Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

Sveikutes, kviečiu prisijungti prie grupės, aktuali A++/A+++ statytojams dalintis energetiškai efektyvių namų statybų patarimais, bei profesionalų kontaktais https://www.facebook...2217/?ref=share
Mielai priimsime kitus narius kuriems aktuali tema, jeigu pridėsite juos į grupę, taip kartu plėsdami bendraminčių ratą.

Atsakyti
QUOTE(t@msiaplauke @ 2020 11 02, 17:42)
<p><span>Sveikutes, kviečiu prisijungti prie grupės, aktuali A++/A+++ statytojams dalintis energetiškai efektyvių namų statybų patarimais, bei profesionalų kontaktais </span><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.facebook.com/groups/767530307412217/?ref=share'>https://www.facebook.com/groups/767530307412217/?ref=share</a>
<span>Mielai priimsime kitus narius kuriems aktuali tema, jeigu pridėsite juos į grupę, taip kartu plėsdami bendraminčių ratą.</span></p>

Niekam tikusi reklama. Ir grupė baisuoklinė. Kas dalinsis meistrų kontaktais viešai? Tai asmeninė informacija. Blogas sumanymas. Kaip ir nebūna namų su trimis pliusais.
Atsakyti

Sveikutes, kviečiu prisijungti prie grupės, aktuali A++/A+++ statytojams dalintis energetiškai efektyvių namų statybų patarimais, bei profesionalų kontaktais https://www.facebook...2217/?ref=share
Mielai priimsime kitus narius kuriems aktuali tema, jeigu pridėsite juos į grupę, taip kartu plėsdami bendraminčių ratą.

Nebera kam putu pusti? :D Tuos makaronus apie patarimus kitiems siulykit :) 

Atsakyti
Turiu klausima kuri reikes dienu begyje isspresti. Visur susiklojo plyteles isskyrus prie lauko duru. Po stakta ideta 10cm storio xps putplascio. Plotis apie 30cm (tarp staktos ir betono) . Putplastis 1cm zemiau nei betonas ant kuriu desis plyteles. Kaip apdaroti putplasti kad ant jo susiklijuotu plyteles iki pat staktos?
Atsakyti
QUOTE(locato @ 2020 11 11, 07:12)
Turiu klausima kuri reikes dienu begyje isspresti. Visur susiklojo plyteles isskyrus prie lauko duru. Po stakta ideta 10cm storio xps putplascio. Plotis apie 30cm (tarp staktos ir betono) . Putplastis 1cm zemiau nei betonas ant kuriu desis plyteles. Kaip apdaroti putplasti kad ant jo susiklijuotu plyteles iki pat staktos?


Jei teisingai supratau situaciją, tai tą plotą pakelčiau išlyginamuoju sluoksniu. Yra juk 1-15mm ar 2-20mm sluoksniams skirti.
Atsakyti
QUOTE(silainiai @ 2020 11 11, 09:05)
Jei teisingai supratau situaciją, tai tą plotą pakelčiau išlyginamuoju sluoksniu. Yra juk 1-15mm ar 2-20mm sluoksniams skirti.

Aukscius susivienodinti - maža problema, man galvos skausmas kad pagrindas xps. Ar nuo vaiksciojimo neatsokines plyteles.
Atsakyti
QUOTE(locato @ 2020 11 11, 19:26)
Aukscius susivienodinti - maža problema, man galvos skausmas kad pagrindas xps. Ar nuo vaiksciojimo neatsokines plyteles.


Negaliu 100% garantuoti, bet naudojant plytelių klijavimui elastinius klijus, pvz. tokius:
https://www.ceresit....esit-cm-17.html
tikrai niekas nenutiks, juolab turėsit 1cm storio "stežkutę".
Aš pats planuoju namo pusrūsyje grindis klijuoti plytelėmis, tai klijuosiu tiesiai ant XPS'o.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silainiai: 11 lapkričio 2020 - 18:43
QUOTE(silainiai @ 2020 11 11, 19:41)
Aš pats planuoju namo pusrūsyje grindis klijuoti plytelėmis, tai klijuosiu tiesiai ant XPS'o.


Aš pradžiai armavimo sluoksniu su tinkleliu nutepčiau, kaip kad putplastį prieš tinkuojant dekoratyviniu tinku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 11 lapkričio 2020 - 22:15

Atsiprasau, kad ne visai i tema, bet ieskau bendraminciu.

