Įkraunama...
Įkraunama...

Geoterminis šildymas - 14 tema

Maziausi dazniai apie 19-21Hz, bet cia silumos siurbliams iki 10Kw silumines galios. Ir ne visi gamintojai dar iki tiek mazai leidzia moduliuoti. Kas virs 10Kw nezinau kokia maziausia riba. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 15 sausio 2020 - 07:10
11 kw - mažiausia kiek mačiau - 30 Hz dirba
Atsakyti
Tai labai geros naujienos. Jei ir maniškis galėtų dirbti iki 20Hz (4kW) būtų iš vis jėga, bet net ir 30Hz per akis tenkina mano norus. Taip kad reikės daugiau info šia tema.

Vaiki, kalbėjai apie tepimą. Kur apie tai daugiau info paskaityti, pagal ką suprasti, jog tepimas prastas?
Atsakyti

Tai labai geros naujienos. Jei ir maniškis galėtų dirbti iki 20Hz (4kW) būtų iš vis jėga, bet net ir 30Hz per akis tenkina mano norus. Taip kad reikės daugiau info šia tema.

Vaiki, kalbėjai apie tepimą. Kur apie tai daugiau info paskaityti, pagal ką suprasti, jog tepimas prastas?

Kazkokiam straipsnyje googlindamas uzskaiciau, neberandu taip greitai. Gal saldymo koks geras technikas zinotu konkreciau, juolab jie ir taiso iranga :) 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2020 01 15, 11:36)
Gal saldymo koks geras technikas zinotu konkreciau, juolab jie ir taiso iranga smile.gif 


Tai kad nepažįstu tokių. Paskutinis, su kuriuo bendravau, tai kai buvau atsivežęs pas save freono papildymui, tai kol pildė išsiklausinėjau visko. Nekviesiu gi naujai, smulkmenų visokių išsiklausinėti, o kad per telefoną kas tokiais niuansais nepažįstamą asmenį konsultuotų, labai abejoju.
Atsakyti

Tai kad nepažįstu tokių. Paskutinis, su kuriuo bendravau, tai kai buvau atsivežęs pas save freono papildymui, tai kol pildė išsiklausinėjau visko. Nekviesiu gi naujai, smulkmenų visokių išsiklausinėti, o kad per telefoną kas tokiais niuansais nepažįstamą asmenį konsultuotų, labai abejoju.

Jei normalus manau kalbes :) 

Atsakyti
QUOTE(mjjm @ 2020 01 13, 00:14)
Jei tai būtų įmanoma, turbūt jau būtų buvę išbandyta, pvz. rytų kaimyno auksarankiai daug ko prigalvoja - gal kas nors ką nors panašaus ir išbandė.


Pabandžiau paieškoti, tai eilinį kartą patvirtinau, kad internetinės paieškos sistemos ne man, randa viską tik ne tai, ko konkrečiai ieškai, nors tarp daugybės rastos info teku surasti atitinkantį mano paiešką straipsnį.

http://ovanter.ru/pr...ogo-nasosa.html

Tai vis tik ne apie auksarankių patirtį, bet komersantų siūlymas dažnių keitiklio statymui prie ŠS kompresoriaus. Akivaizdu, jog jei nebūtų praktikos, tai ir komersantai nesiūlytų, bet kaip tą praktiką surast verysad.gif.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2020 01 15, 11:36)
Kazkokiam straipsnyje googlindamas uzskaiciau, neberandu taip greitai. Gal saldymo koks geras technikas zinotu konkreciau, juolab jie ir taiso iranga smile.gif


va radau vienam rusų forume vienas dalyvis rašo, kad start/stop kompresoriui geriau neduoti mažiau 40Hz, nes gali sutrikti kompresoriaus tepimas verysad.gif.

Na, 40Hz tai ir taip tikėjausi, vat dėl 30Hz abejojau.
Atsakyti

Sveiki, projektuotojas namui paskaičiavo 9.5 kW poreikį grindininiam šildymui. Kokios galios reikėtų parinkti šilumos siurblį? Vieni pardavėjai sako imk 1.5-6 kW  kiti  3-12 kW. Abu inverteriniai, šildymas geoterminis. Kokia jūsų nuomonė?

Atsakyti

Pamiršau paminėti namas A++ klasės.

Atsakyti
QUOTE(Ramunas1s @ 2020 06 16, 17:42)
<p>Pamiršau paminėti namas A++ klasės.</p>

Jeigu paskaičiuotas poreikis >9kW, tai ir imkite >9kW
Atsakyti

 A++ namui 9kw? kiek ten kvadratu sildomo 300m2? :)

Atsakyti