys. Dar lyg ir žmogus būna. Ar tu tiki, kad 170 kv. m name galima palaikyti +24 už 28 eurus per mėnesį?
Atsakyti

Kaspars rašė: "Tai viso šildymui prisuko 98 kubus dujų, kas yra tolygu 1034 kWh". Mano geoterminio COP apie 4,88. Taigi 1034/4,88=212 kWh elektros. Eurais tai būtų 27,56 eurai. O name palaiko 24 laipsnius. Ir tu sakai daug? Man čia atrodo superinis variantas. Klausimas - kaip tai įmanoma. Vienintelis paaiškinimas - labai stori namo kailiniai, beveik be nuostolių dirbantis vėdinimas ir nuolatos name lakstantys 2 šunys. Dar lyg ir žmogus būna. Ar tu tiki, kad 170 kv. m name galima palaikyti +24 už 28 eurus per mėnesį?
Idomu ar sis namas patrauktu iki pasyvaus namo reikalavimu, aisku reiketu palaikyti 20C ? :)  Gali buti jog ant ribos, o gal tikrai pavyktu. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 11 vasario 2019 - 16:58
QUOTE(vaikis_ @ 2019 02 11, 16:41)
Idomu ar sis namas patrauktu iki pasyvaus namo reikalavimu, aisku reiketu palaikyti 20C ? smile.gif  Gali buti jog ant ribos, o gal tikrai pavyktu. 

manau kad laisvai tilptu. kai bus laisvesnio laiko, gal reiktu pabandyt suvest, jei kasaparas pateiktu reikalingus duomenis.
Atsakyti

manau kad laisvai tilptu. kai bus laisvesnio laiko, gal reiktu pabandyt suvest, jei kasaparas pateiktu reikalingus duomenis.

Tikslingiausia butu laukti sildymo sezono pabaigos ir jau tada skaiciuotume velykinius kiausinius :) 

Pamenu jog sildymo sezona pradejo lapkricio menesi. 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 02 11, 17:31)
Tikslingiausia butu laukti sildymo sezono pabaigos ir jau tada skaiciuotume velykinius kiausinius smile.gif 

bijau kad tada laisvo laiko bus sunkiau rast
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2019 02 11, 16:14)
Ar tu tiki, kad 170 kv. m name galima palaikyti +24 už 28 eurus per mėnesį?


Nu ten labai stori kailiniai, bet esmė kvadratūroje. Jei į 170m² įtrauktas ir garažo plotas, tai ne visai sąžininga jį visą vertinti, nes garažas termiškai atskirtas nuo namo, kaip ir pas tave. Automatiškai viena sienos dalis turi kontaktą ne su lauko oru, o su šiltesne patalpa - garažu. Dar labai svarbus aspektas yra 4 stiklai ir ką, man tai labai panašu į realų variantą.

Savo namo abiejų aukštų išplanavimą skasparas kažkada jau skelbė, tad užtenka žvilgtelt į brėžinukus ir suprasi, kad ten tikrai šiltas namas. Realiai, tai ir Bango namas įtariu, tiek mano namą, tiek tavo, tiek Vaikio perspjauna, jau vien dėl 4 stiklų stiklo pakete.

Nesuprantu tik vieno. Kam skasparui dujos? Nors pamenu, ne kartą jau klausiau, bet tai ir nesupratau.
Atsakyti

Nu ten labai stori kailiniai, bet esmė kvadratūroje. Jei į 170m² įtrauktas ir garažo plotas, tai ne visai sąžininga jį visą vertinti, nes garažas termiškai atskirtas nuo namo, kaip ir pas tave. Automatiškai viena sienos dalis turi kontaktą ne su lauko oru, o su šiltesne patalpa - garažu. Dar labai svarbus aspektas yra 4 stiklai ir ką, man tai labai panašu į realų variantą. Savo namo abiejų aukštų išplanavimą skasparas kažkada jau skelbė, tad užtenka žvilgtelt į brėžinukus ir suprasi, kad ten tikrai šiltas namas. Realiai, tai ir Bango namas įtariu, tiek mano namą, tiek tavo, tiek Vaikio perspjauna, jau vien dėl 4 stiklų stiklo pakete. Nesuprantu tik vieno. Kam skasparui dujos? Nors pamenu, ne kartą jau klausiau, bet tai ir nesupratau.
Per daug sureiksmini 4 stiklu paketus, jau buvau issakes savo abejones pries tai. Ug labai mazas pagerejimas su tokiais tarpais, norint tikru 0.4 reikia 18mm tarpu, su 16mm reiksme apie 0.45-0.47

Butent ispudingi neoporo sluoksniai padaro visa siltuma. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 11 vasario 2019 - 21:26
QUOTE(mintas @ 2019 02 11, 20:36)
Nesuprantu tik vieno. Kam skasparui dujos? Nors pamenu, ne kartą jau klausiau, bet tai ir nesupratau.


Taigi atsakė, jei gerai pamenu - dėl didelio karšto vandens poreikio.
Atsakyti