Dar parasinesiu i langu tema, ir kitas, kur dalyvauja aktuviausi, Cibulis, Mintas, Silainiai ir kiti.

Pamenu, daug diskutavote del langu, sandarumo, rasojimo, kondensato, apsalimo, "makaronu" kaisiojimo ir t.t. Ateina ziema, tuoj ir man si tema bus aktuali, gal jau aktuali. Radau intrneto platybese tokia priemone Saudatherm SFI 600. Pagal aprasa puiki priemone vietoje "makaronu" ir t.t. Taciau labai brangi, Bikuva siulo uz virs 500 €, radau pas Italus su parsiuntimu uz 440 €. Bakas 10.4 kg su spec purkstuvu, raso, kad galima uzpildyti 2000 metru, kai kanalas 1 cm x 1 cm. Jei vietos po paketu 5 kartus daugiau, tai uzpildysi 400 metru, arba uzsandarinsi paketus 8 tokiems namukams, kaip mano. Todel ieskau tarp forumieciu, norinciu susikooperuoti. As nupirkciau, isbandyciau. Visi norintys galetume naudotis, kol isnaudosime, islaidas pasidalintume.

Jei sudomintu, atsiliepkite.

Atsakyti
Ar jau visi pasirinkot eletros planus, nes spamina tai be sustojimo jie, siulo visokias kainas.
Buvo net ir dabartine pasiule 12.6 cento, tai net pradejes buvau galvot gal verta vietoj to kintamo plano pasiimti.
Bet vis prisimenu pasakymus del paskolos, kai sako kad bankas duodamas fiksuotas palukanas saves nenuskriaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliusz @ 2020 11 14, 15:59)
Ar jau visi pasirinkot eletros planus, nes spamina tai be sustojimo jie, siulo visokias kainas.
Buvo net ir dabartine pasiule 12.6 cento, tai net pradejes buvau galvot gal verta vietoj to kintamo plano pasiimti.
Bet vis prisimenu pasakymus del paskolos, kai sako kad bankas duodamas fiksuotas palukanas saves nenuskriaus smile.gif


Dar ne. Kvėpavimas tiekėjams dažnėja, tai daug ko dar gali prisiūlyti smile.gif

Ir kažką į temą - ar kam nors pavyko sužinoti, kaip Ignitis biržinę elektros kainą skaičiuoja? Kiek klausinėjau, neišsidavė, paslaptis, matyt, rimtesnė, nei CocaCola repceptas smile.gif
Atsakyti
Kadangi čia buvo kalbėta apie elektros sutarčių sudarymą, tai ir aš padariau kainų palyginimą vertindamas oficialiai pateikiamas kainas. Gal kam pravers.

Pirmiausiai pasirenkant manau aktuali info:
2020-11-12 laikotarpiui sudarius sutartis, naujų elektros energijos tiekimo objektų kiekis
„Ignitis“ -------------- 36`000 vartotojų
„Perlas energija“ ----- 24`000 vartotojų
„Enefit“ --------------- 6`500 vartotojų
„Elektrum Lietuva“ --- 5`400 vartotojų
„Inregnum“ ----------- 129 vartotojai
„EGTO energija“ ------ 27 vartotojai
„Birštono elektra“ ----- 7 vartotojai

ir 2020-11-14 dienos kainomis internetinėse svetainėse pateikiamų kainų palyginimas:

vartotojo įkelta nuotrauka

Žvilgtelėjau, kad dar neįvedžiau Elektrum su 3€ ir 6€ abonentiniais planais tarifų verysad.gif. Fiksuoti 3€ ir 6€ tarifai prastesni už Perlo, o Biržos variantai, vertinant su igničiu, nes rinkodara panaši, tai Elektrum prastesnis dieninis tarifas bet geresnis naktinis, o vieno laiko zonos biržos tarifas geresnis pas Elektrumą.

Jei vertinti biržos tarifus su abonimentiniu ir fiksuota kilovatvalandės kaina, tai viskas priklauso nuo sunaudojamos elektros energijos kiekio, jei dideli, geriau abonimentas, jei maži, geriau fiksuota kilovatvalandės kaina, todėl man nesuprantamas siūlymas to pačio abonimentinio įkainio ir didelių suvartojimų atveju ir mažų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 14 lapkričio 2020 - 23:09