Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

QUOTE(Monteverte @ 2018 11 01, 12:46)
tai kaip jūs įsivaizduojate viską praradusį žmogų? linksmą kaip klouną? smile.gif stiprybe trykštantį kaip Gladiatoriuje? Va ten tai absoliučiai netikroviškai atrodo. Pažiūrėti aišku gražu kaip išlieka toks nerealaii stiprus, raumeningas, keršyja Ciesoriui ir t.t.,
bet ar tikrai realybėje taip būna? smile.gif


Ne ta turiu minty. Ne linksmuma/liudnuma... Jis dar neprarades savo seimos vaidina kaip koks nesveikas... Ta jo kalbos maniera... nu man jis tikrai atrodo nenaturaliai. Nenaturaliai ir ta jsavo sirdgela perteikia...
Pamenu Kamenskajoj as juo net zavejaus, Okna irgi toks naturalus buvo.
Dabar su juo kazkas ne taip... Ir tai jau seniai pastebejau. Jau fizruke negalejau ziuret, kaip per negaliu kalba... Ziauru kaip jis tamposi... Nu zodziu, ka as cia aiskinu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 01 lapkričio 2018 - 20:39
QUOTE(ErikaN @ 2018 11 01, 21:16)
Visgi, gal gali parasyti kokie ten dar yra, be Mazoro radau Niuchaciu. Aciu mirksiukas.gif
Man regis tuomet buvo Mazhor nr1, tuomet Metod, Sarancha, Farca, Teritorija ir Sparta.
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2018 11 01, 20:36)
Ne ta turiu minty. Ne linksmuma/liudnuma... Jis dar neprarades savo seimos vaidina kaip koks nesveikas... Ta jo kalbos maniera... nu man jis tikrai atrodo nenaturaliai. Nenaturaliai ir ta jsavo sirdgela perteikia...
Pamenu Kamenskajoj as juo net zavejaus, Okna irgi toks naturalus buvo.
Dabar su juo kazkas ne taip... Ir tai jau seniai pastebejau. Jau fizruke negalejau ziuret, kaip per negaliu kalba... Ziauru kaip jis tamposi... Nu zodziu, ka as cia aiskinu...

supratau. Kitų filmų su juo nemačiau, tai nežinau. Aš apskritai nedaug filmų gyvenime žiūriu. Jį paskutinį kartą mačiau tik Okna.
Tai taip, labai pasikeitęs, subaisėjęs ir visa kita. Visi juk senstam... Bet aš dar atkreipiau dėmesį, kad jo rusų kalba netaisyklinga filme, tarimas kai kur nerusiškas, tik nesigilinau kodėl. Gal jis ne visiškai rusą vaidina tenais? Tai gal dėl to jam dvigubai sunkiau, nes tą kalbą reikia labai kontroliuoti, atsiminti kada įprastą jam žodį tarti kitaip? Ir šiaip buvo rašyta, kad jam išskirtinai sunki ši rolė buvo, nes galbūt jis kaip realus žmogus daug lengviau į netektį reaguotų. Gal būtų iš tų žmonių, kurie sako: nado žyt' dalše
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2018 11 01, 16:00)
Nepatiko. Siaubinga istorija. Zmogui gedulas, tragedija ir dar zmogzudziu patapo. Nu ziauriai gaila del tokio likimo  unsure.gif

hm...pakartosiu citatą iš filmo, kurią Nagijevas pasakė teisėjui: "O ką Jūs darytumėte, jei savo šeimos sulauktumėte karstuose?"
ŠAUNUOLIS, KAD ĮVYKDĖ TEISINGUMĄ 4u.gif
Atsakyti
Dieve mano doh.gif juk jis specialiai pasendintas sitam filmui doh.gif as apie Nagijeva
Atsakyti
QUOTE(Dodgy @ 2018 11 02, 22:20)
Dieve mano doh.gif juk jis specialiai pasendintas sitam filmui  doh.gif as apie Nagijeva
Tai va, kad, aš matau vidinę personažo traumą, vidinį personažo gilų išgyvenimą, turintį itin gilų ir tvirtą su šeimą ryšį.
Ir tikrai buvo skausminga, kai jis viso labo tik prašė žmoniško atsiprašymo, tiesiog, nes tai žmoniška. Atsiprašyti.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 11 02, 21:37)
Tai va, kad, aš matau vidinę personažo traumą, vidinį personažo gilų išgyvenimą, turintį itin gilų ir tvirtą su šeimą ryšį.
Ir tikrai buvo skausminga, kai jis viso labo tik prašė žmoniško atsiprašymo, tiesiog, nes tai žmoniška. Atsiprašyti.

