Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Sveikos smile.gif
QUOTE(blackkiss @ 2021 05 18, 16:47)
Nu Ukraina sputniko tai jau tikrai neperka biggrin.gif o Zenecos gauna. Tik kai ten tiek milijonų, vistiek trūksta, aišku.
——-
Dainininkė tokia, čia nėr ką šifruot, ji taip ir vadinas -LP smile.gif
———-
Tai gal iš nervų? biggrin.gif man irgi bandė šiandien skaudėt
_____
Įtariu, kad įrašą.. juolab, ne pirmi tokie biggrin.gif australės gi irgi įrašą leis..

Skaičiau, kad Donbaso ir Krymo srity bando jiems prastumt ją ukrainiečiams unsure.gif Aišku, Rusija tai labai norėtų, čia jau gautųsi kaip ir hibridinio karo dalis. Šiaip tai baisus ten vakcinų trūkumas...
---
aa..nežinojau tokios unsure.gif biggrin.gif
---
gali būt unsure.gif
---
nu jo, dėl australės tai viskas aišku buvo. Tai, matyt, ir šitiems teks su įrašais verstis.. Nu svarbu leistų dainuot biggrin.gif


QUOTE(blackkiss @ 2021 05 18, 19:58)
Tuktuk, pasiskiepijai?

aha smile.gif O tu?
Kol kas dar kaip ir nieko nejaučiu, išskyrus nuovargį ir galvos sunkumą. Labai tikiuosi, kad neužkils temperatūra biggrin.gif Norisi ramiai EV pažiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif

Sveikinu su pirmais skiepais ir su EV biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2021 05 17, 21:10)

Žinok aš irgi nejaučiu :oh Labai darbai užgriuvo šiom savaitėm, tai nėra laiko nei kokių video daugiau pasižiūrėt.

O taviškis su Pfizer skiepytas? Po pirmo jam buvo temperatūra?

Ir tau ta berniokiška dalia tekdavo?

Gal koks naujas talentas pas tave išsiryškino
---
Bet tai klausykit, gaunasi dabar taip, kad nei viena negalėsim gert per EV .

Man tai suomiai juos nukonkuravę. Kažkaip kuo toliau, tuo labiau mane veža ta daina biggrin.gif


Irgi prieš vasarą darbymetis? Nes man tai kiekvienais metais taip doh.gif
__________

Aha, su Pfizer. Sako, kad nuo Pfizer po antro skiepo temp. būna, tai jam po antro ir sukilo
__________

Aha. Aš dar brolio drabužius mėgdavau nešiot laugh.gif
___________

Antra Beata Nicholson laugh.gif
___________

Ačiū už solidarumą. Tikros draugės biggrin.gif
___________

Aš tai ant jų vieno Anastacia coverio dabar užsikabliavus biggrin.gif

https://www.youtube....h?v=o44fSc2f2Ms

QUOTE(blackkiss @ 2021 05 17, 23:06)

Ne biggrin.gif o dar ryt tokia diena..darbo pilna, tada dar pas dantistą, ir po to skiepytis biggrin.gif bet iš is man atrodo, kad dar porą sav iki tos EV

Tai aišku, kad sugadins - negalėsi vyniuko gert. Todėl darkart klausiu, ką gersim, mergos?


Nu man tai dantistas baisiau nei skiepas unsure.gif doh.gif biggrin.gif
_____________

Turiu nealkoholinių kokteilių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2021 05 18, 20:25)
Skaičiau, kad Donbaso ir Krymo srity bando jiems prastumt ją ukrainiečiams : Aišku, Rusija tai labai norėtų, čia jau gautųsi kaip ir hibridinio karo dalis. Šiaip tai baisus ten vakcinų trūkumas...
---

aha O tu?
Kol kas dar kaip ir nieko nejaučiu, išskyrus nuovargį ir galvos sunkumą. Labai tikiuosi, kad neužkils temperatūra biggrin.gif Norisi ramiai EV pažiūrėt biggrin.gif

