Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

QUOTE(Diukas66 @ 2019 11 18, 20:15)
Šiandien gavau sandarumo testo protokolą iš UAB "Termas" ir likau maloniai nustebintas. Pasirodo statant iš kiaurų keramikinių blokelių galima pasiekti 0.16. Pagrindinė problema kurią radome, tai kommerling 88 langų nesndarumas pro stiklajuosčių gumas. 

Ar negalvojai panaudoti langams Soudal Soudatherm SFI 600P?
Atsakyti

Galvojau, bet 10kg balionas apie 400eur kainuoja, todėl ieškau alternatyvos. Galų gale ar verta dėl to investuoti? Suprantu kad lango rėmas būtų šiltesnis, bet sandarumas nuo 0.16 iki kokių 0.10 manau juntamos įtakos piniginei neturėtų.

Atsakyti
QUOTE(Diukas66 @ 2019 11 19, 09:39)
Galvojau, bet 10kg balionas apie 400eur kainuoja, todėl ieškau alternatyvos. Galų gale ar verta dėl to investuoti? Suprantu kad lango rėmas būtų šiltesnis, bet sandarumas nuo 0.16 iki kokių 0.10 manau juntamos įtakos piniginei neturėtų.

O patys langų gamintojai tokios papildomos opcijos neatlieka? Paskaičiavau, kad mano namo langams šito hermetiko savikaina butu maždaug 18 eurų. Dar kažkiek už darbą paimtų... Aš tai bandysiu savo langams prašyti pripūsti.
Atsakyti

Reikės pasiteirauti gamintojų, nors internete neradau įmonės kuri tą atliktų atvaziuodami į namus. 

Atsakyti
QUOTE(Diukas66 @ 2019 11 19, 10:40)
<p>Reikės pasiteirauti gamintojų, nors internete neradau įmonės kuri tą atliktų atvaziuodami į namus. </p>


Man gamintojai prieš du metus (kai tik tas soudal'is atsirado) kaip opciją siūlė užpurkšti už bene 100 EUR. Baigėsi tuo, kad užpuškė kaip bonusą nemokamai, nes gan stipriai paketų gamyba pavėlavo. Pro paketus sandarumo testo metu vėjai netraukė.

Pačiam pirktis ir purkšti, sakyčiau, nesamonė, su tuo balionu kotedžų kvartalą apeiti galima...
Atsakyti

Man gamintojai prieš du metus (kai tik tas soudal'is atsirado) kaip opciją siūlė užpurkšti už bene 100 EUR. Baigėsi tuo, kad užpuškė kaip bonusą nemokamai, nes gan stipriai paketų gamyba pavėlavo. Pro paketus sandarumo testo metu vėjai netraukė.

Pačiam pirktis ir purkšti, sakyčiau, nesamonė, su tuo balionu kotedžų kvartalą apeiti galima...

Reikia Soudali paspausti kad mazesnouose ispakavimuose pardavinetu. 

Atsakyti

Kaip suprantu purškiant svarbu, kad nepatektų putų į laukinę profilio pusę, kad su kondensatu nebūtų problemų. Purškiasi prie vidinės paketo pusės, ar galima purkšti per visą paketo storį? 

Atsakyti
QUOTE(Diukas66 @ 2019 11 19, 11:43)
<p>Kaip suprantu purškiant svarbu, kad nepatektų putų į laukinę profilio pusę, kad su kondensatu nebūtų problemų. Purškiasi prie vidinės paketo pusės, ar galima purkšti per visą paketo storį? </p>


Greičiausiai, pats nesiaiškinau, kai purškė, nedalyvavau. Spėčiau, svarbu neužkimšti tų kondensato ištekėjimo skylių rėmo apačioje, visa kita ne kritiška. Nėra oro tarpo - nėra ir kondensato.
Papildyta:
QUOTE(vaikis_ @ 2019 11 19, 11:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Verteris" data-cid="72547348" data-time="1574155307"><div><p>Man gamintojai prieš du metus (kai tik tas soudal'is atsirado) kaip opciją siūlė užpurkšti už bene 100 EUR. Baigėsi tuo, kad užpuškė kaip bonusą nemokamai, nes gan stipriai paketų gamyba pavėlavo. Pro paketus sandarumo testo metu vėjai netraukė.

Pačiam pirktis ir purkšti, sakyčiau, nesamonė, su tuo balionu kotedžų kvartalą apeiti galima...</p></div></blockquote><p>Reikia Soudali paspausti kad mazesnouose ispakavimuose pardavinetu. </p>


Yra du variantai - arba technologiškai neįmanomos mažos pakuotės, arba Soudalis nemato DIY rinkos tokiam produktui, todėl ir įpakavimas skirtas profesionaliems vartotojams. Na gal dar variantas, kad skubiai paleido į rinką naują produktą ir sutarget'ino profesionalams ir nesivargino dėl pavienių.

Jei pirmas variantas, tai spausk nespaudęs - nepadarys mažų pakuočių. Jei šiaip tingėjo cackintis su smulkiais balionais - tai gal...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verteris: 19 lapkričio 2019 - 12:25
QUOTE(silainiai @ 2019 11 19, 08:09)
Ar negalvojai panaudoti langams Soudal Soudatherm SFI 600P?


O kodėl tik SFI 600P? Negi nėra analogų tinkančių šiam reikalui? Nors aš sau nepurkščiau dėl vėlesnio sudėtingesnio paketų pakeitimo prireikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 19 lapkričio 2019 - 21:49

O kodėl tik SFI 600P? Negi nėra analogų tinkančių šiam reikalui? Nors aš sau nepurkščiau dėl vėlesnio sudėtingesnio paketų pakeitimo prireikus.

 

Paprastai issiima, paieskok video YouTube :) 

Analogu neteko matyti dar. 

Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2019 11 19, 21:48)
O kodėl tik  SFI 600P? Negi nėra analogų tinkančių šiam reikalui? Nors aš sau nepurkščiau dėl vėlesnio sudėtingesnio paketų pakeitimo prireikus.


Šiandien buvau susitikęs su savo langų gamintojais ir klausiau apie galimybę pripūsti Soudal 600P, tai buvo labai neigiami atsiliepimai apie pačio produkto pristatymą jų gamykloje ir užgarantavo, kad dėl jų langų stiklajuosčių darant sandarumo testą problemų nebus.
Atsakyti
Sandarumui problemu gal ir nebus, bet ten ir liks šalčiausia lango vieta. Aną žiemą pats ziurenėjau savo Kommerling'us.


QUOTE(silainiai @ 2019 11 20, 13:12)
Šiandien buvau susitikęs su savo langų gamintojais ir klausiau apie galimybę pripūsti Soudal 600P, tai buvo labai neigiami atsiliepimai apie pačio produkto pristatymą jų gamykloje ir užgarantavo, kad dėl jų langų stiklajuosčių darant sandarumo testą problemų nebus.

Atsakyti