Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai ir serialai (XXXIX Tema)

"Утраченные воспоминания" Мелодрама (1-4 серии из 4)
https://www.youtube....h?v=PrJIXBFKBnw
Patiko 4u.gif
Atsakyti
Дорогая подруга (1-2 серии из 2) (Александр Грабарь) / [2019, мелодрама - geras filmas
Atsakyti
Laba naktis....Tiek ilgai rašiau žinutę.....Iš širdies...O viskas dingo....verysad.gif

Papildyta:
Patiko ir Условный мент(policininkas sėdėjęs nekaltas kolonijoje, dirba namų ūkio bendrijoj, bet policija retsykiais kreipiasi į jį pagalbos).

Apibūdinimas topinis lotuliukas.gif
Papildyta:


Šianakt nebeturiu sveikatos, išsikvėpiau berašydama visą paklodę liaupsių šiai temai ir jos narėms, rusiškiems filmams ir kaip aš juos mėgau ir mėgstu. Bjaurus internetas visas mano rašliavas pavertė į nieką, tai ryt , kaip būsiu pilna jėgų, pasireikšiu (jei dar mane pamenat ir priimsit į savo gretas).
O kol viską ryt išdėstysiu, ką rašiau šiandien, tai dabar greit paklausiu - Врач (Doctor) su Goša Kucenko - žinau kad senas ) - kokios mintys apie filmo pabaigą? Nes likau nesupratusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 17 gruodžio 2019 - 02:53
QUOTE(Ramsius @ 2019 12 17, 02:51)
Laba naktis....Tiek ilgai rašiau žinutę.....Iš širdies...O viskas dingo... verysad.gif

Patiko ir Условный мент(policininkas sėdėjęs nekaltas kolonijoje, dirba namų ūkio bendrijoj, bet policija retsykiais kreipiasi į jį pagalbos).
Apibūdinimas topinis lotuliukas.gif

Šianakt nebeturiu sveikatos, išsikvėpiau berašydama visą paklodę liaupsių šiai temai ir jos narėms, rusiškiems filmams ir kaip aš juos mėgau ir mėgstu. Bjaurus internetas visas mano rašliavas pavertė į nieką, tai ryt , kaip būsiu pilna jėgų, pasireikšiu (jei dar mane pamenat ir priimsit į savo gretas).
bigsmile.gif Vajeeee, koookie žmonės Laba laba! Šimtas metų! Kaip gyvuoji, Ramsiau? vartotojo įkelta nuotrauka

Pažįstamas ir nepavydėtinas jausmas, kai bac ir viskas dingsta unsure.gif

Aš ir žiūriu vartotojo įkelta nuotrauka
Šiąnakt žiūrėjau "Семья на год" /2019/

Kai pradėjau 00h, tai iki 3.10h, o šįryt sau atleisti negalėjau doh.gif bo vos ne vos 7:30h išlipau iš lovos dievagodamasi, kad šiandien vakare jau tikrai eisiu 18h miegot biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas

Ramsiau, atsimenu tave puikiai. Kazkuri vakara su vyru per televizoriu ziurejom ,,Брат зы брата", tai vyrui pasakojau, kaip tu vaziavai su sakociu pagrindini heroju pasveikint wub.gif

,,uslovny ment" ziurejau pirmas gal 5 ikeltas serijas. Paskui kelias melodramas, dabar visas likusias serijas suziuresiu. Patinka man sis filmas.

Aciu, Visgi, uz naujo filmo uzrodyma. 4u.gif
Atsakyti
laba diena, visoms 4u.gif
o kokie žmonės pargrįžo bigsmile.gif bigsmile.gif
Ramsius - sveika sugrįžusi į temą 4u.gif

----
Таксистка (1-4 серии из 4) (Евгений Сологалов) / [2019, мелодрама - lb geras filmas
Atsakyti
Гений ,gerai užkabino,gaila tik po 3 serijas išeina kasdien pažiūrėti,bet gal šiandien baigsiu? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ačiū rekomendacijas filmų (serialų) , džiaugiuosi atradus šią temą 4u.gif

Dabar žiūriu
ПО РАЗНЫМ БЕРЕГАМ | Остросюжетная драма |
Aš youtube kanalu visus filmus žiūriu, tad šio serialo mačiau 16 serijų yra, bet dar neįpusėjo jis - kiekvieną dieną vis naują seriją įkelia 4u.gif rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saliukė: 17 gruodžio 2019 - 23:38
laba - esu ilgam biuleteny, tai smagu, kad rusai kuria filmus.
be galo įdomus - Отчим (1-16 серии из 16) (Сергей Гинзбург) / [2019, драма, история
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2019 12 17, 03:51)
(jei dar mane pamenat ir priimsit į savo gretas).

bigsmile.gif kaip čia pamirši, gi visų mylimam Žaliaakui linkėjimui nuo mūsų vežei biggrin.gif
o filmų po Ekaterinos kažkaip nerandu, bandysiu Visgi užrodytą ,,Семья на год" smile.gif ir Saliukės beregus biggrin.gif

a tiesa, ar pastebit kaip tuose rus serialuose vis paukščiukai čiulba? nu ten amžinas pavasaris pas juos biggrin.gif
man tai patinka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 18 gruodžio 2019 - 15:19
QUOTE(Apuokas @ 2019 12 18, 17:16)
bandysiu Visgi užrodytą ,,Семья на год"  smile.gif

O pee kur žiūrit, yotubėj nerandu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 12 18, 16:22)
O pee kur žiūrit, yotubėj nerandu blink.gif

nu tada ir aš nežiūrėsiu unsure.gif nes irgi tik Yotubej žiuriu
Atsakyti