Ai nu tai taip, okupuotose dalyse tai net neabejoju..
——-
Aha.. žiauriai skauda galvą :/ kol kas dar negeriu parecetamolio, bet.. tai kas po antros bus?! biggrin.gif
Ai dar kol laukiau prie pastato ankščiau atėjus, kažkoks antivakseris “aplojo” biggrin.gif kažkokie agresyvūs individai biggrin.gif
__________________
Tai ką gersi? biggrin.gif aš tai nusipirkau nealkoholinio vyno, pagaliau išsiaiškinsiu, kas čia per dalykas biggrin.gif
__________________
Ai tai vistik leis pasirodyt tom šalim, nes pačių atlikėjų testai neigiamo.. bet išvis lievai, be dalies narių tada..? Tai jau gal geriau įrašas būtų..
Papildyta:
QUOTE(VanilineBraske @ 2021 05 18, 21:01)
Sveikinu su pirmais skiepais ir su EV 
_________
Irgi prieš vasarą darbymetis? Nes man tai kiekvienais metais taip
__________
Nu man tai dantistas baisiau nei skiepas
_____________
Turiu nealkoholinių kokteilių 

Ačiū biggrin.gif ir tave su EV biggrin.gif
——-
Man tai prieš atostogas, gavoju reik visus projektus pasibaigt, nes po atostogų visai tingėsis..
———
Nu man ten karūnėlę deda, tai tik pasimatuot reikėjo, nieko baisaus išvis biggrin.gif tai sėdėjau drebėjau dėl skiepų biggrin.gif
———
Duonos pasikepei? biggrin.gif aš žadėjau kept, bet nusprendžiau, kad tiks ir sūriai, tokių visokių įdomių radau pardėj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VanilineBraske @ 2021 05 18, 22:01)
Sveikos  biggrin.gif
Sveikinu su pirmais skiepais ir su EV  : D
-----------
Irgi prieš vasarą darbymetis? Nes man tai kiekvienais metais taip :oh
__________

Antra Beata Nicholson
___________

Ačiū už solidarumą. Tikros draugės  : D
___________

Aš tai ant jų vieno Anastacia coverio dabar užsikabliavus  : D
https://www.youtube....h?v=o44fSc2f2Ms

Ačiū biggrin.gif Ir tave su EV pradžia thumbup.gif

Bet tai kaip keista, kad nebe Užkuraitis komentuos. Jau man tas jo balsas atrodė neatsiejamas nuo Eurovizijos..
----
nu toks vaizdas doh.gif Nu, aišku, aš ir pati biškį kartais durnių pavolioju, o paskui susigrūda į vieną vietą doh.gif biggrin.gif
---
loool nu grynai Beata laugh.gif
---
biggrin.gif leb.gif
---
Oho, stipriai čia jie bigsmile.gif Bet tai nuo kada tu ant tokios muzikos užsikabliuoji : D


QUOTE(blackkiss @ 2021 05 18, 22:10)
Ai dar kol laukiau prie pastato ankščiau atėjus, kažkoks antivakseris “aplojo” : D kažkokie agresyvūs individai
__________________
Tai ką gersi? : D aš tai nusipirkau nealkoholinio vyno, pagaliau išsiaiškinsiu, kas čia per dalykas : D
__________________
Ai tai vistik leis pasirodyt tom šalim, nes pačių atlikėjų testai neigiamo.. bet išvis lievai, be dalies narių tada..? Tai jau gal geriau įrašas būtų..
———
Duonos pasikepei? : D aš žadėjau kept, bet nusprendžiau, kad tiks ir sūriai, tokių visokių įdomių radau pardėj  : )

