Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

Ačiū. Lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2019 02 05, 01:49)

Sveikos, kas ziurejote parasykite kokie atsiliepimai, aciu.
Siuo metu ziuriu Lanceta, super filmas.
Dar gal kuri is Jusu ziurejote ЧУЖАЯ ЗЕМЛЯ (2019) Русские детективы - nerandu jokiu atsiliepimu.
В собственной квартире найдена мертвой известная пожилая актриса Лебедева. Приехав на место происшествия, полиция обнаруживает видеокамеру с записью ее предсмертного выступления в домашних условиях. Экспертиза показывает, что Лебедева была отравлена ядом отложенного действия. Поняв, что убийца тонко рассчитал время смерти своей жертвы, оперативники начинают его поиски.

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 02 04, 19:30)
Сегодняшняя премьера

"Между нами, девочками (По семейным обстоятельствам)" 2 сезон /2018/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1681643

vartotojo įkelta nuotrauka

Žiūriu 2 sezoną. Aktorė, vaidinanti Radą(ta dainininkė)-nu nemirtinga! biggrin.gif Pradžioj serialo ji mane nervavo, tas čaižus jos balsas, įkyrus elgesys, bet kuo toliau žiūriu, tuo labiau man ji ima patikti, sėdžiu ir žvengiu iš jos elgesio ir galvoju, kad ji nuostabiai parinkta tam vaidmeniui. 4u.gif
Už tai labai nuvylė Julia Menšova(vaidinanti mamą), nu tokia vėpla, atsiprašau, blush2.gif tokia be gyvybės, be emocijų, žiūriu ir nuobodu darosi. Pirmame sezone ji mane užbūrusi buvo savo talentinga vaidyba, dabar toks įspūdis, kad nuobodžiauja šiame sezone.
Na, o naujų aktorių įvedimas(aktorė, vaidinusi filme "Auklė", bei kita aktorė, vaidinusi "Svotai") padaro serialą pikantišką ir įdomų. wub.gif Žiūriu su malonumu kasdien, o vyras vis klausia, kas ten žviegia(Rada) ir ko aš žvengiu biggrin.gif
Atsakyti
Kaip gaila, kad Lancet paskutinės serijos tik kitą savaitę bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 02 08, 12:31)
Kaip gaila, kad Lancet paskutinės serijos tik kitą savaitę bus ax.gif

Mums irgi labai patinka mirksiukas.gif
Dar su mazhoru ta nauja suziurejom irgi nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 02 05, 11:53)
8 serijas peržiūrėjau, daugiau nerandu. Pagelbėkit ax.gif



QUOTE(Visgi @ 2019 02 05, 11:59)
Dar visų 16-liką serijų nėra, nes tai premjera, kasdien rodo/įkelia po naują seriją (apart penktad-šeštad-sekmad), tad reikia laukti smile.gif



QUOTE(laukinuke* @ 2019 02 05, 12:01)
Daugiau kolkas dar nėra,kasdien po dvi serijas ikelia.

Ланцет (1-16 серии из 16) / 2018 / РУ / SATRip
http://kinozal.tv/de....php?id=1679847
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=SHqEjTHUkz0
Atsakyti
Puikiai susižiūrėjo Lancetas.Gal ką panašaus tuirte savo skryniose? mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiūūū. Pabaigiau žiūrėti. Kokie metai nesulankius buvau temoj (knygas graužiau) ir rusiškus serialus užleidus buvau, matyt vėl atėjo laikas... Ką metų ar pusantrų bėgy geriausio atradot?
Atsakyti
Suvalgiau Lanceta... Geras, daug idomiu siuzeto vingiu, netiketumu, bet kazko liudna. Labiausia gaila Lionios.
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2019 02 09, 16:22)
Suvalgiau Lanceta... Geras, daug idomiu siuzeto vingiu, netiketumu, bet kazko liudna. Labiausia gaila Lionios.

Ir aš maloniai pasižiūrėjau Lancetą, seniai taip nežiūrėjau gerai rusiško serialo drinks_cheers.gif Aišku, pabaigoje sumakliavojo biggrin.gif Pamiršo, ką rodė pirmosiose serijose. ax.gif O juk pirmose serijose rodė, kad žmonos kardiogramą žiūrėjo ir analizavo profesorius, kuris ir konstatavo, kad žmona niekada neturėjo bėdų su širdimi mirksiukas.gif O jau paskutinėse serijose, tipo, turėjo, kad gydėsi savarankiškai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2019 02 09, 15:32)
Ir aš maloniai pasižiūrėjau Lancetą, seniai taip nežiūrėjau gerai rusiško serialo drinks_cheers.gif  Aišku, pabaigoje sumakliavojo biggrin.gif Pamiršo, ką rodė pirmosiose serijose.  ax.gif O juk pirmose serijose rodė, kad žmonos kardiogramą žiūrėjo ir analizavo profesorius, kuris ir konstatavo, kad žmona niekada neturėjo bėdų su širdimi mirksiukas.gif O jau paskutinėse serijose, tipo, turėjo, kad gydėsi savarankiškai... biggrin.gif

Nu jo. Detektyvė galėtum būti biggrin.gif
Atsakyti