Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

QUOTE(Visgi @ 2019 06 11, 21:21)
Galima čia
Galima atsisųsti čia

Buvo keistai matyti Fabuose filmuotus epizodus, ir taip tiko ax.gif

ačiū
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 06 11, 20:21)

Buvo keistai matyti Fabuose filmuotus epizodus, ir taip tiko ax.gif


Man kazkiek liudna, kad dabartiniu musu Fabu aplinka tiko 30 metu senumo ivykiams atkurti.....
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2019 06 11, 21:50)
Man kazkiek liudna, kad dabartiniu musu Fabu aplinka tiko 30 metu senumo ivykiams atkurti...
Be reikalo... Tiktų tuomet ir Šeškinė, ir Žirmūnai, ir Pilaitė, ir Fabai, ir Viršūliškės, ir Justiniškės ir t.t. pan,. o kodėl ne naujoji Pilaitė, ne naujieji Fabai, ar ne naujasis Perkūnkiemis ir t.t. pan,._tai savaime suprantama.
Kodėl būtent Fabai, kiek skaičiau, kad dėl patogios ir panašios lokacijos vietos_mokykla čia pat, ne arterinė gatvė, autobuso žiedas transportui patogiai sutalpinti, medžiai lygiai taip pat pagal gatvę išsodinti, ir t.t. pan,.
Kad langai plastikiniai ir balkonai įstiklinti, tai čia nesismulkinama_smulkmė detalėse kurios pakeisti neina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 11 birželio 2019 - 21:52
QUOTE(Visgi @ 2019 06 11, 22:27)
Be reikalo... Tiktų tuomet ir Šeškinė, ir Žirmūnai, ir Pilaitė, ir Fabai, ir Viršūliškės, ir Justiniškės ir t.t. pan,. o kodėl ne naujoji Pilaitė, ne naujieji Fabai, ar ne naujasis Perkūnkiemis ir t.t. pan,._tai savaime suprantama.
Kodėl būtent Fabai, kiek skaičiau, kad dėl patogios ir panašios lokacijos vietos_mokykla čia pat, ne arterinė gatvė, autobuso žiedas transportui patogiai sutalpinti, medžiai lygiai taip pat pagal gatvę išsodinti, ir t.t. pan,.
Kad langai plastikiniai ir balkonai įstiklinti, tai čia nesismulkinama_smulkmė detalėse kurios pakeisti neina.


Jus teisi, Vilnius turi daug rajonu, kurie savo infrastruktura artimi Cernobyliui pries 30 metu. Deja...
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2019 05 19, 11:06)
Uch, koks filmas!....!!!! Negaliu atsitraukt.

Man irgi patiko. Nepaisant kai kuriu teisiniu nesamoniu, idomus, itraukiantis, tikrai galima ziureti.
Papildyta:
QUOTE(IlonaMutis @ 2019 06 15, 11:31)
Man irgi patiko Ponsudimyj. Nepaisant kai kuriu teisiniu nesamoniu, idomus, itraukiantis, tikrai galima ziureti.

Atsakyti

Горная болезнь (1-4 серии из 4) (Андрей Силкин) / [2019, детектив, мелодрама - geras filmas - vyras kartu su meiluže nužudo savo pirmąją žmoną - išstumia ją per balkoną. Vedęs kitą, bandė gyvenimą iš naujo. Deja, netikėtai atsiradusi meilužė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 16 birželio 2019 - 07:15

Свадьбы и разводы (1-12 серии из 12) (Вартан Акопян) / [2019, мелодрама - nieko toks bigsmile.gif
Atsakyti


Роман с прошлым (1-4 серии из 4) (Мария Кравченко) / [2019, мелодрама - labai geras filmas 4u.gif
Atsakyti

Коридор бессмертия (Фёдор Попов) / [2019, драма, военный, история
ir
Братство (Павел Лунгин) / [2019, драма, боевик, история, военный - patiko 4u.gif
Atsakyti
А.Л.Ж.И.Р. (1-11 серии из 11) (Александр Касаткин) / [2018, история, драма - Istorija apima 1938-1945 m. - lb geras filmas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2019 06 24, 14:17)
А.Л.Ж.И.Р. (1-11 серии из 11) (Александр Касаткин) / [2018, история, драма - Istorija apima 1938-1945 m. - lb geras filmas 4u.gif

Žiūriu ir aš. Pirmos serijos patiko. Apie vidurį-ištęsta ir nuobodu. Žiūrėsiu, gal pabaigoje reabilituosis, žiūriu jau 9 seriją.
Atsakyti
As vakar baigiau ziureti ,,angelina", visai patiko.
Atsakyti