ne, nu tie tai doh.gif lotuliukas.gif Negana to, kad patys nesiskiepija, tai ir kitiems neleidžia doh.gif
---
arbatą ir kapučino su sausainiais biggrin.gif Kažkaip nieko daugiau ir nebesinori. Galvojau irgi nealkoholinio vyno atsidaryt, bet nesinori dabar.
---
kaip supratau, tai ne atlikėjams tie teigiami, o kažkam iš komandos. Tai visi dainuos. Bet tai vistiek kažin ar ir grupių nariai neapsikrėtę :oh Juk bendravo tai visi komandoje. Ar nebus taip, kad išnešios tą koroną ir visiems kitiems :oh Organizatorių vietoj nerizikuočiau ir leisčiau video. Vistiek tv žiūrovai neatskirtų ar įrašyta iš anksčiau, ar ne : D
---
aš tai jau spėjau ir suvalgyt tą duoną nesulaukus EV doh.gif blush2.gif
Dar atsidariau stiklainiuką miniatiūrinių agurkėlių (puikus derinys su sausainiais doh.gif lotuliukas.gif ) Gal dar sūrio užkąsiu biggrin.gif Čia po skiepų kažkoks valgumas užėjo, nesuprantu :oh
Papildyta:
Plem, jau jauduliukas pradeda imt. Jau visai tuooooj prasidės thumbup.gif Iš dalies gerai, kad The Roop pirmi biggrin.gif Padainuos ir paskui jau galima bus ramiai žiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
Kaip gerai Roop'ai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif lithuania.gif Viskas taip puikiai sustyguota - filmavimo kampai, ekranai. Žodžiu, šaunuoliai thumbup.gif

Dar Ukrainos laukiu iš šio pusfinalio. Kažkaip pradeda kabint mane ta daina, nors iš pradžių labai erzino doh.gif biggrin.gif

Rusija tai kažkoks nesusipratimas buvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 18 gegužės 2021 - 21:24
QUOTE(blackkiss @ 2021 05 18, 20:10)

Ai dar kol laukiau prie pastato ankščiau atėjus, kažkoks antivakseris “aplojo” biggrin.gif kažkokie agresyvūs individai biggrin.gif

aš tai nusipirkau nealkoholinio vyno, pagaliau išsiaiškinsiu, kas čia per dalykas biggrin.gif

Man tai prieš atostogas, gavoju reik visus projektus pasibaigt, nes po atostogų visai tingėsis..

Duonos pasikepei? biggrin.gif aš žadėjau kept, bet nusprendžiau, kad tiks ir sūriai, tokių visokių įdomių radau pardėj  smile.gif


doh.gif Bandė atkalbėt? laugh.gif
__________

Kaip tas nealkoholinis? Aš irgi nebandžius biggrin.gif
__________

Kada atostogausi?
___________

Ne, nekepiau, finalui bus biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2021 05 18, 20:50)

Oho, stipriai čia jie bigsmile.gif Bet tai nuo kada tu ant tokios muzikos užsikabliuoji : D

Čia po skiepų kažkoks valgumas užėjo, nesuprantu


Tai čia mano muzikinės šaknys biggrin.gif
______________

O tai tu gal irgi nestuke.gif ? Kažkokie įdomūs deriniai laugh.gif

QUOTE(tuktuk @ 2021 05 18, 21:23)

Dar Ukrainos laukiu iš šio pusfinalio. Kažkaip pradeda kabint mane ta daina, nors iš pradžių labai erzino doh.gif biggrin.gif


Nu Ukraina man irgi žiauriai patiko. Jaučiu favoritai visai pusfinalio. Dar belgai visai nieko, tik ne EV daina. Šiaip ta grupė mano vieną mėgstamiausių dainų atlieka

https://www.youtube....h?v=xVKGXgHDMvQ
Atsakyti
Sveikos smile.gif Tuktuk, kaip savijauta po skiepo?