Taip, filmas nuostabus, vaidyba puiki, gilus ir tikras wub.gif kiekvienam ir bet kada gali taip nutikti. Dziaugiuosi, kad jis ivykde teisinguma, nes teisesauga, deja ne visada.
Atsakyti
QUOTE(Dodgy @ 2018 11 02, 22:43)
Taip, filmas nuostabus, vaidyba puiki, gilus ir tikras wub.gif kiekvienam ir bet kada gali taip nutikti. Dziaugiuosi, kad jis ivykde teisinguma, nes teisesauga, deja  ne visada.
Būtent. Ir aš ten jokio Nagijevo nemačiau kaipo tokio, jo ten nebuvo nė pėdsako, ir jokių ten Okna, dar ir pagalvojau, tu matai kaip jis gali, geba, ne toks kaip savo tuose serialuose ar filmuose, o aš jų ne vieną tikrai mačiau. Perteikė savo personažą ir išgyvenimą tikrai tobulai. Žiūri ir tiki tuo ką matai, ypač tas jausenas netekties.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 11 02, 21:53)
Būtent. Ir aš ten jokio Nagijevo nemačiau kaipo tokio, jo ten nebuvo nė pėdsako, ir jokių ten Okna, dar ir pagalvojau, tu matai kaip jis gali, geba, ne toks kaip savo tuose serialuose ar filmuose, o aš jų ne vieną tikrai mačiau. Perteikė savo personažą ir išgyvenimą tikrai tobulai. Žiūri ir tiki tuo ką matai, ypač tas jausenas netekties.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodgy @ 2018 11 02, 22:20)
Dieve mano  doh.gif juk jis specialiai pasendintas sitam filmui  doh.gif as apie Nagijeva

Prie ko cia sendinimas. :hmm
Tada baisesnes vaidybos, jei cia vaidyba buvo, nesu macius.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2018 11 02, 22:53)
Būtent. Ir aš ten jokio Nagijevo nemačiau kaipo tokio, jo ten nebuvo nė pėdsako, ir jokių ten Okna, dar ir pagalvojau, tu matai kaip jis gali, geba, ne toks kaip savo tuose serialuose ar filmuose, o aš jų ne vieną tikrai mačiau. Perteikė savo personažą ir išgyvenimą tikrai tobulai. Žiūri ir tiki tuo ką matai, ypač tas jausenas netekties.

Okna paminejau kaip laikotarpi. Ne kaip karjeros virsune. Neieskojau as Nagijevo.
As pamaniau, kad jam su sveikata kazkas ne to. Galit uzmetyt akmenimis, nenormaliai jis atrodo.Pradejau galvot gal kas atsitiko. Nelabai as seku ta zvaigzdziu gyvenima. Youtube paziurejau interviu viena kita. Normalus jis. Vadinasi cia jo vaidyba tokia. Uzas...

Kad ir tose pirmose scenose, kur seima gyva dar. Ten taip pat jo kalbos intonacija, maniera kazkokia netikra. Atrodo nenormaliai.

Kiekvienam savo. Negalejau isijaust i filma, tragedija. Buvo netikra. Ziauru ziuret i ta jo tampymasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 03 lapkričio 2018 - 03:16
Mažoru nusivylusi. Nebėra to cinkelio, kuris buvo praeituose sezonuose. Bylos pritemptos, tokios pradinuko lygio. Bandoma išspausti kažką... Žiūriu tik dėl aktoriaus-Mažoro, nes jis man patinka dar nuo "Zakrytaja škola" laikų drinks_cheers.gif Ta Vika man be gyvybės. Sakykim, dabar jai gedulas, bet jau nuo pirmo sezono ji buvo amžinam gedule, visai nevykusi aktorė parinkta šiam vaidmeniui.

Vakar smagiai pažiūrėjau filmą su Pričiulkinu-"Kilimanžaro"-rekomenduoju! biggrin.gif Nuotykinis, greitas, linksmas, situacijos sukasi viena po kitos drinks_cheers.gif

Nagijevas man patinka humoristiniuose vaidmenyse, nebijo iš savęs pasišaipyti. Turi tokio šarmo. Rimto filmo su juo nežiūrėjau-reikės savaitgalį pažiūrėti. drinks_cheers.gif

Dar matau rekomenduojamą serialą, ačiū, žiūrėsiu 4u.gif

Kas čia su SM, pridaugino postų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 03 lapkričio 2018 - 06:30