QUOTE(VanilineBraske @ 2021 05 18, 21:01)

Aš tai ant jų vieno Anastacia coverio dabar užsikabliavus

https://www.youtube....h?v=o44fSc2f2Ms

Oho!! Bet kaip nerealiai varo bigsmile.gif aš buvau jų coverį Numb dainos radus tai labai jau minkštai.. biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2021 05 18, 21:50)
kaip supratau, tai ne atlikėjams tie teigiami, o kažkam iš komandos. Tai visi dainuos.
---
aš tai jau spėjau ir suvalgyt tą duoną nesulaukus EV
——-
Dar atsidariau stiklainiuką miniatiūrinių agurkėlių (puikus derinys su sausainiais  Gal dar sūrio užkąsiu Čia po skiepų kažkoks valgumas užėjo, nesuprantu
——-
Plem, jau jauduliukas pradeda imt. Jau visai tuooooj prasidės: Iš dalies gerai, kad The Roop pirmi Padainuos ir paskui jau galima bus ramiai žiūrėt

Tai tai tą patį ir parašiau viršuj biggrin.gif Islandija tik nedainuos.. bet šiaip nesąžiningai gaunas, nes kai gyvas pasirodymas, tai jau nieko nepakeisi, kaip nusisekė taip, o įrašą gali n kartų tobulint, kaip kad pvz australės atveju, neabejoju ir buvo..
———
Loooool lotuliukas.gif
———-
O dievai, agurkai su sausainiais.. unsure.gif o po to zmonės rašo, vidurius NUO SKIEPŲ paleido lotuliukas.gif
Bet rimtai kažkoks ėdrumas apėmė po skiepų, ir mane, žinok biggrin.gif ir dar kažkaip taip patraukė ant aštraus - kad kapojau vakar meksikietišką kažkokį sūrį lotuliukas.gif
———
Nebuvo ramu kažko iki galo lotuliukas.gif nu bet jau toookios silpnos EV seniai nemačiau smile.gif

Is pradžių susinervinau, kad ne Užkuraitis komentuos, nu man EV be jo - ne EV absoliučiai biggrin.gif bet Zilnys žiauriai gerai komentavo, iš tikrųjų.. beveik ir nesiskyrė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2021 05 18, 22:23)
Kaip gerai Roop'ai: Viskas taip puikiai sustyguota - filmavimo kampai, ekranai. Žodžiu, šaunuoliai
——-
Dar Ukrainos laukiu iš šio pusfinalio. Kažkaip pradeda kabint mane ta daina, nors iš pradžių labai erzino
——-
Rusija tai kažkoks nesusipratimas buvo

Aha labai wub.gif tik vienoj vietoj per toli filmavo, kur norėjo arčiau.. bet pastebėjau, kad beveik nekvėpuodama ir nemirksėdama pražiūrėjau jų pasirodymą lotuliukas.gif
——-
Nu kokie man tragiški šitie goeijai buvo, negaliu apsakyt doh.gif lotuliukas.gif
———
Nu vat Rusija ir Ukraina man vienam tragiškumo lygmeny biggrin.gif kažkokia kakafonija ir vienų ir kitų.. dar galvą pradėjo skaudėt nuo skiepų, tai po šitų galvojau sprogs biggrin.gif

O Kipras nesupratau?? Nukopino Alechandro Gagos ir nieko normaliai..? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(VanilineBraske @ 2021 05 19, 16:07)
Bandė atkalbėt?
__________
Kaip tas nealkoholinis? Aš irgi nebandžius 
__________
Kada atostogausi?

Bandė stumt kalbą apie sveiką gyvenseną biggrin.gif
————-
Rieslingą nusipirkau, tai iš pradžių keistas pasirodė - skonis vyno, bet kažkoks prėskas be alkoholio biggrin.gif bet po to žinok oi kaip skaniai suėjo su parmezanu.. biggrin.gif ant tiek jie derejo biggrin.gif dar pasilikau rytdienai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos : )
QUOTE(VanilineBraske @ 2021 05 19, 17:07)
Tai čia mano muzikinės šaknys : D
______________

O tai tu gal irgi  nestuke.gif ? Kažkokie įdomūs deriniai :laugh :
____________
Nu Ukraina man irgi žiauriai patiko. Jaučiu favoritai visai pusfinalio. Dar belgai visai nieko, tik ne EV daina. Šiaip ta grupė mano vieną mėgstamiausių dainų atlieka
https://www.youtube....h?v=xVKGXgHDMvQ

bigsmile.gif Gal rokerių šeimoj gimus? : D
______
nu kad ne : D Dar kaip tik norėjau sakyt, kad tau tokie deriniai labai tiktų :lol Ne, nu šiaip aš, aišku, nevalgiau sausainių užsikąsdama agurkėliais, tik pakaitom :lol
_______
Belgai ir man visai nieko buvo, bet to wow jausmo neiššaukė.
O va šitą dainą, tai ir aš žinau bigsmile.gif Geeeras :bigsmile : Tik nesuprantu iš kur :hm : Jie gal anksčiau žinomi buvo? :hm
Nu Ukraina tikrai kils aukštai, nes labai daug gerų komentarų apie juos ir peržiūrų skaičius belekaip iššoko blink.gif Man šiame pusfinalyje geriausi buvo Roop'ai ir Ukraina biggrin.gif Trečioj vietoj Belgija.


QUOTE(blackkiss @ 2021 05 20, 00:27)
Tuktuk, kaip savijauta po skiepo?
----
Tai tai tą patį ir parašiau viršuj : D
----
Islandija tik nedainuos.. bet šiaip nesąžiningai gaunas, nes kai gyvas pasirodymas, tai jau nieko nepakeisi, kaip nusisekė taip, o įrašą gali n kartų tobulint, kaip kad pvz australės atveju, neabejoju ir buvo..
———
O dievai, agurkai su sausainiais.. unsure.gif o po to zmonės rašo, vidurius NUO SKIEPŲ paleido
--------
Bet rimtai kažkoks ėdrumas apėmė po skiepų, ir mane, žinok : D ir dar kažkaip taip patraukė ant aštraus - kad kapojau vakar meksikietišką kažkokį sūrį :lol :
———
Is pradžių susinervinau, kad ne Užkuraitis komentuos, nu man EV be jo - ne EV absoliučiai : D bet Zilnys žiauriai gerai komentavo, iš tikrųjų.. beveik ir nesiskyrė : D
-------
Nu vat Rusija ir Ukraina man vienam tragiškumo lygmeny : D kažkokia kakafonija ir vienų ir kitų.. dar galvą pradėjo skaudėt nuo skiepų, tai po šitų galvojau sprogs : D
-------
O Kipras nesupratau?? Nukopino Alechandro Gagos ir nieko normaliai..? : D

Buvo truputį temperatūra pakilus (kelios dalys virš 37), ir paskui po kelių valandų nukrito. Buvau pasiruošus jau paracetamolio, jei būtų kilus daugiau, bet neprireikė. Rankos skausmas minimalus (po erkinio encefalito ar gripo skiepų man gerokai daugiau ją skaudėjo).
O kaip tavo savijauta?
-----
looool čia turbūt po skiepų žioplumas padidėjo : D
----
aha, tą patį pagalvojau, jau į australę žiūrėdama. Dar ir efektų visokių trendinių pridėjo, kurių filmuojant tiesiogiai kamera nelabai padarytum tikriausiai g.gif
Bet vistiek geriau jau tegul taip dainuoja, nei visai niekaip. Vistiek didžiąją dalį balsų turbūt pati daina sudaro.
----
oi negaliu lotuliukas.gif nu bet aš jų nemiksavau kartu laugh.gif Nieko nepaleido lotuliukas.gif
---
nu va sakau! grynai keistas ėdrumas užėjo lotuliukas.gif
---
Šiaip tikrai gerai Zilnys susitvarkė, bet man vistiek pritrūko Užkuraičio vibe'o laugh.gif
Man patikdavo, kai jis savo subjektyvią nuomonę reikšdavo ir komentuodavo, kas jam patinka, kas ne(Zilnys tai taip atsargiai, per daug neišsiduodamas). Dar Užkuraitis moteras aptardavo, kurios gražiausios lotuliukas.gif doh.gif (jau per tiek metų aiškus Užkuraičio skonis :lol )Tai toks jo komentavimas primindavo mūsų EV diedus (beje, šiais metais net ir su jais kažkoks deficitas doh.gif Italas visai simpatiškas būsų, bet per daug minkštų manierų, gal jis 50/50 arba visas 100 :hm )
Ai, dar visai patiko, kai Gerūta prisijungė prie Užkuraičio ir kometavo gal 2 ar 3 metus kartu. Tai jie ir pasiginčydavo kartais dėl skonių nesutapimų doh.gif :lol
Labai įdomu kas nutiko, kad jo atsikratė unsure.gif Skaičiau, kad čia jam būtų buvus jau 20 EV. Varšgas jaučiu jau svajojo kaip vėl prabils "Labas vakars Eurovizijos žiūrovai" ir išmetė kaip musę iš barščių :oh
----
loool Nu man Ukrainos daina iš pradžių žiauriai nepatiko, erzino ir nervino, bet po keleto paklausymų labai užkabino. Būna man kartais tokių dainų, kurių pradžioj laabai nemėgstu, o paskui kabint pradeda : D Tai va sau šita taip nutiko.
O Rusija, tai nemanau, kad užkabins : D Man ten scenoj toks nesusipratimas :oh
----
Dabar kai pasakei, tai tikrai ir Alejandro primena :oh Man pirmiau atėjo į galvą Rita Ora daina "Anyway". Grynai prisikopijavo truputį iš vienos, iš kitos ir gerai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 20 gegužės 2021 - 14:35
Labas smile.gif

QUOTE(tuktuk @ 2021 05 20, 15:34)
Nu Ukraina tikrai kils aukštai, nes labai daug gerų komentarų apie juos ir peržiūrų skaičius belekaip iššoko
——-
Buvo truputį temperatūra pakilus (kelios dalys virš 37), ir paskui po kelių valandų nukrito. Buvau pasiruošus jau paracetamolio, jei būtų kilus daugiau, bet neprireikė.
O kaip tavo savijauta?
----
Bet vistiek geriau jau tegul taip dainuoja, nei visai niekaip. Vistiek didžiąją dalį balsų turbūt pati daina sudaro.
----
nu va sakau! grynai keistas ėdrumas užėjo
---
Šiaip tikrai gerai Zilnys susitvarkė, bet man vistiek pritrūko Užkuraičio vibe'o
——
Zilnys tai taip atsargiai, per daug neišsiduodamas).
——-
ai toks jo komentavimas primindavo mūsų EV diedus (
———
beje, šiais metais net ir su jais kažkoks deficitas Italas visai simpatiškas būsų, bet per daug minkštų manierų, gal jis 50/50 arba visas 100
———
Labai įdomu kas nutiko, kad jo atsikratė: Skaičiau, kad čia jam būtų buvus jau 20 EV. Varšgas jaučiu jau svajojo kaip vėl prabils "Labas vakars Eurovizijos žiūrovai" ir išmetė kaip musę iš barščių
----
loool Nu man Ukrainos daina iš pradžių žiauriai nepatiko, erzino ir nervino, bet po keleto paklausymų labai užkabino. Būna man kartais tokių dainų, kurių pradžioj laabai nemėgstu, o paskui kabint pradeda
----
Dabar kai pasakei, tai tikrai ir Alejandro primena Man pirmiau atėjo į galvą Rita Ora daina "Anyway". Grynai prisikopijavo truputį iš vienos, iš kitos ir gerai doh.gif

Tai ji visad kyla pirmiausiai jau dėl emigrantų, nes jų žiaaaauriai daug vos ne kiekvienoj šaly smile.gif
———
Matai kaip, man tai nebuvo pakilus, bet periodiškai galvą skaudėjo, o ranką sekančią dieną pusdienį gal kokį.. bet labai paraudus tą skiepo vieta, tau ne?
———
Nu man tai ne.. nes labai nesąžininga kitų dalyvių atžvilgiu.. gal visi taip norėtų biggrin.gif
———-
Grynai biggrin.gif man tai bus toks pabaigtuvių vakaras šiandien - iš to, kas liko biggrin.gif o kažkaip aštraus sūrio jau ne itin ir norisi, skirtingai kaip kad užvakar jį lapnojau biggrin.gif
———
Man gal nuo skiepų jau čia, kad viens prie vieno atrodė Užkuraitis lotuliukas.gif
———
Nu toks ir turėtų būt komentatorius, iš tikrųjų smile.gif nekišt savo nuomonės, o komentuot objektyviai neišskirdamas savo favoritų smile.gif nu bent jau sporte taip biggrin.gif
——-
Oi tiksliai biggrin.gif jau buvau net pamiršus mūsų komentavimus ir pem ant pemus biggrin.gif
——-
Ir šiuo klausimu LT man šiemet the best biggrin.gif
——-
Manau, kad niekas jo nemetė.. tiesiog kadangi EV šiemet uždara, ir ta info irgi nepateikiama taip plačiam ratui, tai logikška, kad komentuot turėtų ten nuvažiavęs, kuris mato viską savo akim..
——-
Nu man išvis taip dažnai būna, kaip pastebėjai turbūt biggrin.gif bet visai ne tas atvejis.. o rusai išvis, nu jei ne S tai bala žino ką išsiunčia biggrin.gif
———
Nu nuostabu, dar ir ne vieną nuplagijavo.. doh.gif biggrin.gif

_______
Ai, Tuktuk, negerk savaitę po skiepo jokių imunitetą boostinančių dalykų, kaip kad vit D, cinkas.. blogina antikūnių susidarymą
Papildyta:
Nu va jau ir Lorencas susirgo.. gerai, kad LT paskiepyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2021 05 20, 21:30)
Matai kaip, man tai nebuvo pakilus, bet periodiškai galvą skaudėjo, o ranką sekančią dieną pusdienį gal kokį.. bet labai paraudus tą skiepo vieta, tau ne?
———
Nu man tai ne.. nes labai nesąžininga kitų dalyvių atžvilgiu.. gal visi taip norėtų : D
———-
man tai bus toks pabaigtuvių vakaras šiandien - iš to, kas liko : D o kažkaip aštraus sūrio jau ne itin ir norisi, skirtingai kaip kad užvakar jį lapnojau : D
———
Man gal nuo skiepų jau čia, kad viens prie vieno atrodė Užkuraitis lotuliukas.gif
———
Nu toks ir turėtų būt komentatorius, iš tikrųjų : ) nekišt savo nuomonės, o komentuot objektyviai neišskirdamas savo favoritų : ) nu bent jau sporte taip : D
——-
Ir šiuo klausimu LT man šiemet the best : D
——-
Manau, kad niekas jo nemetė.. tiesiog kadangi EV šiemet uždara, ir ta info irgi nepateikiama taip plačiam ratui, tai logikška, kad komentuot turėtų ten nuvažiavęs, kuris mato viską savo akim..
——-
Nu man išvis taip dažnai būna, kaip pastebėjai turbūt : D bet visai ne tas atvejis.. o rusai išvis, nu jei ne S tai bala žino ką išsiunčia : D
———
Ai, Tuktuk, negerk savaitę po skiepo jokių imunitetą boostinančių dalykų, kaip kad vit D, cinkas.. blogina antikūnių susidarymą
----
Nu va jau ir Lorencas susirgo.. gerai, kad LT paskiepyti

Kaip skirtingai visiems :hm Man tai neparaudus nei kiek, vos matosi tas dūrio taškiukas. Bet va ką aš pastebėjau, kad po galvos plovimo neįprastai daug plaukų išslinko g.gif Kaži čia koks pašalinis poveikis negali būt g.gif Nepastebėjai nieko tokio panašaus?
----
Dalyvių atžvilgiu tai nesąžininga, bet didžioji dalis žiūrovų turbūt nelabai kreipia dėmesio į sąžiningumą, svarbu dainų yra ir jau tūsas biggrin.gif
---
Aš tai eisiu čirvinių blynų kept. Užsimaniau su uogiene biggrin.gif Tai kol užsimaišys tešla, kol iškeps, tai bus tiesiai ant EV. Šį kartą gal jau duonos nebekepsiu : D
---
looool : D
Nu šiaip tikrai gerai jis komentavo, nieko neprikiši, tik mane Užkuraičio šnekų ilgesys kankino nors tu ką lotuliukas.gif
Beje, atkreipiau dėmesį, kad Roop'us labai dažnai kameros rodė ir netgi kalbino, ko niekad nėra buvę lietuvių delegacijai g.gif Ar bent jau nepamenu.
---
Tai taip biggrin.gif Užkuraičiui su objektyvumu biškį sunkoka būdavo laugh.gif
---
aha biggrin.gif Šiaip bent jau man, tai niekad nebuvo tokio jamamo Lt atstovo biggrin.gif Net keista taip sakyt apie lietuvaitį biggrin.gif
---
tiksliai, Zilnys gi iš vietos komentuoja.. Tai gal čia ir bus priežastis Zilnio komentavimo g.gif
---
Pastebėjau lotuliukas.gif
Nu rusai tai tikrai galėtų jau vėl Seriožką ruoštis siųst : D
---
plem, jau gėriau vit D doh.gif O iš kur tu žinai? Gal straipsnį kokį skaitei ar skiepytoja sakė?
---
vargšas... bet tai eina sau, ten tikrai užsiveisė covidas pas juos - vis kas nors suserga..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 20 gegužės 2021 - 20:16
Žiūriu dabar Zilnio eurovizinį filmą prieš antrą pusfinalį, tai pastebėjau, kad estas visai simpatiškas vyriokas biggrin.gif Biškį gal toks cacalialia, bet neblogas biggrin.gif
Papildyta:
Šiandien lauksiu Suomijos ir Austrijos.
Dar Šveicarija būtų nebloga daina, bet erzina, kad pakopino praeitų metų nugalėtoją. Šiaip scenografija jų man labai patiko.
Papildyta:
Man atrodo, šis pusfinalis gerokai stipresnis nei anas g.gif
Ai, beje, iš praeito atspėjau 8 iš 10 biggrin.gif Negalvojau, kad Rusija ir Belgija praeis (belgai tai maloniai nustebino, kad pateko. Kažkaip tikrai galvojau, kad EV gerbėjai nesubalsuos už tokio tipo pasirodymą)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 20 gegužės 2021 - 20:54
Labas

Nu ką, šįvakar jau ir man vakaras įtemptesnis. Gero žiūrėjimo 4u.gif

QUOTE(blackkiss @ 2021 05 19, 22:27)

nes kai gyvas pasirodymas, tai jau nieko nepakeisi, kaip nusisekė taip, o įrašą gali n kartų tobulint, kaip kad pvz australės atveju, neabejoju ir buvo..

O Kipras nesupratau?? Nukopino Alechandro Gagos ir nieko normaliai..? biggrin.gif

Rieslingą nusipirkau, tai iš pradžių keistas pasirodė - skonis vyno, bet kažkoks prėskas be alkoholio


Man atrodo, kad įrašas kaip tik šiuo atveju kenkia. Nu kaip koks netikras EV pasirodymas. Islandams gal geriau pasiseks, nes įrašas bent jau ant EV scenos padarytas bus
_____________

Grynai doh.gif
_____________

Nu žinok užinfluencinai mane. Šiandien ryte perskaičiau, bet neturėjau kada atrašyt, bet vis tiek butelį prigriebiau biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2021 05 20, 14:34)
Gal rokerių šeimoj gimus?

Ne, nu šiaip aš, aišku, nevalgiau sausainių užsikąsdama agurkėliais, tik pakaitom :lol

Jie gal anksčiau žinomi buvo?


Ne, bet pati grupėj buvau biggrin.gif
____________

Nu vis tiek įtartinai skamba g.gif
____________

Oi, žinok nežinau ant kiek žinomi, bet ir mano tėvukai jų paklauso
Atsakyti